Home Udělej si pohoda sobotu a přijď na Bloges Beach Market si nejen pořídit trendy kousky!

Udělej si pohoda sobotu a přijď na Bloges Beach Market si nejen pořídit trendy kousky!

written by Natálie Kotková 13.8.2015
Ahoj, co děláš v sobotu? Nemáš zatím nic v plánu? Tak to ji pojďme strávit společně – všichni tady – všichni v blogosvětě! Věřím tomu, že to už víte, ale koná se totiž další Bloges Market a tentokrát v plážovém stylu! Ideální kombinace a myslím, že by byla škoda tam chybět! Hlavně má vyjít i počasí, takže sbalte sluneční brýle, opalovák a plavky – a hurá do Žlutých lázní!
Úžasné je to, že je vstup na konzumačku, dostanete welcome drink a program je nadupaný samými super aktivitami! Skoro jako v Asturias na Wild House (mimochodem, nový vlog je na mém YouTube)! Program máte níže a nebo se přímo můžete podívat na Facebook událost Bloges Beach Market  kde jsou všechny informace aktualizované! Ale já vás zkusím navnadit třeba tím, že si budete moci zdarma třeba zkusit longboard a paddleboard, yoga lekci nebo si poslechnout pohodovou hudbu!  Dokonce i surfset lesson! To bych hrozně ráda! Sama bych na tu akci šla, ale budu tam pro vás! To by totiž nebyl market, abyste si taky nemohli zashoppovat! Od toho tam tedy budeme s ostatními blogerkami my! Všechny jsme sepsané tady. Budou tam samozřejmě Blogesky RobeskyMia z Kissbook by Mia, holky z Check Czech Fashion,  Love Fashion parta, Barča z Bkblog, Káťa z Beautybellas, stylistka Anna, Domča z Dblog, Timetofit “páreček”, no a já :D. 
Postupně jsem už začala vyhazovat věci ze šatníku, které bych vám ráda prodala. Je to docela boj, jelikož s určitými mám i nějaký ten “vztah”. Myslím tím, že jsem tu věc měla třeba jednou na sobě, ale třeba někde v New Yorku nebo podobně. Ale i tak mi ty věci leží jen ve skřní, v mém případě v krabicích, a to je škoda. Proto mi udělá radost, když je bude mít někdo z vás a vezme si ho zase někam, kde zažije super adventure! Napadla mě ale jedna věc! Máš nějaký konkrétní můj kousek, který by si chtěla? Boty, kabelku, kšiltovku, kraťásky – cokoliv! Já bych třeba tu věc vzala s sebou, pokud ji třeba ještě nehodlám nosit :)) Budu tedy ráda, pokud mi nejlépe sem napíšete, co by se vám líbilo nebo na email (natalie.kotkova@gmail.com) a já se nad tím zamyslím! 
Moc se těším na vás všechny, snad se nás potká hodně! Objímám a vidíme se v sobotu! 
Odkaz na akci pro zbytek informací je tu: Bloges Beach Market 2015

2 comments

Terda Henychova 13.8.2015 at 8:21

bydlet v praze hnedka jdu..
terina98.blogspot.cz

Reply
Ad Gundová 13.8.2015 at 16:14

Keby to je bližšie ku Slovensku, tak hneď idem 🙂
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply

Leave a Comment