Home SPECIAL DAY | 1st blog’s birthday! | video

SPECIAL DAY | 1st blog’s birthday! | video

written by Natálie Kotková 17.4.2015
Je to vůbec možné? Už je to ROK?! Štípám se, jak jen mohu, ale ne, je to fakt skutečnost! The Nattiness je jeden rok! Své pocity vám ze sebe chrlím ve videu, protože jsem se nad tím chtěla zamyslet, tak trochu osobněji! A jsou tam i tak trochu informace, co chystám v rámci “velkolepých” oslav, na konci jsem zachytila kousek rozhovoru spolubydlících a také už tak trochu blázním 🙂 . Hlavně vám tam popisuji wishlist soutěž se ZOOT, která vypukne dnes a přečíst si o ni můžete i v dalším článku! Není to rozhodně poslední soutěž, jak zmiňuji i ve videu! Každopádně bych to ráda shrnula i zde!

Jen se trochu pozastavit nad tím jak SUPER-EXTRA-MEGA-DOBRODRUŽNÝ ROK to byl! A to díky vám! Jen se na to podívejme, společně jsme spolu byli na několika přehlídkách, akcích MISS, foceních, prošli jsme přes castingy až k tomu, že jsem se stala Face of Fashion TV! Také jsme spolu přežili, ve zdraví, všechny zkoušky! Postupně jsem přidávala outfity, ale hlavně jsme toho zažili tolik na cestách! Mimo Prahu a Liberec to bylo převážně velké California Adventure! Vyjmenovat to ani nezvládám – Huntington Beach, Los Angeles, San Diego, Anaheim Disneyland, New York, Las Vegas, San Francisco, Grand Canyon, Big Sur a další parky a zkrátka jeden velký sen se stal skutečností! Po Americe jsme si zaletěli ještě do Vídně či na Lanzarote! A teď jsme spolu v Anglii! Já nevím jak vy, ale mně se to zdá naprosto uspokojující a pomyslně teď tancuji takový radostný taneček. Nejúžasnější třešničkou – co třešničkou – třešní! – bylo ocenění Objevu roku v Blogerce roku! Blog nabral takový spád! Z iPhone fotek jsem přesedlala na PEN, přehodnotila své časové možnosti i se utvrdila a zaměřila se na určité životní hodnoty. Také, i když jsem skoro celý život fotila každý svůj krok, tak nikdy jsem neměla tolik fotek, teď i videí a dokumentace celého života! A o Instagramu se raději ani nezmiňuji 🙂 ! Také jsem třeba najezdila asi i nejvíce kilometrů na kole za celý svůj život! Poznala jsem tolik nových přátel skoro z celého světa! Moje srdce nebude nikdy doma, protože je každý jeho kousek v jiné zemi a ani to nehodlám měnit, vždy tam kousek mne zůstane a kousek si odtamtud vezmu. Jo a… tolik kuchyní, co jsem ochutnala! Zkrátka jsem se nestačila divit až jsem to skoro nestíhala vštrebávat! Blog je mou součástí – jak osobnosti, tak i každého dne!
Neskutečně moc vám všem děkuji za podporu a všem lidem, kteří mi jakkoliv pomáhali, fotili, natáčeli a věřili mi 🙂 “To the moon and back” nestačí, já děkuji přes všechny galaxie, skrz černou díru až do neznáma (asi moc koukám na sci-fi, ale myslím to vážně) ! Vše pro vás dělám s láskou, protože mě to baví, naplňuje a vy mě motivujete!
Druhý rok začněme pravou nohou, s úsměvem na tváři a odhodláním v mysli! Další rok nebude stejný, jako ten uplynulý, ale jsem si jistá, že na nás tam někde čeká plno dobrodružství a The Nattiness je ready, jako vždy a samozřejmě jsme v tom společně! Ještě jednou – děkuji!
Máte nějaký oblíbený článek, fotku, outfit, vtípek či myšlenku z té celé společné doby?:) 
Pamatujete si třeba tyto fotky? Ona se sem hodí i koláž, kterou jsem udělala na Nový rok! 
Mějte se krásně!
Today it’s such a special day – it’s my blog’s first birthday! I just can’t believe it! We did so much things together! It was the most adventurous year ever and it was mainly thanks to the blog, hence THANKS TO YOU!!! Im so sorry the video is in Czech but I’m just thanking to you and talking about it how it’s has changed my life from the roofs. Just to remind it all – we’ve started with fashion shows, photo shootings, MISS events and the castings on the way how I’ve become the Face of Fashion TV! Beyond the fashion world we traveled so much! It’s even impossible to name it all. It’s started in Prague, Liberec but the main part is the California Adventure! Namely for example – Huntington Beach, Los Angeles, San Diego, Anaheim Disneyland, New York, Las Vegas, San Francisco, Grand Canyon, Big Sur and more US national parks! Then we continued in Europe such as in Vienna and Lanzarote! And now we are in England together! WOW! I think that’s kind of satisfying don’t you think? One of the best experience is the Newcomer of the Year tittle which I won thanks to you! I know it’s once a lifetime opportunity so I really want you to know I appreciate it from my heart! The blog’s become part of my life! It’s also funny how I changed my iPhone for the PEN, I’ve strengthen my belief in values and I’ve never had that much pictures I have now even though I’ve had taking too much pictures all my life! I met so many lovely, friendly and open-minded people thanks to them this year was as amazing as it was! My heart’s never gonna be home because it’s spread all over the world where are pieces of myself everywhere! I just really THANK YOU! Not just “to the moon and back” but beyond the galaxies though the black hole and just to the infinity! I know this year is going be really different but I’m pretty sure there are adventures prepared for us and me, you, us – The Nattiness – we are ready, right?!

 

5 comments

A cup of Lucy 17.4.2015 at 12:35

Vše nejlepšííííííí 🙂 Tak doufám že za rok se shledáme znovu u tohoto videa. A oslavíme druhý rok. 🙂

Reply
Claudia Oleriny 17.4.2015 at 13:13

krasny video 🙂 je videt, ze jsi se zlepsila, i ve fotkách 🙂
muj blog bude slavit rok az v cervenci, za necely 3 mesice 🙂

ClaudiasNewLife

Reply
Mária Hanzalíková 17.4.2015 at 14:02

Gratulujem tebe a blogu, je to úžasné 🙂 Začala som ťa sledovať v lete, keď si bola v Amerike a hneď sa mi začali tvoje články, fotky a videá páčiť. Len tak ďalej! 🙂

Reply
Ilu Ilu 18.4.2015 at 6:54

Je vidět ze jsi udělala obrovsky pokrok ve videich !:)) líbí se mi hlavne videa z Británie, kterou miluju ale nebyla jsem tam na tak dlouho ale vždy na par dni maximálně na ty den , ale i tak to je pro mě hrozné velká zkušenost !!!! Všechno nejlepší a hodne úspěšných článku !!

Reply
travel with love 19.4.2015 at 0:52

úúú.! super.! všechno nejlepší.. :)) mám strašně rády všechny vaše videa z Cali a určitě se tam díky tomu chci vydat.. taky jsem začala blogovat po odjezdu do USA, takže tvůj blog je taková moje motivace, že to má nějaký smysl.. zdravím z Texasu :* http://www.travelwithlove.cz

Reply

Leave a Comment