Home Almost All Black Look in Birmingham // OUTFIT

Almost All Black Look in Birmingham // OUTFIT

written by Natálie Kotková 5.4.2015
Jak jsem psala v jednom z předchozích článků, tak výlet do Birminghamu bylo last-minute rozhodnutí, a to hlavně kvůli počasí. Skoro každá předpověď se lišila a my se rozhodly s Julií vyzařovat pozitivní “vibes” a doufat, že ty optimističtější budou pravdou. V tomto stylu jsem nakonec volila i outfit. Původně jsem chtěla jet all black. Poslední dobou jsem si černou oblíbila a snažím se kombinovat materiály a střihy. Je to zkrátka chic barva a já se v ní cítím pohodlně. Baví mě si hrát s detaily. Miluji prošívané detaily na ramenou a předloktí na kožené bundě. Celkově mi její střih padnul, že není úplně krátká, ani zbytečně neforemně velká. A to já mám oversized věci ráda, to přeci víte! Takový roztomilý detail je i na triku z Topshopu, líbí se mi, že není zakončené rovným střihem. Také je trochu kratší, což skvěle doplňuje kalhoty s vysokým pasem. Také z Topshopu. No, to bych ale nebyla já, abych přeci jen nějakou tu barvu nepřidala. Možná to bylo také povědomně s tím, aby to sluníčko fakt vysvitlo. Vzala jsem si tak mojí novou kabelku z River Island, do které jsem se zamilovala na první pohled. Má ideální velikost, úžasnou zářivou barvu a zlatý řetěz ji dodává na originalitě, aniž by to byl přeplácaný kousek. Kontrast mezi barvami je dobré ztlumit cardiganem v neutrálnější barvě, ve které jsem doladila i hodinky z Anthropologie. Fotily jsme v Custord Factory, což je taková umělecká oblast, pro které já mám vždy slabost. Obchůdky mi tak doplnily barvu kabelky o další různé odstíny. Proto “almost” All Black. Na úplný All Black Look ještě přijde řada, teď to chce ještě trochu těch barev do života.

For my trip to Birmingham I wanted to wear All Black outfit. In the last days I love wearing black and combine the cuts and materials. I just feel so comfy in it. Black has always been chic and it hasn’t changed. I’m playing with little details most of the time. Look at the sewing on the shoulders or sleeves on my leather jacket or the lower part of my t-shirt! Thanks to those the look doesn’t look boring! But, it wouldn’t be me if I didn’t add some of the colors though. So, my all black look didn’t work out. I’m glad now, because thanks to my choice to wear my new River Island bag in the amazing red shade I could have taken pictures in this artistic area! It perfectly matches to the colorful little stores! There will be time for all black look soon however now it’s the time to make your life a little bit of colorful and adventurous.

Pokud byste podobné věci chtěli, ale River Island a Topshop máte z ruky, tak z domova můžete krásně objednat podobné kousky na Zootu. Zde jsem pro vás vybrala tipy!
Bunda: River Island – Zoot | Cardigan: Topshop – Zoot (ve slevě!) | Kabelka: River Island – Zoot | Náhrdelník: Lindex | Pilotky: HM – Zoot  | Triko: Topshop | Kalhoty: Topshop

4 comments

Dominika Lukášová 5.4.2015 at 7:53

To je skvělý místo na focení! Uplně báječně do toho ladíš a to zakončení trička je fakt super <3

Reply
Dia 5.4.2015 at 7:58

Tobě to sluší prostě vždycky. 🙂

Reply
Klaudi Ďuranová 5.4.2015 at 9:07

Vybrali ste krásne prostredie na fotky <3 Vypadáš tam skvelo Naty! 🙂
Dijoun&Klaudi

Reply
Time with Beauty 6.4.2015 at 6:59

Ty kalhoty nutně potřebuju, jsou boží! 🙂

Reply

Leave a Comment