Home Co je u mě nového aneb z FashionTV party na Mallorcu a mnohem víc

Co je u mě nového aneb z FashionTV party na Mallorcu a mnohem víc

written by Natálie Kotková 18.9.2015
Novinek je vždy hodně, protože se něco děje prostě pořád!  Ale tentokrát se jich kolem nakupilo více, a to takových těch zásadnějších, o kterých jsem vám musela a chtěla povědět! Proto jsem včera po FashionTV party v Bratislavě natočila toto video, kde vám to vše povídám. Hlavní je to, že právě teď sedím v autobuse z Bratislavy do Prahy a dnes odpoledne odpoledne odlétám k móři! Bylo to takové last minute rozhodnutí, protože to byl poslední termín, kdy mám možnost někam jet! Takže, Mallorco, těš se, já se na tebe totiž těším! 

Dál se dozvíte, proč budu každý víkend tenhle semestr v Brně, co já a Cosmopolitan a nebo třeba ještě jakou oblíbenou věc jsem si pořídala, a to díky super náhodnému setkání! Upozorňuji také na soutěž, která na YouTube vypukne v neděli! To vše je v tomto videu, když jsem přišla ve 2 z té party a pusa mi jen jela! Neřekla jsem ještě jednu důležitou věc, která mi teď docela změnila životní styl, ale tomu se budu věnovat samostatně, takže to ještě příjde!
K longboardu jsem si musela pořídit i chrániče a helmu, protože se znám a opatrnosti není nikdy dost – vše mám ze Snowbitch, třeba ty hvězdičkový chrániče jsou boží! 
Já si teď ještě ale uvědomuju, že si vůbec neuvědomuju, že někam letím. Jsem si ale jistá, že to se změní hned, během picosekundy, jak ucítím ten dovolenkový vzduch. To naprosto k dovolenkové náladě stačí. Pořád si pouštím letní surf písničky a při balení jsem si tančila do rytmu ve slamáku na hlavě. Je vidět, že tu dovču potřebuju. Teda, ještě by se hodily vlny, ale v to můžu jen doufat a uvidíme, jestli si s bráchou půjčíme surfy. Moc bysme rádi, ale oceán to není. No stejně si je půjčíme a budem aspoň posedávat, vypadajíc hrozně cool, na vodě. 
Bude to zase úplně jiný “výlet” než ty doposud, tak jsem zvědavá, co zažijeme a na tu kulturu. Naposledy jsme takhle společně byli na Tenerife a na to vzpomínáme doteď! Také jsem zvědavá, jaké budou fotky. Je to přeci jen rodinná dovolená a také neznám lidi, kdo by fotili míň raději, nežli můj brácha s taťkou, takže tam kdyžtak  požádám nějakého plavčíka, ať mě blýskne! Ale nějak to vymyslím a budu se snažit vám to místo ukázat svýma očima, protože se vsadím, že většina z vás na Mallorce již byla! 

Tak se mějte krásně a v neděli je pro vás připravený ten hair a skincare post s videem! Ale na Instagramu budu pořád s vámi sdílet, co zažívám! Takže budu ráda, když tam čas od času skočíte, stejně jako na Facebook, a můžeme být v kontaktu tam! Ten týden stejně uplyne rychle, jako ta voda! 

5 comments

Claudia Oleriny 18.9.2015 at 15:18

zavidim dovolenou na mallorce, je tam krasne, moc si to uzij 🙂 a v Bratislave ti to moc sluselo, mela jsi nadherny saty :))

ClaudiasNewLife

Reply
►Nadush 18.9.2015 at 16:35

Krásne fotky ! a užívaj ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Terez Pimple 19.9.2015 at 13:23

Tak si to tam hlavně užij.
http://www.pimpleworld.blogspot.cz

Reply
Terez Pimple 19.9.2015 at 13:24

Tak si to tam hlavně užij.
http://www.pimpleworld.blogspot.cz

Reply
Kris Tyna 21.9.2015 at 9:35

Take jsem uvažovala nad koupi longa :)) Jsem na tebe zvědava. http://www.kristynablog.com

Reply

Leave a Comment