Home CHEESEROLLING GLOUCESTER 2015 | British life | VLOG | cz + en

CHEESEROLLING GLOUCESTER 2015 | British life | VLOG | cz + en

written by Natálie Kotková 1.6.2015
Dnes mám pro vás vlog z British Life. Konkrétně tedy o tradičním cheeserolling, který se koná tady u nás blízko v Gloucesteru. 
Today there’s a blog showing you something from the British Life! Especially, I talk about traditional cheese rolling held in Gloucester!
Je to opravdu vyhledávaná událost, což by člověk neřekl! Sice jsem na ní ráno trochu zaspala a musela si koupit snídani v Costa coffee (ono to zase tak nevadí,že?), ale jsem ráda, že jsme jeli (a já vstala), protože TO se zkrátka musí vidět! Jsem hrozně moc zvědavá, co mi na to povíte a co si o tom myslíte, po tom co shlédnete video. 
I kind of overslept that day so I had to buy a breakfast at Costa Coffee (ok I don’t mind at all) but if I didn’t wake up I would regret it at all as it was such as experience! I’m so curios about your opinion! Would do participate in this kind of event and risk – well – your health (if not life,haha) ? 
Já jsem o tom ve videu svůj názor řekla a ještě jsem se z toho moc nevzpamatovala. I když teď už se tomu také směju – jsou to zkrátka milí blázni, ti moji milovaní Britové. Původně jsem si myslela, že to raději neposdílím, ale pak jsem si řekla, že se ve videu také můžete pokochat atmosférou nádherné přírody a okolí Gloucestershire a pokud vás nezaujme cheeserolling, tak ta atmosféra snad ano! Mějte se hezky!
I found it nice how everybody met on one place to support this tradition however I rather stay behind the fence and buy the cheese in the store than to risk to sprain my ankle (again like in California, which isn’t still ok). Obviously, people had so much fun when somebody fell but in the end, everybody was always happy when each competitor gave a hug to his close person. Moreover, in the video you can enjoy the atmosphere of lovely and picturesque countryside of Gloucestershire. Enjoy!3 komentáře

S. 2.6.2015 at 8:36

Je to slušný krpál. Cheeserolling jsem už viděla u Lucky ve vlogu a do té doby jsem netušila,že něco takového existuje. A ty davy lidí, tom je prostě hustý. 🙂 Každopádně je tam všude kolem krásná krajina.

Reply
Lucy Urban 2.6.2015 at 10:22

Super, to jsem nikdy neviděla !

Reply
Anonymní 3.6.2015 at 10:10

Naty, jakou mas v tomto videu rtenku? 🙂 diky! :))

Reply

Leave a Comment