Home KARLOVY VARY {filmový festival, s herečkou po kolonádě a Jamie Dornan} //VLOG 2//

KARLOVY VARY {filmový festival, s herečkou po kolonádě a Jamie Dornan} //VLOG 2//

written by Natálie Kotková 27.7.2015
Po party v Riverside hotelu jsme už ráno odjely do centra Karlových Varů. Tam nás vezla Janine, která bohužel musela už odjet zpět domů, tak jsme zůstaly takové dvě Mohynkánky. V plánu jsme měly prozkoumat a probrouzdat centrum v průběhu filmového festivalu, nasát atmosféru a zkrátka si udělat pohodový den před Möet Party. A jaký tedy ten den byl?
After the party at Riverside hotel we left straight to the city centre of Karlovy Vary afterwards. We just wanted to explore, walk the centre and catch the atmosphere of internationally famous film festival. Simply put, we wanted to chill, relax before the luxurious event – Möet Party! You can watch that all in this vlog!
Když jsem psala, že jsme Vary chtěly prozkoumat, tak se to spíš týkalo mě, jelikož Lenka už je na festivalu jako doma a zná každý koutek i uličku! Ideální průvodkyně, že? Proto název s herečkou po Varech! Začaly jsme ale ubytováním v hotelu Krásná Královna, kde jsme byly ubytované. Óóó, ten výhled, skoro na celou kolonádu! Kvůli fotce a vlogu jsem tam lezla dokonce i po střeše! Ale raději jsem na tu kolonádu šla přímo než na ní koukat z okna!
Lenka knows the city at her hometown so she was the perfect guide for me to show me each corner of narrow street!  But to start I just wanted to show you our hotel and view out of our room! I also climbed out of the window to catch that caption! 
Ve Varech jsem byla naposledy snad v 5ti letech nebo si pamatuju, jak jsem si šla pro podpis Felixe Slováčka a doufala, že uvidím Dádu Patrasovou (možná i s Julinkou!). No, to už je za mnou a teď ani nevím, koho bych chtěla potkat. Máte vy nějakou hvězdu, kterou byste rádi potkali? Mně udělalo radost to, že jsme si daly lázeňské oplatky u vřídla, hezky se prošly, svítilo sluníčko a byla zkrátka ta vytoužená pohoda. A to až taková, že nás moc nezajímalo, že v době, kdy jsme stály u hlavního “dějiště” filmového festivalu zrovna prý přijížděl Jamie Dornan. Ve videu můžete vidět, jak jsme ho potom z pokoje špahovaly!
I remember myself as a really really small person /child to. When I was in Karlovy Vary for the last time. So it all reminded me our family vacations in summer! Never mind, in the past or now – there’s a must to have this biscuit when you are in Czech! 
Celý den jsme hodily do takového kontrastu. Večer jsme měly v plánu tu Möet Party, ale přes den jsme si koupily Korunní na popruhu kolem ramen. Ano, vypadalo to opravdu vtipně, ale nám to bylo jedno, protože to bylo fakt pohodlný netahat lahev v ruce a pitní režim je důležitý, že?! Dokonce jsme  si daly i dobroty u stánku, kde Lenka převzala roli “vlogerky”, jako několikrát v tomto videu! 
We decided to have this day a calm more relaxed day. We took is so seriously that we even didn’t care Jamie Dornan was arriving while we were walking by. But in the video you can see how we were like a detectives trying to find out what’s he doing!
A Lenka si na kolonádě našla i novou lásku! 
Oh yes! And Lenka found love! So fluffy love though!
No a mně zbylo Mr. Zubní Pasta v motýlkem. Tak alespoň je to elegán! 
And for me – one elegant gentleman. Thank you!
Jinak tohle je moje asi nejoblíbenější fotka toho odpoledne! 
This is my favorite picture!
Potom jsme si šly ještě na chvíli sednout na terasu stanu ČT1, ze kterého byl úchvatný výhled! Jo, a mají dobrou kachnu se zelím! No, každopádně si myslím, že se nám ten pohodový den povedl na výbornou a dokonce nám zbylo i hodně času na přípravy na večer večerů – vyhlášenou party Varů. 
Byli jste ve Varech? 
Our last stop before the Möet Party was the stand of ČT1. There was amazing view making this day so special! 
Have you ever been to Karlovy Festival? 

2 comments

Ad Gundová 27.7.2015 at 7:36

Veľmi pekné fotky 🙂 Video je super !
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Terda Henychova 27.7.2015 at 13:17

Pěkné fotky, v Karlových Varech jsem byla hodněkrát, mám to tam moc ráda
http://www.terina98.blogspot.cz

Reply

Leave a Comment