Home Autumn Love | soutěž o šperk | OUTFIT

Autumn Love | soutěž o šperk | OUTFIT

written by Natálie Kotková 26.10.2015
Proč “Autumn Love”? Protože mám podzim ráda a dokonce až tak, že mám pro vás soutěž o srdíčkový Lyra náramek! O soutěži je více informace ke konci článku. Takže si můžete skočit na konec článku rovnou zasoutěžit nebo si “cestou” něco i přečíst. Pokud totiž podzim zrovna nepatří k vašim oblíbeným obdobím, tak mám pro vás pár důvodů a přístupů, jak jsem se ho naučila mít ráda já – týkající se i netýkající se módy.

 

 coat/sweater, scarf: ZARA | Pants: Topshop | Sweater: Lindex | Sneakers: Adidas Gazelle | Bag: ALDO
Photo by Julia S.
Když se po létu začíná přituhovat a dny se krátit, tak se hodně lidem kazí nálada a všude jsou slyšet stížnosti typu, že je zima, tma, vítr, během jednoho se vystřídají skoro všechny roční období atd. Já jsem si taky říkala, že nejsem typický milovník podzimu, stačí mi plavky, ručník, moře a různé sporty. Buďme ale realisti, to bych v životě asi nikam nedošla. Prostě žijeme tak, kde máme čtyři roční období a víte co – mně se to líbí! Alespoň tu není žádný stereotyp. Už od mala (malinkata), jsem milovala hory, sníh, snowboard, lyže, koulovačky, jezdit “smrťáky” na bobech  nebo bruslit na jezeře. Samozřejmě opomenu-li to, že v létě mě museli tahat násilím z vody nebo, že mě lákali na něco dobrýho. To moje dětství bylo ale ještě kdy v léte bylo teplo a v zimě sníh a ne jak teď, kdy je pořád právě podzim. Já si ale počasím dny zkazit nenechám a na každém si najdu něco!

 

