Home OUTFIT | back to school with smile and style

OUTFIT | back to school with smile and style

written by Natálie Kotková 30.8.2015
 CZ + EN 
Tak, jak se těšíte? Já vím, asi taková trochu hloupější otázka, ale já si za ní stejně stojím! Osobně jsem se do školy vždycky těšila! Jako fakt, vážně těšila!
So, are you excited? Well, I know, it’s kind of silly question from me, but I really mean it! Personally, I’ve always been excited to go school after holidays. Yes, I really have!
 
Bavilo mě (a stále baví) si kupovat nový sešity, penály, diářek, učebnice, kabelku nebo batoh, a tak vše kolem toho. Hlavně jsem se těšila na tu naší třídní partu, kterou jsem měla na základce i na střední suprovou. Když máte třídu plnou fajn lidí, tak se hned jde do školy lépe, že? A pokud jdete do nové třídy, tak držím palce a věřím, že vám začne nová nezapomenutelná etapa. Já jsem už na vysoké, tak nezačínám školu zítra, ale až koncem září. Řekla jsem si ale, že bych vám, co tam jdete už zítra, úterý (následujících dnech), mohla popřát úsměv na tváři a odhodlání. A připomenout, ať za těmi novými vědomostmi a zkušenostmi do života nezapomenete vyrazit pravou novou – a v tom správném outfitu. Má být krásně, takže byste si mohli obléci třeba něco podobného tomuto looku.
I’ve always loved buying new notebooks, diary, textbooks, big bags or backpacks and simply put all around it. Most importantly your classmates are the main hint that makes your time at school nicer and more fun. I’ve had the best classmates ever! I’m currently enrolled to my final year of bachelor studies at uni. It doesn’t start tomorrow but in the end of September, However I just want to wish you luck and kick off you new school year with smile, determination and of course style! It’s supposed to be sunny so you might get inspired from this outfit!
I wear: shorts: ZOOT || t-shirt Forever21 || sleeveless coat and bag: New Look || sandals: Baťa || accessories Claire’s, Gate || sunnies. River Island
Samozřejmě záleží na počasí, ale jestli tedy bude takhle krásně, tak bych se nebála sáhnout po něčem ještě stále vyletněném. Nemyslím tím žádný surf nebo hippie styl, ale spíše něco sofistikovanějšího a zaměřit se na vzory nebo detaily. Ideální mi proto přijde sleeveless coat! Mám ho už v několika barvách a střizích. Tak nějak jsem tomuto trendu propadla. Krásně totiž outfit obohatí a v tomto případě outfitu s námořnickým nádechem přidá trochu té formálnosti. Trochu do “námořnicka” jsou i nejpohodlnější kraťasy ze Zootu, a to kvůli knoflíkům, jak jsou naštié. Pruhy na triku jsou klasickým příjemným minimalistickým vzorem, který je i tak výrazný a vlastně je i stěžejním kouskem looku. Kraťásy jsou teď za 369,- na ZOOTu!
Obviously, it depends on the weather but with the sun up on the sky I’d wear some summer like pieces! I do not mean surf or hippies style we usually wear to the festivals or to the beach. I mean something more sophisticated and to be focused on detail and patterns. The ideal pick is sleeveless coat for me. I’ve bought a few in different colors and cuts recently! I’ve just fallen in love with this trend! When you wear this navy style t-shirt and shorts it helps you to look a bit more formal but boring. The stripes are still chic minimalist trend which can easily be the statement piece of your look like in this one!
Doplňky jsem volila ve stříbrné barvě.Zlatá je stále čislo jedna, ale čas od času to chce změnu! Nemůžu si vynachválit tyhle sandále s kamínky z Bati, které ještě mimochodem mají – a ve slevě! Ze začátku to trochu trvalo je prochodit, ale stálo to za to, protože takhle za sluníčka hážou kouzelný odlesky! K nim jsem tedy vybrala i náhrdelník z Gate, náramek z Claire’s a kabelku z New Look. Tu do školy určitě potřebujete větší, ale já šla včera jen na oběd s rodiči, tak stačila tato do ruky – na mobil, peněženku, rtěnku a foťák. Klidně bych se třeba nebránila nějaké barevné kabelce nebo i stylovému batohu, které mám poslední dobou radši a radši. Jo a na objektiv mám úžasnou donut taštičku z Forever21.
In the concern of accessories I decided to wear silver pieces. My favorite sandals from Baťa matches perfectly with the necklace, wristband and bag. You definitely need a bigger one, which you can easily find online to choose your perfect one! Uh oh – and I have the cutest little donut case for my lens!
Telefon by měl být při hodině samozřejmě vypnutý, ale to pro mě nikdy neznamenalo ho dát z lavice do tašky. Tím pádem se hodí mít i krásný kryt, že? Já mám třeba tento z Anuke, kde ty veselé designs malují ručně.
Ok, your mobile should stay in you bag. I’ve always been rebellious hence I always have my phone on my table. And for it the best to have nic case for it! I’ve got this one from Anuke. I love their philosophy and their products are handmade!
Takže no stress, užívejte si ty první dny bez testů, s pohodou a posdílejte s ostatníma vaše zážitky z prázdnin. Sluníčko tu bude pořád a podnikat se dá stále něco! Máte něco v plánu?:)
Finally I’d love to say – no stress, enjoy the sunshine and share you adventures from summer with you classmates! It’s not over, you can still go somewhere and enjoy adventurous day/afternoon! And if you’re new in the class just smile and be yourself and you’ll be loved! 
SHOP MY LOOK:
(když klikneš, tak tě to přesměruje rovnou na eshop)

