Home LET’S BE ADVENTUROUS – po útesech do ráje a ještě dál | Cuevas del Mar | Wild House in Asturias

LET’S BE ADVENTUROUS – po útesech do ráje a ještě dál | Cuevas del Mar | Wild House in Asturias

written by Natálie Kotková 19.8.2015
Tohle video nepotřebuje slov, prostě se musíte podívat! Nic vám samozřejmě nenakazuji, ale myslím si, že takové záběry téhle dokonalé pláže moc nikde nejsou! Třeba vás i trochu navnadí tyhle printscreens! 
Matěj táhnul gopro, a tak se můžete podívat na tu naší výpravu po útesech, o které jsem psala v druhé části minulého článku tady. Uvidíte, jak se třeba tvoří vlna, která nás pak krásně spláchne, jak lezeme v jeskyních, útesech a KAM to vlastně dolezeme, doplaveme (a v mém případě i doplazíme)!  Ha, ještě teď mám vlastně ty “ježečky” v nohách a jizvy kam se podíváš! Ale to vůbec nevadí, protože to prostě bylo boží a šla bych tam ještě milionkrát! 

Co vy, šli byste do těchto jeskyní? Jestli jo, tak se určitě koukněte Wild House Facebook nebo webovky, protože mají ještě volná místa do konce října! My právě s Jančou a ostatníma přemýšlíme, že bychom se tam na podzim ještě stavili. Je to ve hvězdách, záleží na hodně “proměnlivých”, ale nepřestáváme o tom mluvit, takže nějaká pravděpodobnost tu je! 
Mějte suprovou “wild” středu, týden, prázdniny a prostě každý den. “To the fullest”, znáte to! Jinak třeba zkuste v nejbližších dnech podniknout něco dobrodružnějšího! A nezapomeňte mi dát vědět, co to bylo! Budu moc ráda, pa! 
Jinak kdybyste chtěli jet také, tak surfcamp nebo prostě Wildhouse odstartoval Matěj Novák. Můžete mi napsat a já vám dám na něj kontakt :-).

5 comments

Izabella M. 19.8.2015 at 11:04

super fotky 🙂

Izabell │my diary/klik/

Reply
Anonymní 19.8.2015 at 11:45

Krásná dovolená, krásný zážitek, krásné video…tak dovol jeden plagiátorský dotaz…v jakém programu upravuješ videa? Jsem si zcela jistá, že je to na blogu již zmíněno…ale opravdu jej mám pročítat celý znovu 🙂

Děkuji 😉

Reply
Andrea Barboříková 19.8.2015 at 12:44

to je nádhera Naty:)) ta voda!

Reply
Mária Hanzalíková 19.8.2015 at 16:59

Wow paráda, hneď by som to chcela zažiť 🙂

http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

Reply
Terda Henychova 20.8.2015 at 6:58

Viděla jsem i video.. vypadá to užasně…
terina98.blogspot.cz

Reply

Leave a Comment