Podzim teď tedy zbožňuju hlavně kvůli barvám! Není nic krásnějšího než jít do lesa a kochat se těmi zlatavými odstíny. Stačí se i projít cestou do školy, kde jsme našly s Julií tenhle parčík. Každý den se mění. To je jako Grébovka, tam se jdu vždy projít nadýchat čerstvého vzduchu, pokud nejsem v Liberci, to hned utíkám k Ještědu. To je další věc, kterou si mě podzim získal. Venku je teď prostě příjemně. Tak nějak čerstvo. Žádné dusno nebo naopak mráz, že by vám zamrzalo, no víte, snad všechno. Vyjdu z bytu a venku mě probudí lehký svěží vítr a ne hurikán, že bych z vlasů měla afro. Vše je tak akorát, že není na co si stěžovat. Ba naopak jsou tu ještě další důvody, proč si podzim užít.
Tím je samozřejmě móda. Můžeme zkoušet nové kombinace, možnosti vrstvení a kombinovat, jak se nám zachce. Ještě nemusíme nosit velké teplé kabáty a tak si můžeme pohrát. Já už tedy přešla do zemitých tónů, ale jedno mi zůstalo – tenisky. Proto se mi líbilo místo na focení. Z jedné části tam je park hodící se k většině kouskům outiftu, ale na druhou stranu jsou tam i graffiti, jakožto “rebelství” k teniskám. Na boots je ještě čas, tak je skvělé si užívat tenisek dokud to jde a že jich mají všude plno a  dokud nebude mrznout, tak není důvod tohle pohodlí nevolit. Já mám tyhle už dlouho a dokonce jsem v nich prošla hodně kilometrů, když jsme cestovaly před rokem v Californii, proto se v nich cítím, jako v bačkůrkách. A fialová je vždycky dobrá, alespoň tu neutrální tóny rozbije a prozáří – a to i na rtěnce, nehtech nebo topu. To jsem na nakombinovala crop top s normálním tílkem, což jsem viděla v hodně editoriálech, ale zatím se držím u toho umírněnějšího vrstvení  s cropy. Oblíbila jsem si také roláky a tenhle svetro-kabát! Kéž byste si mohli sáhnout, jak je měkkounký a hebký! Ideální na podzimní oblíbenou aktivitu – udělat si pohodlí v posteli, zachumlat se, vzít si čaj, něco dobrého a číst si, koukat na filmy a mít pohodu. Ale my jsme spíše aktivní, nebo ne? Takže toto “lebedění” je spíš po aktivním dni, že?
Zůstaneme-li u doplňků, tak také nosím pořád tenhle řetízek z Lyry, od které dnes vyhlašuji níže soutěž. Nebojte, už to bude brzy, za pár řádků.
V neposlední řadě je na podzimu skvělá šance udělat nějakou změnu. Ať už to bude jinými tmavšími barvami líčení nebo jiným mimobeauty odhodláním. Já jsem třeba chtěla ztmavit trochu vlasy, abych ztlumila tu letní hodně blond záři. Zašla jsem si do Opletalovy ulice do Toni&Guy, kde se o mě postarali náramně a myslím,  že tam začnu chodit pravidelně. Dokonce jsem vám to i natočila a vidět to můžete ve vlogu – tady. Pokud plánujete někam zajít, tak já byla na melíru konkrétně u Marcelky a stříhala mě Barča, ale myslím, že tam budou šikovní všichni, co jsem slyšela reputace. Osobně mám zkušenosti jen s holkama a jsem nadmíru spokojená. Blondýnky, vy určitě víte, jaký to je pocit, když máte barvu, jakou jste chtěli – je to boj. V tom brunetky máte výhody, závist! Nevím, jestli to je na fotkách vidět, ale třeba na této následující ano. Co na to říkáte? Má to být tónově do kávova. Jinak jsem si začala uvědomovat, že mám ráda podzim od té doby, co jsem byla na podzim v Paříži a byla to nádhera, hlavně třeba park u Versailles. Taky třeba díky Anglii ve čtvrťáku na stáži, kdy to počasí bylo ideální a to “čerstvo” mě nutilo chodit všude pěšky. Takže mi podzim vlastně připomíná i tyhle cesty, tak možná i proto jsem si ho oblíbila.
A abych vám trochu pomohla si podzim ještě oblíbit, tak mám pro vás soutěž a krásný, jemný náramek Lyra. Jsou to kvalitní šperky a vybrala jsem pro vás srdíčko, protože pořád mezi řádky a všude narážím na “follow your heart” motivaci. A třeba ho můžete i někomu blízkému darovat, to už je na vás. Je to kvalitní doplněk, takže by vám mohl vydržet i déle, než jednu sezonu! Za ten svůj řetízek jsem, omylem, několikrát zatahala a škubla a neroztrhl se, takže za mě spokojenost!
Pro výhru stačí:
1. Napsat sem pod článek komentář s podzimní tématikou (proč ho máte rádi nebo naopak třeba nikdy mít rádi prostě nebudete, je to na vás – cením si originality, znáte mě)
2. Přidej e-mail, ať tě mohu kontaktovat, hodně z vás na profilu nemá kontakt a já vás nemohu dohledat, takže kdo nedá e-mail nebo kontakt jiný, tak v soutěži být nemůže
VÍTĚZKU vybírám já, ale vyhlášení bude na facebook profilu Lyra – TADY. Kdy? Tento pátek!
Přeji hodně štěstí a užívejte příjemného pozimu!

 

28 comments

téra 26.10.2015 at 7:25

miluji podzim od mala. je to mé nej roční období. a moc se mi líbí, jak píšeš, že je fajn, když žijeme v místě, kde jsou čtyři roční období. cítím to přesně tak. každé je něčím spešl. ale nejvíc tedy miluju podzim – ať už slunečný, kdy listí šustí pod nohama, nebo klidně i ten mlhavý, sychravý, kdy se listí lepí na boty. je mi to úplně jedno. to se člověk hezky zachumlá do šály, doma, v práci nebo v kavárně si dá silný čaj či cappucino a zkrátka si to jen tak užívá 🙂 přeji hezký den, Terka (tess@centrum.cz)

Reply
Tereza Drechslerová 26.10.2015 at 7:42

Ahooj 🙂 Podzim jsem nikdy ráda neměla, sebral mi totiž prázdniny a léto, což jako malé dítě snáší těžko 😀 Ale za poslední cca roky se to mění, za 1) si uvědomuju to kouzlo všech těch barev, lehké zimy a nehřejícího slunčka. Za 2) fotky na instagram :DDD jo je to blbý, ale podzimní fotky jsou snad nejhezčí, hned po jídla :3 😀 a za 3) v loni na podzim jsem poznala mýho přítele, se kterým nám to drží už rok 🙂 Takže ja říkám i na tom co člověk nikdy neměl rád, si musí najít nějakou maličkost, která ho nakopne !! 🙂
(Tereza.Dr@seznam.cz)

