Home Concert – Film Music

Concert – Film Music

written by Natálie Kotková 8.10.2014
Koukáte na filmy? Samozřejmě! Ale schválně, kdo si následně pustí soundtrack? Pokud ano a je vás hodně, tak mě to moc těší! Jestli jste tomu naopak ještě nepropadli, tak se zkuste při sledování nějakého z oblíbených filmů zaposlouchat, jaká hudba děj doprovází. Soundtrack dotváří pravou atmosféru filmu. Chápu, že někomu taková hudba nesedne, ale za zkoušku to stojí. S mým bráchou a taťkou ji posloucháme často, tak není divu, že jsme nemohli chybět na akci Film Movie Prague. Konala se ten den, co jsem přiletěla z Kalifornie, takže jsem místo dospávání časového posunu, a všech těch chybějících hodin a doléčování, prostě musela jít na zahajovací koncert! Bylo to ideální přivítání v Praze! Zároveň i takové překvapení, tak jsem vyrazila do Rudolfina v “sandálkách”, protože jsem v kufru jinou obuv neměla, alespoň byly zlaté a venku bylo ještě teplo!
Během koncertu jsem vám natočila pár ukázek. Můžete se tak podívat na profesionální dirigování Nic Raine a poslechnout si kousky soundtracků. Nevím, jaké filmy sledujete, ale tato hudba je z filmů jako Vetřelec, Gremlins nebo Mumie. Hostem byl slavný Elliot Goldenthal, který složil hudbu na příklad právě k filmu Vetřelec 3. Zkuste se kouknout a uvidíte, jestli se vám to bude líbit. Jinak doporučuji ještě Hanse Zimmera, má krásnou hudbu, kterou určitě budete znát! A kdyby se vám náhodou tento styl hudby nelíbil, tak ve videu alespoň uvidíte mého bráchu!
Posloucháte soundtracky nebo to teď teprve zkusíte?
Do you watch movies? Of course you do! But honestly do you also listen to the movie soundtrack afterwards? Well I do and I like it! That’s why my brother and father (they also like it) invited me to the Film Movie Prague concert! It was just amazing to hear it alive and watch the famous conductor Nic Raine and Elliot Goldenthal! It was held the same day I arrived from California so I was such a welcome from Prague and my family. 

5 comments

Anonymní 8.10.2014 at 11:14

Prosím co to hraje za písničku v pozadí?? Děkuji

Reply
buy stromectol 27.8.2021 at 23:18

Cheap 80 Mg Vardenafil Hcl

Reply
priligy tablets 15.9.2021 at 4:47

cialis france acheter

Reply
Plaquenil 17.9.2021 at 17:11

Amoxil And Aspirin Buy

Reply
azithromycin price 21.9.2021 at 14:44

Levitra Apothekenpflichtig

Reply

Leave a Comment