Home ROCK FOR PEOPLE | 1. den a hned naplno | VLOG

ROCK FOR PEOPLE | 1. den a hned naplno | VLOG

written by Natálie Kotková 8.7.2015
Na festival, ať už jakýkoliv, by se mělo jít každé léto. Já se těšila na Rock for People! Mám pro vás vlog z prvního dne a pár řádků spolu s fotkami!
Festival is a must to do every summer and I was excited to go to the Rock for People festival! There’s a vlog for you (in Czech sorry, but you can still enjoy the atmosphere as we do not speak THAT much) with a few lines about the first days accompanied with pictures! Enjoy!
Předtím jsem na RFP byla jen na jeden den, tak už to teď chtělo jet na celý festival! Hlavně jsem si nemohla ujít Parov Stelar a Modestep! Domlouvali jsme se s bráchou, ale nakonec nás jela celá taková festival crew, ještě s Honzou a Julií! Jak se říká, že to není o tom, KAM jedete, ale s KÝM jedete – tak s nimi to platí několikanásobně! RFP je super akce sama o sobě, ale takhle partička ji nominovala do seznamu mých top akcí léta! 
Finally I went to this festival for all days and not just one. Moreover we went four of us in the end, as we’re initially planning it with my brother. Do you know, how is it said – it is about who you are going with and not where you are going. So this people made this event so special that they even nominated it into my list of the top actions of this summer! 
V Plzni jsme se ubytovali v hotelu Stella. Je to takový rodinný hotýlek s hrozně moc milým a ochotným personálem, člověk se tam cítí jak u babičky, jak ho obsluhují! Do stanu se nám nechtělo, přece jen se rádi vyspíme a cenově to nebyl zase až takový rozdíl. V Plzni jsem byla také poprvé, tak jsme si  ji i trochu prošli předtím, než zavítáme na RFP. 
Ve stayed at the hotel Stella which was family hotel with really lovely staff! It was also my first time in Plzeň so we walked it a bit before the actual start of RFP!
Hned při vchodu do RFP už slyšíte kapely, kolem běhají polonazí lidé (rozuměj v plavkách samozřejmě) a překupníci vám nabízejí levnější lístky. My jsme byli ale vybavení. Jako první jsme se ale před prozkoumáváním prostoru stavili v ZOOTu, protože jsem v jeho jménu špionovala a hledala nejstylovější lidi (jak jsem říkala, většina v tom vedru byla v plavkách, ale znáte to – výzva přijata). Pak jsme obešli všechny stage, stánky a zákoutí – samozřejmě se Ciderem v ruce, který podávali v super kelímku, který jsem si dovezla i domů. Každopádně vše můžete vidět ve videu, jako i moje oblíbené koncerty dne! První byly Skyline, který na stage různě šplhali, skákali a lidi šíleli – smekám klobouček!
Hlavně díky Zootu, jsem měla černý pásek a tak mi nekontrolovali třeba tašku při přestupu do Papírny (měla jsem to vědět a vzala bych si své jídlo :D).
I fell in love with the whole atmosphere within a second. As soon you’re close to the festival you can hear the band and see all the half-naked people around you (like, I mean in swimsuit because of the unbearable heat we had those days). Then we went to explore the whole area – with cider in our hands of course! First of all we went to ZOOT stand as I went there to find the most stylish people of RFP for them. I would call it bikini style RFP!
Samozřejmě jsme nebyli všichni čtyři neustále spolu a tak když kluci pobíhali jinde, my s Julií dělaly co? Mimo cider jsme fotily outfit a plno selfies a random fotek zvláštních lidí (asi rozumíte, jaká to je sranda). Těšily jsme se taky na Peter Doherty. Ten nás motivoval skončit naše blbnutí a odskákat si ho poslechnout. Umm, krásně se poslouchá, zkrátka krásně! Hlavně při tom západu Slunce (jukni do videa).
Obviously, we spent most of the time with Julia as boys have kind of different program – so you know, we just took a lot of pictures. Of us, outfits and random funny people around. So much fun though. However as soon as we heard first accords of Peter Doherty we ran to his concerts which was – well, amazing!
Taky za mnou přišlo několik z vás a vždy mi to ještě víc zlepšilo náladu! Moc děkuju, hrozně ráda vás vždy poznám! (PS: toho kluka uprostřed nikdo vůbec neznal, ale tak vypadá na fotce šťatně alespoň.) Viděla jsem celkově lidi po dlouhé době a poznala pár nových. Rock for PEOPLE zkrátka!
Třešničkou, ne – velkou třešní a nebo třešní, jako stromem přímo – byly Modestep! Minule jsem je na RFP minula a už jsem z toho byla celá neposedná, kdy je uvidím a uslyším naživo. Dokonce jsem na ně chtěla jít i v Londýně, ale termín rozhodl, že to bude v Plzni lepší! A prostě, můžu tady psát milion emocí, ale napíšu to jednoduše – ta show byla prostě jedinečná! Pro někoho možná moc, ale já znála na zpamět většinu písniček, připomínalo mi to takové určité časy, když jsem je začala poslouchat. S Julií jsme se nějak dostaly i do první řady (kluci se tam probojují pokaždé), ale nějak jsme zapomněly na mosh pit. Byly jsme dál, ale Julii pár lidí sthlo, tak jsme hned pádily zpátky. Líbilo se mi ale, že ty lidi byli na úrovni a hned ji pomáhali a ještě potom se otáčeli jestli je v pohodě. Jo a abych nezapomněla, Modestep mně likely na Instagramu, tak to mě potěšilo (vím, nic to neznamená, ale pro mě zkrátka jo!). Jinak kluci taky propadli motokárám, na kterých prý byli třikrát (měli jste vidět druhý den ty modřiny po celém těle). 
No, ale abych to shrnula. Po celém dni už člověk to vedro nevnímá a jen se nechá unést tou atmosférou s lidmi na stejné vlně. Únava nepřipadá v úvahu a každý nás vás hodí tu festivalovou náladu, o kterém se vám potom snad i zdá ve snech, i ve kterých se nemůžete dočkat dalšího dne!
The last and not least was MODESTEP! Gosh I couldn’t wait and they were even better than I expected! 
To sum it up! In the end nobody cares the heat and just simply perceive the atmosphere with people with on the same “wave”. Nobody is tired and everybody has the proper festival atmosphere which makes you even dream about it – that you just can’t wait the another day!

4 comments

Christine Weissmuller 8.7.2015 at 6:54

Já v Plzni bydlím, škoda že jsem tě nepotkala a jak se Vám Plzen líbila? 🙂

Reply
The Nattiness 8.7.2015 at 10:10

Tak třeba někdy jindy v jiném městě! :)) Centrum se mi líbilo hodně, hlavně jak bylo hezky, tak to je to hned nádherný :))

Reply
Andrea Barboříková 8.7.2015 at 19:43

moc hezký fotky:) Musí to tam být parádní"

Reply
Kristýna Davidová 10.7.2015 at 21:58

Vypadá to, že jste si to pořádně užili a vlog se mi moc líbil! Škoda, že jsem tam nemohla být. 🙂

Reply

Leave a Comment