Home Tom’s – “Helping” Shoes

Tom’s – “Helping” Shoes

written by Natálie Kotková 23.4.2014
10 milionů párů bot pomohlo, to je přeci nádhera 🙂
Dnes jsem byla na představení nové kolekce Tom’s Shoes v prodejně Freshlabels . Kolekce je naprosto dokonalá, různorodá, plná různých materiálů, barev a propracování. Každý si najde to své a v obchodě Freshlabels si může rovnou doladit celý outfit. Víte jaká je mise značky Tom’s?
Já tuhle pohodovou, surfařskou, plážovou módu zbožňuji a celé to na mě hodilo takovou letní atmosféru, asi i tím interiérem prodejny (nebo možná vynikajícím ciderem). Je zkrátka těžké odolat, když už pomalu začíná být teplo a blíží se léto, na které se tyto boty jednoznačně hodí!
Musíte ale také hlavně vědět (pokud to někdo neví), že zajímavostí téhle značky je její koncept – One For One. To znamená, že zakoupením páru bot je také automaticky jedním párem obdarováno některé z dětí ve třetích zemích., které třeba žádné boty na nohou nemělo. Californské Tom’s tak propojují business s charitou, což je samozřejmě šlechtí. Takže pokud si neustále kupujete boty a už máte tak trochu černé svědomí, že už jich je trochu moc – zkuste Tom’s, budete mít lepší pocit, že jste pomohli a k tomu samozřejmě stylové boty.
A jak jsem se na tuhle akci oblékla? Fotky outfitu budou v dalším článku 🙂
Today I was in the Freshlabels shop where was  the Tom’s shoes latest collection presented. It is absolutely amazing, full of various materials, colours and cuts. Anyone can find the exact pair of shoes and it is also possible to complete your outfit with other pieces of clothes from the Freshlabels. Well, I really adore this chillout, surf and beach fashion. The event evoked such a summer atmosphere in me. It might be the interier or  – the cider? It is hard to resist and not to buy something especially when the summer is almost here – Tom’s are the best for summer!The most important is you should know (when you don’t know it already) this brand is innovative with its concept – One For One. When you buy a pair of shoes there is automatically one pair of shoes given to one child in the third countries. We need to realise it might be the first time for the this child to have a pair of shoes. Tom’s connected the business with charity and it is really amazing about this brand and I think we all appreciate that. So if you are buying new shoes all time – buy Tom’s and I am pretty sure you will feel helpfull and happy because of your help. And of course you will have your new shoes.
And my outfit? You can see it in next post. 

Já bych si teda vybrala!

1 comment

Natty 24.4.2014 at 13:40

Pěkné 🙂

Reply

Leave a Comment