Home 3 days in 1

3 days in 1

written by Natálie Kotková 8.7.2014

Tentokrát mám pro vás článek o třech dnech dohromady! Samotné mi přišlo zbytečné o tom psát, ale zase jsem vás o ty zážitky nechtěla ošidit! Takže jsem se snažila být stručná a přesto nic nevynechat! Co vás čeká? Paddleboarding, práce, burgery, hazard, práce, party burgery, ale hlavně první výplata a má šikovnost, tudíž vydařený den volna!

This time there are more days in one article! We went paddleboarding and I absolutely loved that! We did yoga on the board and I was even so passionate about it I fell into the water (got a picture of it as well). But I didn’t care because it was so amazing time in there I didn’t mind to bike about 15 km to work absolutely wet! That day we also tried new place where to eat burgers and Bomb Burger we found was so delicious I think we will go there in a few days again definitely. Another day was our “payday” so we celebrated it with a good food (typical for us). On Tuesday it wasn’s so succesful day off work for me because I fell off the bike and got a deep cut so the rest of that day I was just try ing to heal it as best as I could because I can’t wait to go swimming! However in the end of the day I was just chilling by the pool, roommates repaired my bike and because of it was Taco Tuesday we went to Mexican restaurant and had so much fun! After that we biked with Lucy to have one more Frozen Yoghurt and then we planned our trip next day we had off work together!

Naposledy jsem vám psala o tom, jak jsme se u Anniky radovaly z vynikajících brownies, což jste mohli také vidět na Facebooku ve videu. V něm také bylo to, jak jsme jely zpět domů v noci na kole podél pláže v noci a těšily se na další den, že máme volno a půjdeme na paddle boarding. Ve videu je krásně zachycené to, jak mám ráda naší manažerku, že mi v noci napíše, že nakonec pracuji a to v podstatě na úplně opačné straně pláže už mimo Huntington beach. Naštěstí jsme to ale krásně naplánovaly a paddle boarding jsem stihla! V sobotu ráno jsme tedy vyrazily! To, že nebyla modrá obloha nás nezastavilo! Byla jsem poprvé, tak jsem byla samozřejmě natěšená (u mě to už jinak ani nejde) a byla to paráda! Není to nic těžkého ani namáhavého (pokud nepádlujete tempem Anniky, která hrála profesionálně water polo). Pádlovaly jsme v takovém přístavu mezi nádhernými vilami, ke kterým ještě patřily různě veliké jachty stylu Vlk z Wallstreet. Nájem? Radši se o to nezajímám! Cestou jsme si pouštěly hudbu, tančily a samozřejmě vše fotily! To hlavně naší „akrobacii“ na boardu. První pokud o stojku skončil kotoulem vpřed, ale druhý se mi povedl, to se musím pochválit! Z toho jsem byla nadšená, tak jsem neustále zkoušela nějaké pózy. Znáte toto? „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne!“ To je můj případ a Annika zachytila i můj krásný pád do vody. Nijak mi to nevadilo se zvlažit, ale většinou je cílem se na paddle boardu moc nenamočit. Nevadí, příště, i když mě voda nevadí!
Potom jsem měla před sebou svou 15km rychlo jízdu do práce na Bolsa Chica, kde mi manažerka sdělila, že mi tento stánek v podstatě svěřuje a budu tam jen já a to vždy o víkendech, protože to je místo, kde se pořádají oslavy. Ale o tom více ve slibovaném článku o práci. Večer jsem tedy po opět dlouhé, ale přesto krásné dlouhé cestě podél pobřeží, útesů při západu Slunce dorazila hladová do města. To je správný čas na – Bomb Burger! Ano, zdravý životní styl – já vím – ale tak snad mi to prominete. Každopádně chuťově si nemůžu stěžovat a maso bylo opravdu kvalitní. Porovnala bych to stoprocentně k In-N-Out. No, už se těším, až tam půjdeme znovu, za tu cenu, nekup to! Tady jsme se potkaly s dalšími dvěma holkami z Prahy, které mají stejnou práci jako my, tak jsme si samozřejmě sdělovaly plno dojmů. Přerušili nás ale naši spolubydlící, kteří za námi přišli a nakonec jsme s nimi s Luckou šli do Dave&Buster! Byla jsem hrozně moc unavená, po práci a po těch burgerech se mi chtěla akorát tak spát. Po chvíli jsem ale chytla druhý dech a jsem ráda, že jsme jeli! Byla to fakt zábava.  Byli jsme docela úspěšní a za výherní lístky jsme měli docela dost věcí na výběr, ale rozhodli jsme se, že si počkáme na příště a pořídíme nějakou pořádnou věc!
Další den jsem byla celý den v práci na Bolsa Chica, kde se pořádal firemní „plážový“ večírek, tak to byla taková změna programu a pomáhala jsem tam s během akce a dokonce jsem si nemusela dávat párek nebo nachos, ale na mém stánku jsou i hamburgery, kuřecí maso nebo vegie burgery a ovoce. Takže nádhera! Končila jsem ale v noci a po cestě podél pláže ve tmě bez světla na kole jsem se moc těšila na večeři s Luckou a postel!
V pondělí bylo opět pracovní, ale poznala jsem tam jednu „spolupracovnici“, která je moc fajn a za to, že jsem na ní nějakou chvíli čekala mi donesla Bubble Tea, takže ji mám ještě radši! Po práci jsem se jela podívat do města, ale hned co mi napsala manažerka, že už si mohu jít vyzvednout plat za ty dva týdny, jsem naskočila na kolo a byla jsem tam hned! No, přijde mi, že mi nějaké hodiny asi nezapočítala, když jsem čekala na vrácení rental a podobně, takže uvidím, jak mi to započítá a když ne, tak se pořádně ozvu, teď totiž nevíme, jak to bylo s proplácením tréninku, který se běžně proplácí, ale naše manažerka si dělá, co chce. Každopádně jsme s Lucí první výplatu oslavily pořádnou večeří, na kterou jsme si nakoupily v Trader Jo’s. Tam jsem také neodolala mixu arašídů! Jsem na nich závislá a kombinace různě upravených arašídů mě nenechala klidnou a půlka balení zmizla ještě ten večer.
V úterý jsem měla day off, na který jsem se moc těšila, jak si zaplavu v bazénu a půjdu na pláž. Ráno jsme jely ale na nákup, kde po hodině a půl mi nevzali kartu a cestou zpátky mě trochu zaskočilo jedno auto, které projelo na červenou a asi mě nevidělo, tak jsem musela rychle stočit řídítka. Tam byl ale kámen, na který jsem vjela, a nebyl to příjemný pád. Lucka to neviděla, protože jela do práce rychleji, tak jsem zpátky měla křivá řídítka a rozsekla jsem si chodidlo docela do hloubky. Takže žádné plávání, ale místo toho se mnou spolubydlící jel zpátky (tomu mimochodem nešlo startovat auto) do obchodu a nakoupili jsme náplasti a dezinfekci. Super den! Po poledni se to ale už uklidnilo, k bazénu jsem šla s knížkou a notebookem alespoň a kluci mi opravili kolo a donesli nějaké přírodní mastičky léčivé. Takže už ten povedený den se vylepšoval a nakonec se tomu teď směju! I když tak týden nemůžu do vody a jízda na kole na Bolsa Chicu s oteklou nohou je docela sranda! Večer jsme šli potom na Tacos, protože byl Taco Tuesday. Já si tedy dala hovězí Burritos (chybí mi tu maso, tak by mi Tacos nestačilo!) To místo nemělo chybu, takhle přesně si představuju mexickou restauraci! Po vynikající večeři jsme měly s Luckou ještě chuť na něco sladkého, tak jsme si zajeli ještě na Frozen Yoghurt a krásně si popovídaly. Takže ten den nakonec skončil pohodově! Hlavně jsme si naplánovaly nejlepší výlet na další den, který jsme měly společně volno, ale o tom v dalším článku!
Pokud jste článek dočetli až sem, tak za to moc děkuji a klaním se! 

