Home New York – from Santa Monica to Brooklyn

New York – from Santa Monica to Brooklyn

written by Natálie Kotková 4.9.2014
Je to tu! Už jsme v New York City nebo zda chcete Big Apple či Melting Pot! Podstatné je hlavně to, že teď budou články, fotky, video odtud. Sice je budu nejspíše prokládat těmi z Californie, abysme měli nějakou tu plážovou náladu, ale New York bude číslo jedna.
Letadlo nám letělo v úterý v 6 hodin ráno, tak jsme s Lucí přespaly u kamaráda Michala v LA. Tam nás vzala naše Nicole a zašli jsme si na večeři do Santa Monicy do Bubba Gump! Moc vám tu restauraci doporučuji. Dokonce i já, která seafood moc nejím, jsem si na specialitách z krevet pochutnala! Po večeři jsme se jely ubytovat k Michalovi a ještě se stihli všichni pokochat vyhlídkou ze střechy na Santa Monicu, Beverly Hills a Downtown – nádhera! Druhý den jsme vstávali po třetí hodině ráno. Spát jsem šla kolem druhé. To ničemu ale nevadilo a úspěšně jsme zvládly celý proces na letišti a daly si vynikající snídani. V letadle jsme s Lucí nakonec neseděly spolu, ale zvládly jsme to. Já jsem měla to štěstí, že jsem měla místo u okna a viděla jsem nádherný východ Slunce. Byl to můj nejkouzelnější let, který jsem kdy měla! V New Yorku jsme poté chvilku čekaly na Nikču, která za námi letěla z Prahy a my jsme se na ní už moc těšily! Teď už jsme na naše cestování tři! 
Ubytovat jsme se mohly až večer, tak jsme se rozhodly si dojít někam na večeři a nejlépe poblíž našeho “domova” v Brooklynu. Z letiště se na metro dostanete pomocí Air Train, který jezdí zadarmo mezi jednotlivými terminály. Metro nás poté vzalo přímo do Brooklynu, došly jsme si na vynikající pizzu a poté do místní stylové kavárny. Tady to je prostě Amerika! Není to samozřejmě čistá, mírumilovná Californie, ale od toho cestujeme, abychom poznali nová místa a Brooklyn je prostě svůj! Posuďte sami dle videa! Nějakým způsobem se mi tu líbí, má to tu své kouzlo! Ubytování máme moc pěkné v typickém řadovém domě. Jak jsme sem přijely za tmy a patro nám pronajímá naposilovany pán, tak jsem se trochu bála, když jsme do domu vešly. Je ale moc milý, vše tu má svůj řád a jsem z toho tady nadšená! Máme už naplánované nějaké naše aktivity, tak se těším až vám o tom zase napíši! Pokud chcete vědět vše mezi prvními, tak nezapomeňte sledovat Instagram! Během dne tam přidávám všechny fotky!

 Here were are! Since now there will  be articles, videos, pictures from our stay in New York! We just arrived and we are going to be here until sunday so you can await a lot of new updates! Actually even now you can look at my Instagram to be one of the first people who will know what we are up to! There is the first post of our journey and first day in New York to be more concrete – Brooklyn! 


6 comments

Anonymní 4.9.2014 at 12:10

Jsi nádherná <3 Moc se těším na články z NY!

Reply
Sasha 4.9.2014 at 12:45

Všechny fotky jsou skvělé <3 Užívejte si to tam moc, a těším se na videa i s Nikčou :).

Reply
Veru 4.9.2014 at 13:48

Svítící drinky jsou super :). Moc se mi líbí ta Tvá šedá mikina, v které jsi letěla. Kde jsi ji koupila Naty? Let musel být fakt krásnej, jak jsem viděla z toho kousíčku videa. Skvělý fotky! 🙂
veru-life.blogspot.cz

Reply
Týna Pospíšilová 4.9.2014 at 19:55

ty si přirozeně krásná :))

Reply
Klaudi Ďuranová 5.9.2014 at 13:34

Krásna Natálka! Aj fotky sú super! 🙂
Klaudis world

Reply
Anonymní 5.9.2014 at 14:01

Tý brďo! 😀 Táák straašně mooc vám závidím 😀 🙁 už se těšim na další video a fotky! 🙂 si pak připadám,že tam jsem trochu s váma 😀 🙂 <3

Reply

Leave a Comment