Home Sequins All Around Look

Sequins All Around Look

written by Natálie Kotková 27.12.2014
Také se stále cítíte tak trochu slavnostně? Já mám v sobě sváteční náladu už od neděle a stále mě nepustila. Z toho důvodu, i když jdu ven jen přes den, volím outfity s právě trochu slavnostnějším prvkem. V poslední době jsem si oblíbila flitrované sukně, a to hlavně v kombinaci s teplým, pohodlným a ještě k tomu nejlépe oversized svetrem. 
Dnes mám pro vás elegantnější, do černa laděnou inspiraci. Líbí se mi, jak tento svetr s norským vzorem mohu mít někde na horách u krbu s knížkou v rukách, ale také si k němu vzít flitrovanou sukni a vyrazit do města. Pokud někam jedete, tak to určitě ušetří místo v kufru. Tento outfit by se vám také mohl hodit, když máte celý den nějaké zařizování, přes den se jednoduše nestíháte převléknout a večer byste se ráda oblékla trochu lépe. Stačí si pod svetr obléknout nějakou halenku nebo klidně trendy triko s nápisem a nemusíte celý den nosit jiný outfit na převlečení. Také nemusíte moc přemýšlet nad doplňky, protože je sukně sama dosti výrazná. A až půjdete na Silvestra sledovat ven ohňostroj, tak můžete různě vzorovaný svetr obléci i přes flitrované šaty.
Krásně si užívejte volna! 
✹✹✹
Do you still feel festive as I do? I just can’t stop! I love Christmas atmosphere and that’t also why I choose even during the day to wear outfit with one kind of dressy piece. This all black outfit with sequin skirt is one of those and I wanted to share this passion with you. I just love to combine sequins with oversized, cozy sweaters! This sweater with pattern like from Norway can be worn in a cottage in the mountains by the fireplace or just in the city. Simple but chic! I have just one advice – wear this combo during the day and also in the evening with some stylish tank top under the sweater. Moreover it could be good tip for New Year’s Eve Party – when you are all night in your dress and would like to go outside to watch the firework – just have you fav sweater with and there’s no problem to go outside and enjoy the festive time. 
Photo: Dominika Filgasová
skirt: H&M // sweater: Kappahl // shoes: Mohito 

6 comments

Veru 27.12.2014 at 10:41

Seš nádherná Naty! Skvělá kombinace 🙂
Blog by Veru

Reply
Katarína M 27.12.2014 at 11:44

Krásne si to zladila ! 🙂

Reply
Ann J.C. 27.12.2014 at 11:52

Naty prosím, kde teď najdu obchod Kappahl? :)) Vím, že býval v Palladiu, ale tam už ho zrušili pokud vím ://. Nevíš prosím? :)) :* Jinak naprosto nádherný outfit! 🙂 Hlavně ta sukně je top!

Reply
Martina Bechyňová 27.12.2014 at 14:51

Jsi kočka! :))

Reply
Gabrielle Crystal ℛoseℬonniee 27.12.2014 at 22:43

Nádherný outfit. SSi krásna 🙂

❈ Merry Christmas & Happy holidays ! ❈
ℓα ℒιcσrηe – ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.

Reply
Claudia Oleriny 29.12.2014 at 16:57

Moc se mi líbí sukně 🙂 a más nadherne vlasy, normalne se mi takhle dlouhé vlasy nelíbí, ale tvoje jsou uzasne!

http://claudiasnewlife.blogspot.cz/

Reply

Leave a Comment