Home London – Grey Rocks | Outfit | en + cz |

London – Grey Rocks | Outfit | en + cz |

written by Natálie Kotková 28.2.2015
Na závěr našeho víkendu v Londýně jsem na celodenní chození vsadila na tuto klasiku. Vyšlo nám úžasné počasí, takže jsme chvílemi odložily i kabáty! A co jsem měla pod ním? Hlavně bych vám chtěla ukázat nové triko z River Island. Zaujalo mě hlavně kvůli síťovaným rukávům, kvalitnímu materiálu a detailům, které tento kousek oživily. Transparentnost je tuto sezónu zpět, tak jsem si řekla, že to vyzkouším, i když podobné věci moc nenosím. Toto je výjimka a docela se mi to zalíbilo! Triko i přesto zůstalo decentní a rukávy nenarušily jeho čisté jednoduché linie. Já jsem ho jen trochu obohatila náhrdelníkem kolem krku a mou oblíbenou košilí kolem pasu, abych do outiftu dodala trochu vzorů a barvu. Mám ji sice ze Zary, ale nedávno jsem na podobnou, do růžova, narazila i na Zootu, protože kdybyste si ji chtěli pořídit, tak nevím, zda ji v Zaře ještě mají. Ostatní doplňky, kromě náhrdelníku, jsou jemnější a samozřejmostí pro mě byla volba výrazné rtěnky v odstínu košile! Fotily jsme v parku Primrose Hill, ze kterého je úžasný výhled na celý Londýn! To bude v dalším článku! A pokud se vám líbí náhrdelník, tak jeho dvojče majít na Zootu také!
For the last day of our “Valentine’s” weekend in London I chose to wear my favorite pieces! We were lucky because it was sunny day so we also took off our coats few times! Mainly I wanted to show you this new t-shirt I bought in River Island! I fell in love with the soft material and mostly with the transparent sleeves! Even with this detail it isn’t “too much” and so the t-shirt still has clear lines and the quietness. Despite this fact I added the statement necklace around my neck and favorite shirt around my waist. I just wanted to have more prints and colors in my outfit. Besides the necklace the rest of the accessories is simple and small to keep the look clean. The pictures are taken in the Primrose Hill Park!
.
T-Shirt: River Island // Shirt: ZARA // Leggins: Ann Christine // Bag: Primark // Shoes: Destroy // Necklace: similar here – Zoot

 

7 comments

S. 28.2.2015 at 10:08

Těším se na další článek, park Primrose Hill miluju, je to tam krásné, jak píšeš, úžasný výhled na Londýn a celkově čtvrť je moc pěkná.

Reply
Zuzi 28.2.2015 at 14:22

Veľmi pekná košeľa a náhrdelník 🙂

http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

Reply
Viktorie Pavlová 28.2.2015 at 14:53

Super světlo fotkám lichotí, stejně jako tobě! <3 Tvoje vlasy jsou top!!

Reply
Claudia Oleriny 28.2.2015 at 19:30

Moc hezke fotky a i to nasviceni 🙂

ClaudiasNewLife

Reply
Lucie 28.2.2015 at 22:49

Perfektní outfit a ta rtěnka ti moc sluší 🙂

Giveaway – I love…Cosmetics

Reply
Blonďavá Potvora 1.3.2015 at 11:25

Super outfit, pristane ti to 🙂 Košeľa je super

Blonďavá Potvora

Reply

Leave a Comment