Home Snorkelling, surfing in Surf City – LOVE these weekends

Snorkelling, surfing in Surf City – LOVE these weekends

written by Natálie Kotková 24.6.2014
Sobota – je to tady, konečně totiž pro mě znamenala první surfování! Jupí, teď už bych nejraději chodila každý den, jen jak to půjde! Navíc jsme se jeli znovu potápět a nemůžu také zapomenout zmínit, že jsme byli poprvé v In-N-Out a měla jsem také Costco pizzu! Já jednoduše tyto dny zbožňuji a nemůžu vůbec uvěřit, že jich je před námi ještě tolik!
 
Saturday – here we are – first surfing in Huntington Beach for me! I was so happy! Now I really need to go surfing as often as possible! And there was the anniversary of 100 years of surfing in Huntington Beach so it was the right time for the first “try” of surfing! Moreover we were snorkeling again! Well and I can’t forget to mention we had our In-N-Out Burgers and Costco pizza! I just love these days and can’t believe there are more of them ahead of us! 

V sobotu jsme ráno jeli znovu do Fisher’s Covena potápění! Tentokrát s námi jeli ještě noví lidé, které zná Annika, tak byla neskutečná zábava! Viděli jsme rejnoka ještě většího než minule a mnoho barevných rybiček, čehož já se nemohu nabažit! Také jsme fotily „underwater selfies“! Ty, když jsme si prohlížely, jsme se smáli skoro hodinu! Díky nastavené frekvenci focení z toho vznikly občas povedené momentky! Příjemně utahaní z potápění jsme si zajeli do In-N-Out! Konečně! Bála jsem se, že jak jsou jejich burgery tak vychvalované, já se na ně až tak těším, že mě zklamou, ale naopak, nechtěla jsem ho vůbec dojíst! Už se tam těším znovu! Doporučuji si na hranolky dát Animal sauce! V Huntington Beach probíhá tento víkend výročí 100 let surfování, tak jsem si poprvé zasurfovat došla I já! Nejdříve jsem tedy se spolubydlící Anniky šla na Boogie Boardy, což bylo moc vtipné a myslím, že jsme se samy sobě nepřestaly smát. To hlavně, když jsme zjistily, že mám na sobě neopren obléknutý naruby a ještě obráceně! Máte rádi Boogie Boardy? Poté už byl na řadě vstup do moře se surfem! Já to naprosto zbožňuji! Dokázala bych tam být celý den! Sice jsem byla snad úplně poprvé na takto velkých vlnách, tak bych měla začínat pomalu, ale další dny mě tam určitě uvidí častěji, protože se to chci prostě naučit a myslím, že mě to nikdy neomrzí! Surfování je docela fyzicky náročné, tak jsme si všichni sedli u Costco pizzy, která je zde vyhlášená, hlavně svou velikostí! Samozřejmě byla výtečná a na prahu typického surfařského domku pod palmami se jí ještě lépe! Poté už jsme se sešly s Luckou a udělaly jsme si noční projížďku na kole podél Mainstreet a tím zakončily úžasnou sobotu!

 

V neděli nás Josh vzal do jeho kostela. Ceníme si toho, protože se nám takto hodně otvírá a nás ten jejich pohled na svět určitým způsobem obohacuje a poznáváme tak jinou kulturu, což je podstata cestování. Bylo to moc zajímavé! Nejsem věřící, ale tady většina je, tak se člověk alespoň něco dozví a má o čem opět přemýšlet. Zbytek dne jsem strávila u bazénu u místa, kde bydlíme a dělala věci na blog, skypovala domů a zaplavala si. Nádherná pohoda! Kluci koukali na World Cup, tak jsem vždy viděla, jak skáčou u okna radostí a nebo naopak, tak mě docela bavili. Poté jsme s Luckou jely na Mainstreet a dostaly jsme velkou chuť na Bruxie – slané vafle! Dala jsem si s hovězím masem, čedarem a slaninou! To nám ještě vyvolalo další chutě na zmrzlinu, takže jsme skočily ještě pro Gelato, kde piccolo je jako u nás grande! Vynikající příchuť Orea, S’mores a citronu! Docela povedený víkend!

Taky tak rádi jíte jako já? Co byste si nejradši ze všech těch zmíněných jídel teď nejradši dali? Vím, že jsem pro zdravý životní styl, ale tak radost si člověk udělat musí! Mějte se krásně!

8 comments

Barbora Houdková 24.6.2014 at 7:31

Výborný fotky Naty! 🙂 pozdravuj Lucku a ne, že Vás tam něco sežere! 😀

Reply
Natálie Kotková 26.6.2014 at 7:25

Buduu! A na nás si nic netroufne – protože to ví, že my sníme všechno!:D

Reply
Veronika Pařízková 24.6.2014 at 8:43

Nádherné fotky, já bych si dala úplně všechno 😀

Reply
Natálie Kotková 26.6.2014 at 7:36

Hehe děkujíí! A to ještě máme hoodně restaurací na naše to-do listu!:D

Reply
Kateřina M. 24.6.2014 at 9:44

Skvělé fotky. Tvé příspěvky mě stále utvrzují v tom, že v říjnu také na delší dobu vycestuji do USA.
http://www.lasimplicite.com

Reply
Angelika LOVEyová 24.6.2014 at 12:19

Zase krásný post, vždy se nemůžu dočkat na další 🙂 Taky moc ráda sleduji Lucky videa :))
Mějte se krásně :33

Reply
Anonymní 25.6.2014 at 8:08

Skvele fotky a blog Natalko, fandim Ti:) vzdy mi to zprijemni den:)
Mam take blog a kvuli nedostatku mista ho planuji prevest na jinou domenu, proto jsem se chtela zeptat, zda-li mi muzes rict, kde jsi zaregistrovana ty, jelikoz vidim, ze fotek mas habadej:) a kolik mad prostoru na vyuziti?:)

Dekuji a krasny den, uzivejte si nadale,
Terka

Reply
Natálie Kotková 26.6.2014 at 7:42

Děkuji za komentáře!!:) jsem ráda, že se vám to líbí 🙂 určitě budou další videa a příspěvky!

Pro Terku 🙂 – To převedení domény by snad neměl být problém a já jsem tady na bloggeru a zatim to místo stačí 😀

Reply

Leave a Comment