 

7 comments

Michaela Kofroňová 30.8.2015 at 5:54

Pěkný článek, super fotky!:)
Do školy jdeme až v úterý (třeba někdo už zítra, to nevím), ale těším se tak půl na půl.
Čeká mě maturita, takže nic moc 😀
Outfit budu volit jednoduchý, pohodlný, možná elegantní? 🙂 To ještě nevím:)
Pěkná inspirace!
http://of-goldbook.blogspot.cz

Reply
Ad Gundová 30.8.2015 at 10:51

Pekný článok 🙂
Ja idem až 20.9. do školy 🙂 Ale tak teším sa – nastupujem do prvého ročníka na VŠ 🙂
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Claudia Oleriny 30.8.2015 at 11:46

ja se do skoly taky vetsnou tesila, ted uz pujdu do tretaku na vysoky, takze mam spis hruzu no:/ letos to i s bakalarkou bude sileny.. ale aspon mam jeste asi mesic prazdnin 🙂

ClaudiasNewLife

Reply
Zuzi 30.8.2015 at 11:50

Skvelý outfit, super štýl a jemne zladené doplnky 🙂 Do školy sa chystám až 20.9 tak ešte mám dosť času, ale už sa aj celkom teším na intrák a na kamarátov. 🙂

http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

Reply
Isabella Secret 30.8.2015 at 16:48

Taky jsem se do školy vždy těšila, ale první týden mě to nadšení přešlo 😀 A moc ti to sluší! 🙂

Jinak, ráda bych tě pozvala na můj nový blog s tajnostmi, které nemohu sdílet v reálu běžně s lidmi (nevěra, sex, láska, peníze…), všechna témata, která řeší každý normální člověk, ale detaily z nich, které jen tak někdo vědět nemůže… Můj tajný deníček, 100% autentický, Belliny tajnosti Bella*

Reply
Simona Neupauerová 31.8.2015 at 18:30

Krásna vesta! Si taká nádherná 🙂
Simimaus

Reply
The Colorful Blog 1.9.2015 at 20:07

Moc hezký outfit! Vestičky se mi teď úplně hrozně líbí, musím si už nějakou také konečně pořídit 😀 A ta kabelčička je strašně roztomilá 😀
The Colorful Blog

Reply

Leave a Comment