5 comments

Anonymní 8.7.2014 at 11:28

Ta Američanka – brunetka je strašně krásná :O

Reply
Bobiknannie 8.7.2014 at 13:04

Prečítala som článok jedným dychom, musí to byť paráda. Ach, California je môj veľký sen, dúfam, že sa tam raz pozriem 😀 Užívajte si aj naďalej!

Reply
Veru 8.7.2014 at 15:45

Mmm, zase tolik super jídla 🙂 ten paddle boarding musí být zajímavej 🙂 Jsi tak krásná na té poslední fotce

Reply
monika-es 8.7.2014 at 15:53

Teeeda, tak hlavne ze si to ve zdravi prezila! 🙂
Sleduji vas kazdy den, jak tebe tak Lucku a uz netrpelive ocekavam dalsi videa a clanky! 😀
Strasne vam to zavidim holky! A uz se nemuzu dockat, az budu mit po maturite, protoze planuji neco podobneho .. :-)))

Reply
Péťa 17.6.2016 at 15:44

Mě taky jednou skoro srazilo auto – vtipné na tom je, že to bylo policejní auto. Naštěstí jsem stihla uhnout, ale taky jsem upadla a oni hned zastavili, zvedali mě a potom mi naložili kolo do kufru a odvezli mě domů. Bylo divné sedět vzadu za mřížemi 😀 ale byla to opravdu jejich chyba, protože jeli vjeli v protisměru do pruhu pro cyklisty.

Reply

Leave a Comment