Home First Month Back In Czech After California Life

First Month Back In Czech After California Life

written by Natálie Kotková 24.10.2014

Uteklo to, jako voda. Už je to měsíc, co jsem mávala z okýnka v letadle San Franciscu a po hodinách letu jsem po čtyřech měsících vstoupila pravou nohou do té mé rodné země. Od té doby jsem toho zažila mnoho. S většinou věcí jsem se vám hned svěřovala a přidávala sem příspěvky či fotky na Instagram. Něco jsem si, ale přeci jen šetřila. V tomto videu je takový můj sestřih různých momentků, které mi tento měsíc jistě budou připomínat. 
Uznávám, není to zase tak špatné být zpět. Praha je jednoduše úžasná a v Liberci chodíme s rodinkou stále do přírody na ozdravný odpočinek. Užívám si to tady, jsem velice vzorná studentka a prostě se stále něco děj.  Na Californii vzpomínám a stále v hloubi své duši cítím, že určitá část mě tam zůstala. Každopádně jsem přijela plná pozitivní nálady, nezapomenutelných životních zážitků a obohacená plno novými zkušenostmi. Energii, kterou jsem tam načerpala, si nenechám vzít a využívám ji na aktivity tady! 
A co je tedy ve videu za momenty? Cesta na stěhování zpět do Prahy, naše noční procházka s bráchou, univerzitní party pozdravy, fashion vernisáž, Signal festival, vteřinka z natáčení reklamy a mnohem víc. Je to zkrátka vše dohromady, ale zase naposeldy. Dál už se budu zaměřovat vždy na jednu událost. Jinak, jaká je vaše nejoblíbenější fotka z Californie? Na Facebook dál brzy tu nejoblíbenější dle Instragramu. Shrnu-li to, tak ten měsíc stál za to!
A ohromnou radost jste mi udělali hlavně tím, že můj blog je v Top 10 v kategorii Objev v Blogerce roku! Moooc děkuji! 
Jaký jste měli měsíc vy?

So it’s been one month already! Well it’s kind of sad but I am also a bit happy I’m back in Czech and so see my family and friends. On the other hand I really miss California. That’s the place I’d love to live or spend there some time every year. I still have the positive energy from there and I’ll keep it forever. And what can you see in the video? Well it starts with my moving back to Prague from Liberec, continues with Fashion Talks presentation, our night tour we had with my brother, Fashion Voyoage from London and more. It’s just what I’ve done this month and I can say I really enjoyed it and had so much fun – even at school! How was your last month? 
 

3 comments

Sasha 24.10.2014 at 20:28

Hlavně, že sis i ten měsíc mimo USA užila :)! A v Blogerce roku pro Tebe určitě budu hlasovat, jsi můj favorit :).

Reply
SORELLE vogue 25.10.2014 at 19:13

Taky mi poslední měsíc velice rychle utekl… Začal mi první semestr a já nemůžu věřit, že už jsem v jeho polovině 🙂

Jinak, také pro Tebe budu hlasovat 🙂

Reply
Natty 4.11.2014 at 21:18

Pěkné video i fotečky 🙂

Reply

Leave a Comment