Home Bryce Canyon Look and invisible me

Bryce Canyon Look and invisible me

written by Natálie Kotková 30.9.2014
Věřím, že o našem dni v Bryce Canyon jste si přečetli v minulém článku a nebo se alespoň koukli na video. Dnes u tohoto místa ještě zůstaneme. Mám pro vás totiž pár fotek mého outfitu. Nebude žádným překvapením, že je opět do sportovnějšího stylu, i když mé oblíbené žabky jsem opět nemohla nechat v kufru. Nebojte, v batohu jsem vždy nosila tenisky, kdyby skutečně byly potřeba, ale tentokrát nebylo. Poslední dobou jsem si také oblíbila tyto tlumenější barvy. Barevné věci z průběhu léta jsem raději nechávala na dně kufru a vybírala si oblečení v tónech, které souzní s přírodou. To hlavně splňují mé dřevěné brýle z Woodies.cz a já je nosila kdykoliv jsem měla svůj hnědý batoh, ktrý shodou okolností odstínem ladí dokonale. Tmavě zelené triko je od Anniky z PINK a lesklé černé kraťasy se zlatými detaily z H&M. Někdy se mi na fotkách z větší dálky stane, že na první pohled ani nejsem vidět. Proto jsem na fotkách skákala,házela vlasy, klečela, seděla, ležela u stromu nebo na něm. Jednoduše fotek jsme s holkami udělaly opět požehnaně, tak snad jsem vám vybrala ty nejpovedenější a vám se budou líbit.
After article about Bryce Canyon there needs to be post about my outfit! So there it is. I just love the colors making me almost invisible in these pictures taken in this absolutely breathtaking nature. I hope you will like my pictures or at least how my nature inspired look helped me to blend into that place, literally.

4 comments

Natty 30.9.2014 at 7:56

Skvělý outfit 🙂

Reply
Sim 30.9.2014 at 14:47

Tá posledná fotka je super. 😀

Reply
Dominika Lukášová 30.9.2014 at 16:31

Super barvy do toho prostředí :)) moc ti to sluší, dvojice batohu a brýlí je až nepopsatelně skvělá a ty vypadáš nějak starší než na jiných fotkách 🙂
http://www.dombydom.blogspot.cz

Reply
Anonymní 3.10.2014 at 8:38

Natálko odkud máš ten batoh? 🙂

Reply

Leave a Comment