Home NEW YORK | Pink Day VLOG + pics | Statue Of Liberty

NEW YORK | Pink Day VLOG + pics | Statue Of Liberty

written by Natálie Kotková 19.9.2014

V New Yorku je zkrátka každý den úplně jiný! Toto ráno bylo typické pro občana toho města – nestíhaly jsme, tak jsme si koupily snídani v Dunkin Donuts a daly jsme si ji v metru. Doporučuji bagel s omeletou a slaninou a k tomu ledový zelený čaj! S holkama jsme se rozdělily u High Line a já šla na procházku po Midtown. Došla jsem až k Times Square, tak jsem ho viděla i za dne. Nikdy jsem si nevšimla, že tam je Fashion Walk Of Fame! Bylo to zajímavé počtení! Ten den jsem také dostala balerínky zdarma! Slečny v růžových sukýnkách se mě ptaly, jestli nechci soutěžit. Neměla jsem zájem, avšak jen do té doby, než zmínily, že dostanu makronku zdarma. Pokud pod ní máte hvězdičku, tak vyhráváte – já jsem to štěstí tentokrát měla! Hezké, snad je unosím! Ten den jsme měli ještě v plánu zajet lodí za Sochou Svobody. Z Times Square jsem tedy jela metrem a najednou jsem se ocitla u krásného přístavu. Podobný jsem ještě neviděla, jak je to vše lemované mrakodrapy. Nevěděla jsem, jak velká kontrola bude potřeba před nastoupením na loď. Byla jako na letišti. Měla bych to čekat, je to přeci jen jejich symbol všeho, ale i tak jsem si připadala zvláštně. Plavba byla pohodová, rychlá, hned po startu už můžete sledovat, jak se k soše blížíte. Jakmile budete blízko dostatečně, tak se všichni zvednou a začnou hromadně fotit. Nejlepší je počkat, jak se to utiší nebo na cestu zpět, to už všichni jen sedí. Fotek je plno z ostrova. To si člověk může chodit kolem dokola, má dostatek času a může projevit i menší kreativitu, jak se se slavným symbolem vyfotit. Také je tu úchvatný výhled, ta plavba za 94m vysokou sochou se prostě vyplatí!

VIDEO:

PHOTOSTORY:

Dále jsme už jeli do Rockefellerova centra na vyhlídku Top of the rock, která nám byla doporučována, že je nejlepší, protože můžete vidět Empire State Building a z druhé strany Central Park, což jinde možné není. Cestou jsme se ale ještě stavili v Grand Central. Mně to vždy připomíná Madagaskar, kde bylo řečeno „Hlavní nádraží nebo hlavně nedráždi?“. Po tom, co jsme vylezli z metra jsem dostala e-mail od Fashion TV, že mám zařízené dva lístky na přehlídky v rámci New York Fashion Weeku. Na tu první bych musela dorazit do půl hodiny a na tu druhou za hodinu. Měli jsme ale už koupené lístky a ani bych to nestíhala. Škoda, snad příště. Utěšit jsem se šla na koláček do nádherné kavárny poblíž Rockefellerova centra a poté jsme šli na vyhlídku.  Stálo to za to! Viděli jsme snad všechny pohledy, které šly – za světla, při západu Slunce a i ten noční osvětlený výhled. Byla to nádhera. Po celém dni jsme byly hodně utahané, tak není překvapení, že jsme si cestu domů ještě trochu prodloužily, protože jsme odbočily špatnou ulicí a tak jsme přišly domů, zapnuly klimatizaci a hned skočily do našich pohodlných postelí. (A moje nohy potřebovaly trochu odpočinout, po chození v nových Converskách celý den jsem neměla nohy odřené jen málo.) Dostala jsem také zprávu, že pro mě mají vstup na přehlídku na Fashion Week na další den, tak jsem chtěla pořádně nabrat síly a samozřejmě vybrat outfit. To ale v jiném článku!

5 comments

Katarína M 19.9.2014 at 15:49

Milujem tvoje videá:) krásny outfit aj fotky ♥

Reply
K. 19.9.2014 at 16:26

Takhle je to perfektní. Ne vždy mám čas na videa, tak pouze přelítnu očima článek a shlédnu fotky – takhle mi to vyhovuje a k videu se můžu vrátit později. Jen tak dál 🙂

Reply
Karoliina 19.9.2014 at 18:21

Krása s nádherou :)) USA je můj sen, zatím mám za sebou z mimoevropských pouze Izrael, taky doporučuju 🙂
A kéž bych měla trpělivost nechat si takhle narůst vlasy ! Máš to už dlouho takhle ?

Reply
Nataša 19.9.2014 at 20:05

Videla som Luckine aj tvoje video a síce ste už z NY dávno preč, dúfam, že ste si to užili najviac ako sa dalo! 🙂

Reply
Markéta 24.9.2014 at 19:08

Tvoje články se moc hezky čtou, umíš to tak dobře přiblížit a popsat tu atmosféru:)
A výhled na New York jsem obdivovala už na videu, to je prostě nádhera!

Reply

Leave a Comment