Home Bloges Market

Bloges Market

written by Natálie Kotková 8.11.2014
Pokud jste v posledních pár dnech sledovali můj Facebook, tak jste určitě nepřehlédli pozvánky na Bloges Market! Toto je poslední připomínka, abyste se dostavili – koná se totiž dnes od 13 hodin! Bude to skutečně akce, která tu ještě nebyla. Úplný program se dočtete zde. Těšit se můžete na různé workshopy zdarma, módní přehlídku, tombolu, fashion talks a samozřejmě smilebox! Je toho mnohem víc! Už jen se vstupem ve výši 100 Kč získáváte welcome drink, služby salonu Provost a Make Up Institute, Cupcakes a lístek do tomboly. Dokonce tím i přispíváte na charitu Nadace Slunce svítí všem. Nejúžasnější na celé akci je však to, že se na jednom místě sejde spousta blogerů z různých oblastí – fashion, food a beauty. Moc se těším, až je poznám a je mi ctí, že můj blog je na stejném “seznamu”, jako již zaběhlé blogy. Tato akce nám (mně a vám) dává konečně i příležitost osobně  se setkat! Budu moc ráda, když se za mnou stavíte!
A co budu prodávat? Od všeho něco! Vyházela jsem celou skříň a vybrala vám kousky, které mám sama moc ráda a můžete je nosit každý den. Zároveň jsem přidala i koktejlky a boty na podpatku, jelikož plesová sezona  nám klepe na dveře. Také vás čekají několikatery kalhoty, nespočet svršků včetně svetrů, džínové bundičky, chlupaté vesty či sak. Připravenou mám pro vás i takovou menší soutěž. Pokud si něco koupíte, tak máte šanci vyhrát nějaký další kousek přímo vám na míru. Soutěž bude probíhat ještě nějakou dobu po marketu, tak budete mít čas. Doufám, že se s vámi tedy dnes uvidím! Nezůstávejte doma a přijďe, určitě nebudete litovat!

 

2 comments

Kateřina Just live and share happiness 8.11.2014 at 11:36

Doufám, že účast bude hojná. Akce bude určitě úžasná. Já se bohužel nedostavím, nejsem v Česku 🙁 Doufám, že se ještě nějaká taková akce udělá a já budu mít šanci se zúčastnit. 🙂
staywithkaterina.blogspot.cz

Reply
Klaudi Ďuranová 8.11.2014 at 16:57

Tá akce bude asi hodne dobrá, no keďže sa tam nemám ako dostat tak ma mrzí, že tam nebudem…:-) Snáď niekedy inokedy
Dijoun&Klaudi

Reply

Leave a Comment