Home Flying In Las Vegas // My LOOKS

Flying In Las Vegas // My LOOKS

written by Natálie Kotková 29.10.2014


Last Las Vegas aneb poslední článek o zážitcích z tohoto stále zářícího města. Nemohli jsme  z něj odjet aniž bychom navštívili slávnou Hoover Dam, která skutečně bere dech. Ve videu je krásně vidět, jak je přehrada veliká. Stále nerozumím, jak ji v té době zvládli postavit, i když ty oběti tam samozřejmě byly. Před její stavbou bylo Las Vegas jen malé městečko. Po tom, co jsme zachránili kšiltovku a prošli se po celé stavbě jsme se zajeli podívat do Downtown, kam jsem si moc přála jet. Rodiče mi totiž den předtím psali, že v ČR o něm dávali dokument, že to stoprocentně stojí za to. Ve dne tam skoro nikdo nebyl, tak jsem se v klidu prošla, dala si vyhlášenou kefírovou zmrzlinu a pak  jsme zamířili do hotelu. Samozřejmě jsme hned skočili do bazénu. Tam jsme si poté plánovali, co ten poslední večer podnikneme. K mé neskutečné radosti jsme se rozhodli jet zpátky do Fremont Street Experience. Předtím jsem si ještě šla rychle koupit kryt na telefon od Henry Bendel, takový suvenýr se vzpomínkou na Las Vegas a New York zároveň. Ve Fremont to večer bylo úžasné! Ve videu můžete vidět, že jsem byla jako malá, ale nestydím se za to. To promítání na obrazovce, osvětlený snad každý kout a lidé v dobré náladě. Nádhera. Nejlepší na tom ale bylo, že Lucí mamča se se mnou rozhodla zkusit “létání” na Slotzille. Je to dvanáct pater vysoká napodobenina hracího automatu a člověk z ní může na laně těsně pod obrazovkou přelétnout celý Fremont Street Experience. Sice jsme asi 2 hodiny čekaly, ale je to jeden z nejlepší zážitků! Hlavně se mi stalo to, že jsem nedolétla až na konec, takže pro mě museli poslat kluka na “záchranu”. Mezi tím lidi podemnou, kde probíhal nějaký koncert, tleskali a mávali, tak já taky – lepší to být nemohlo! Po tomto nezapomenutelném zážitku jsme zajeli ještě na Strip, abychom si prošli zbytek hotelů. Moc se mi líbilo metro mezi nimi a hotel Luxor. V Las Vegas je prostě skoro celý svět. V noci už jsem jen balila a brzy ráno jsme vyráželi na pár dní opět do přírody – Death Valley, Big Sur a Yosemite. O tom budou další články. Mám pro vás poslední 3 nebo 4 články a z toho poslední dva budou ze San Francisca. Mimochodem, co se týká šatů, tak tento podzim/zimu je trend jejich kombinování se svetry a podobně. K těmto by se krásně hodil černý dlouhý kabát, černé silonky a klobouk. 

So there is last post from Last Vegas. How you can see we had such a great time in this city full of lights. This day we just had to visit the Hoover Dam to see if it’s really so enormous and I need to confess it really is! I was so overwhelmed. However what I’ll never forget is the time we spent in Downtown in Fremont Street Experience! It was the biggest experience for me because I went on the Slotzilla zipline  Wow! I was so excited, it can’t be described how much but to fly right under the lights and under all those people is unforgettable! And not to forget this fall/winter season is trendy to wear dress under your coat so you can also try color like this and combine it with black coat and hat!

1 comment

Terka Becková 29.10.2014 at 10:58

Máš super blog:) Ráda se dívám i na tvoje videa na yt:)
Založila jsem si taky blog, ale teprve začínám, tak bych byla moc ráda kdyby jsi se podívala a byla bych štastná za každou radu:)

http://beautybytereza.blogspot.cz/

Reply

Leave a Comment