Home Spend One Day In London With Me // VLOG LONDON FASHION WEEK

Spend One Day In London With Me // VLOG LONDON FASHION WEEK

written by Natálie Kotková 4.4.2015
Dnes vám snad udělám radost tímto slibovaným videem z mého dne v Londýně během London Fashion Weeku! Původně jsem vám tam chtěla natočit jen nějaký ten street style, ale postupně jsem se nějak více rozpovídala, že jsem si řekla, že s vámi můj den budu sdílet. Odehrálo se toho totiž tolik, že jsem vás chtěla mít s sebou (a povídat si s vámi takto skrze PENu)! V jednom z mých asi nejdelších videí se dozvíte, co jsem tedy dělala. Ve zkratce jsem přes menší poznávací procházku po známých místech Londýa došla do Somerset House, kde jsem zkoukla zajímavé Fashion Films, poté jsem se setkala s Emilie z My Little Fashion Diary (určitě koukněte na její super inspirativní Instagram) a nakonec jsem samozřejmě skončila pochůzkama po obchodech a také jsem poznala skutečný večerní bláznivý ruch Londýna s milionem lidí na ulici! Dokonce jsem měla to štěstí, že jsem objevila Fashion Talks v Apple Store! Vše jsem více popisovala ve videu, ale pokud vás bude něco ještě více zajímat, tak mi určitě napište, ať už zde do komentářů, e-mailu či kdekoliv jinde!
This video is about my day in London during London Fashion Week! Even though it is fully in Czech I think you might like to read what I was up to that day! On my way to Somerset House I did a little bit of sightseeing which I really loved! London is simply amazing! After I came there I watched really interesting unique Fashion Films and took pictures of the Street Style (the video is here already)! After that I had the meet up for the lunch with my friend Emilie from the blog My Little Fashion Diary! It was great time because we were so happy we finally managed to catch up and chat! After the lunch I was just walking in the city and ended up (surprise, surprise) in shops like Topshop and more! In the evening there so many people on the street how you can see video I really experienced the big city madness! Finally I was really lucky because I found the Fashion Talk in the Apple Store about the Wearable Technology and its future which I found useful and interesting! If you had any questions about the video if you decided to watch it or just about the WearTech, just get in touch with me! And don’t forget to look at Instagram @mylittlefashiondiary and you can also check mine if you don’t know it yet @natali_kot

4 comments

Klaudi Ďuranová 4.4.2015 at 9:21

Úžasné fotky Natálka <3
Dijoun&Klaudi

Reply
Kamila Kosová 4.4.2015 at 10:45

Ahoj,
super vlog! Mě by třeba zajímalo jak se na tyto Fashion Weeky, když probíhají dostat, je třeba se někde registrovat a mít nějakou vstupenku? Díky za odpověď 🙂 Jinak jen tak dál!

Reply
Mária Hanzalíková 4.4.2015 at 14:27

Nádherné fotky, mala si šťastie na krásne počasie 🙂

Reply
Daniela88P 6.4.2015 at 19:07

Super, jak jsi z toho nadšená a plná energie! Londýn taky miluju! :))

Reply

Leave a Comment