Home Leather Jacket // Look

Leather Jacket // Look

written by Natálie Kotková 30.3.2015
Konečně! Kabát už několik dní zůstává pověšený na ramínku. Musím říct, že jsem se na moment kdy ho vyměnit za lehčí bundu těšila jako nikdy! Speciálně tedy za tuto nejdokonalější koženou bundu, kterou jsem kdy viděla. Ze začátku pobytu v Cheltenhamu jsem ji objevila v River Island, při svých toulkách po obchodech a městem. Cena mě ale donutila si ji jen vyfotit na wishlist to telefonu a nějakou dobu počkat a to i na správné počasí. Nakonec se mi to vyplatila a dokonce jsem ji koupila v den, kdy byla nějaká speciální akce, aniž by to i prodavačka věděla, tak to bylo u pokladny milé překvapení. Od té doby ji nosím kam to jde a toto je zatím má nejoblíbenější kombinace. Jak nosit koženou bundu není složitá otázka. Přijde mi, že na internetu jsou inspirace s všemožnými kombinacemi, jako by to byl skutečně neutrální kus! Pro mě byla ale hlavně důležitá kvalita, která je při nošení opravdu zdát. Myslím, že se vyplatí do pár kousků v šatníku investovat, vždyť přeci chceme, aby nám vydržely déle než jednu sezónu. River Island jsem tu trochu vykoupila, takže i svetr pod bundou je odtud. Další kousky budou v následujících outfitech. Boty jsem si koupila v Aldu v Londýně a už jsem v nich také prochodila několik anglických uliček. A jinak jsem si také oblíbila ripped jeans trend! Tento jsem vám nafotila při takovém úsměvném boji s menším anglických větrem a odhodlala se i k videu!
Finally! I just love watching my coat hanging on the hanger and perceive the feeling of changing it for the lighter jackets, especially this leather one! It was one of the first pieces I fell in love in the first weeks in Cheltenham. Now it was the right time to buy it and invest in piece with such a good quality you can definitely feel while wearing it! To be honest, I wear it anytime I can since then! How to wear the leather jacket? This is my current favorite combination! 

Jacket, Sweater: River Island // Jeans: Topshop // Wedge Sneakers: ALDO // Crossbody: Irene’s Story // T-shirt,Necklace: HM //
Pokud by se vim kousky líbily, ale nechcete nebo nemáte možnost koupit v obchodech, tak stejně a kvalitnější verze naleznete přímo tu:
bunda: Zoot a Zoot
kabelka: Zoot
svetr podobného střihu: Zoot

 

7 comments

Andrea Mokrejšová 30.3.2015 at 5:47

Tak to je super, video a fotky..vážně paráda! 🙂 Kdo tě fotil, protože je to vážně super 🙂
Dobroty od A

Reply
Time with Beauty 30.3.2015 at 9:29

Tak tenhle outfit je bezchybný, paráda! 🙂

Reply
Blonďavá Potvora 30.3.2015 at 10:04

Takéto outfity sú moje najobľúbenejšie a nosím ich asi najradšej. Ale ešte som sa na koženú bundu neodhodlala a asi sa ani tak skoro neodhodlám, keďže sa nám počasie opäť pokazilo.
Video je super 🙂

Blonďavá Potvora

Reply
Aneta Drobná 30.3.2015 at 19:32

Super Natálko!!!! Krásné..! Miluji tvoje videa!
A ten vítr, mě "sere" za tebe :D, dnes v ČR byl neskutečný vichr a já absolutně s tebou soucítím, protože dlouho-vlásky to prostě nemají lehké!

Reply
Klaudi Ďuranová 31.3.2015 at 9:28

Křivák je super <3

Reply
Viagra 30.8.2021 at 22:32

Hydrochlorothiazide On Line No Prior Script

Reply
finasteride for sale 10.9.2021 at 11:35

Priligy Originale Online

Reply

Leave a Comment