Home PATTAYA 2/3 | luxusní pláž na ostrově | THAJSKO S ČESKOU MISS

PATTAYA 2/3 | luxusní pláž na ostrově | THAJSKO S ČESKOU MISS

written by Natálie Kotková 2.2.2016
Další den na Pattaye jsme byli všichni z delegace České Miss pozvané na ostrov Koh Samae San, který je “v péči” vojáků a měli jsme ho mít jen pro nás! V plánu tam bylo natáčení medailonků a focení beauty fotek.
Snídani jsme opět nepodcenily (porci hashbrownů a samozřejmě ovoce jsem si nemohla odpustit) a opět jsme vstávaly brzy na přípravu vlasů. Make-up byl v plánu dodělat až na ostrově. Ty vlasy nám ale kadeřníci předpřipravili nejvtipněji, co snad mohli. S holkami jsme rázem zestárly o 30 let a víte co? My si to náramně užívaly! Hlavně když venku začalo pršel a jako prevenci proti zmoknutí tohoto “hairstyle” jsme měly mít pytlíky na hlavu. No, zkrátka jsme v tom našem autobusím bytečku měly o zábavu postaráno! A pokračovalo to až na loď. Jak ty naše skopičiny, tak i ty průtrže mračen.
Souboj sluníčka s deštěm to bylo poměrově 80:20 – takže stále paráda! Co bylo ale zajímavé byl ten fakt, že nakonec to nebyl ostrůvek jen pro nás, ale že si z toho ostrůvku vojáci udělali docela business a nebyl jen pro nás. Náš kreativní dream team měl co dělat, aby našel osamělejší místo na záběry – ale našly se nakonec opravdu kouzelná místa a lidi postupně mizeli a my si nakonec zabrali skoro celou pláž. Byly tam i zakázané zóny “no go zones”, kam my jsme s holkami nožkami samozřejmě vkročily a hned si tam udělaly menší photoshoot – ten výhled na mě působil naprosto relaxačně!
A jak jsem ten den strávila? Na mě se nakonec nedostala řada na natáčení, a tak jsem celý den byla na pláži vlastně nalíčená a načesaná a různě si dělala pochůzky po pláži sem a tak a po okolí čekaje, jestli už nepůjdu natáčet. Do vody jsme mohly jen po spodní díl plavek a kvůli make-upu bylo lepší zůstávat ve stínu. Nevadí, alespoň jsem neskončila jako rak a pokoukla právě po ostrůvku. Tím, jak jsem si dělala procházka sem a tam po pláži jsem postupně udělala rozhovory s TopStarem, Super.cz a nafotila takové backstage fotky právě pro ně. Dál jsem nafotila i pár fotek s Lukášem Navarou v těchto našich společných plavkách, co máme od Astratexu – tak se na to moc těším. Všichni si mě dobírali, že vypadám jako Amazonka! Mně totiž vlasy vždycky tak zchlupatily a získaly z čistajasna objemu, jak nikdy v životě předtím, že jsem byla opravdu jako z pralesa! Jen kokosy místo plavek mi chyběly! Jak ale místy poprchávalo a foukalo, tak mi to časem zplihlo a šlo to. Úplně bych se tam vrátila, jak si to teď zpětně promítám! Ach, ta barva moře, teplíčko a pohoda!
Chvilku před odjezdem jsem už měla vše nafoceno, natočeno, vypovídáno a objeveno a zbyla i chvilka času. Na natáčení medailonku už byla tma a opět pršelo. A já nadšeně nadhodila, že by šlo jít vlastně už do vody, když nemusím kontrolovat make-up, vlasy ani odstín plavek. Vyšlo to a my tam s Míšou a Ájou vběhly rychlostí blesku! Miluju koupání v moři a to i takto speciálně za dešťě! Voda byla nádherně teplá a já se z toho dne cítila přešťastná. Sice mi lidi říkali, že jsem vypadala nějak smutně, ale to bylo tím, že jsou zvyklý, že se stále směju a když mám jednou neutrální výraz, tak se bojí, že se mi něco stalo. A nebo jim svítilo hodně sluníčko do očí. Já si to prostě užívala! Jo a on ten déšt není jako ten u nás, ale jen takový jemný poprašek. V dešti jsme vyfotili ještě rychlou fashion fotku na lodičce s Lukášem Dvořákem, ale uvidíme, jestli je vůbec uvidíme, protože to byla opravdu rychlovka! Jo a cestou domů jsme potkali i nového kamaráda!
Po dni na pláži jsme se rychloupravily “doma” a jely hned na večeři do tradiční thajské restaurace Ruen Thai. Ta je prý speciální tím, že vše dělají čerstvě z vlastních surovin. Musím říct, že ta atmosféra tam byla úžasná – sálalo to odevšud! Ta hudba, tance a samotné jídlo – lahoda!
Ochutnala jsem i svůj první kokosák!
Po večeři jsme se ještě šli na chvíli projít do večerních uliček a my si s Míšou koupily povlak na polštář s vyšívaným slonem. Poprvé jsem také smlouvala! V Thajsku to berou prý jako urážku, když nesmlouváte! Koukněte i na toho McDonald’s panáčka – přizpůsobuje se místní kultuře!
Vyfotila jsem vám i místní drogerii. Thajci mají rádi vše bělící! Uff, nic pro nás tedy!
Další článek bude brzy s ještě větší dávkou fotek! Zdravím z Čapího hnízda 🙂

 

5 comments

Ad Gundová 2.2.2016 at 11:06

skvelý deň. To teplo ti trošku závidím 🙂
http://www.aduliksun.com

Reply
Meet My Lovely World 2.2.2016 at 11:10

Krásné fotečky! Taky bych nejradši jela za teplem. Jsi krásná, určitě vyhraješ 🙂 Za mě máš hlas!

Reply
►Nadush 2.2.2016 at 18:02

Krásne fotky ! Veľmi ti to pristane 🙂
My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Ivanka 2.2.2016 at 23:03

Ahoj, to vypadá na úžasný den! V Thajsku jsem zatím nebyla, naposledy jsme navštívili Zanzibar, taky nádhera… Co se Ti na Thajsku líbí nejvíc? Těším se, co je v plánu na zítra 🙂
Ivča
http://www.ivanetta.cz

Reply
Ivanka 2.2.2016 at 23:03

Ahoj, to vypadá na úžasný den! V Thajsku jsem zatím nebyla, naposledy jsme navštívili Zanzibar, taky nádhera… Co se Ti na Thajsku líbí nejvíc? Těším se, co je v plánu na zítra 🙂
Ivča
http://www.ivanetta.cz

Reply

Leave a Comment