Reply
Michaela Kofroňová 26.10.2015 at 8:04

Povedený outfit! Moc ti to sluší a jako vždy, tvoje vlasy jsou úžasné!
Na podzimu miluji ty barvy:) Ať už listí, tak i barvy oblečení, rtěnek. Prostě mi přijde, že podzim je vhodná doba na experimentování:)
Miluji si jen tak sednout, do peřin, s čajem (pořádným hrnkem) a nejlépe blogem. K tomu si pustit oblíbené písničky nebo objevovat nějaké nové a v neposlední řadě poslouchat akustické písničky, které ve mě vyvolávají neskutečné nálady a pocity. Zejména náladu na blogování, rozvíjející mou tvořivost:)
Miluji to!
http://of-goldbook.blogspot.cz
michaela-kofronova@seznam.cz

Reply
Anonymní 26.10.2015 at 8:58

Podzim miluju kvuli vuni pocasi a barvam prirody, vsechno s tim spojene je krasne…svicky, caj, horka cokolada, prochazky…
foxyjitka@seznam.cz

Reply
Nicole Pavlíčková 26.10.2015 at 10:01

Moc ti to slušíííí��!!
Zde máš pár důvodů proč mít ráda podzim ��������

Sweater weather ����
Svíčky��
Vrstvení – jak si psala ��
Tmavé laky ����
Nafotit super fotky v listí ����
Je po sklizni a po všech vinobraních 😉 ��
Hromada ptáků odlétá do teplých krajin, čímž se snižuje riziko po….����
Krásné západy slunce ��
Bad hair day? -> nasadit kulicha a nebo klobouk��

A já se jdu zpět léčit čajem a pročítat tvůj blog ������

Reply
Kristýna Nejmanová 26.10.2015 at 10:28

podzim ráda moc nemám, znamená totiž konec léta, konec prázdninových radovánek a naopak přísun povinností.. tento rok se ale snažím si podzim přeci jen trochu oblíbit a dělat si ho hezčí. a když tu teď sedím zachumlaná v dece, s teplými papučky na nohou, usrkávám horkou čokoládu a pokoj projasňuje zapálená svíčka, říkám si, že ten podzim vlastně není tak špatný 🙂
claue@seznam.cz

Reply
Nikola Kaiser 26.10.2015 at 10:58

Podzim jsem nikdy nemusela, hlavně kvůli tomu, když bylo fakt hnusně a mlhavo a takový to "dušičkový" počasí, ale už 6rokem jsem v Rakousku a bydlím, kde jsou hory, takže podzim je tu to nejkrásnější období, protože je všechno plný barev a tím začíná i supr foto sezona(co si budem namlouvat, podzimní fotky, barevný listí a sluníčko, je fakt úžasný) 🙂 Přesně na den před rokem jsem u jednoho alpskýho jezera ještě ležela v bikinách, ale do vody jsem si už netroufla 🙂 A když neni počasí nejmilejší, miluju si natáhnout teplý pletený fusky, oversize svetr a možná se i zachumlat do larysy(ani nevim jaký i/y se píšou) a s čajem si udělat pohodlí s knížkou a nebo mým milovaným háčkováním (vyrábím tak trochen kulíšky) a to potom podzim fakt miluju!!!
email: totola@seznam.cz

Btw. tvoje vlásky obdivuju od první fotky po návštěvě u kadeřníka a já se taky rozhodla pro trochu ztmavení na podzim(jsem z blond melírů medovej blond 🙂 ) A moc ti fandím, jsi fakt moc supr, příjemná holčina ze severu Čech jako já (Česká Lípa)
Pardon, za rozepsání, jsem se nějak rozvášnila!!!! 🙂
*Nikol

Reply
Pavlína Javůrková 26.10.2015 at 12:16

Podzim miluju, protože v těchto měsících se konají samé skvělé módní akce, člověk si trochu může pohrát s outfitem, což v letních měsících nejde a v zimě je zas vidět jen kabát a obrovská šála! 😀 Hrozně ráda nosím třeba ponča, které se podle mě na podzim naprosto hodí a nedokážu si bez něj toto roční období představit! Nebo třeba boty, kdy jindy si můžeme obléct lodičky a džíny, ze kterých koukají kotníky? Ano, právě na podzim :)) Navíc je krásně barevný a veselý :))

javurkova.pavlinka@gmail.com

Reply
Barbora Slováková 26.10.2015 at 13:37

Ahojky. Jaro a podzim mám nejradši, protože je to takové to mezidobí. Není ani horko, ani zima a jako bonus je všude plno krásných barviček. I když je fakt, že radši mám podzim. Po létě se ochladím a před zimou trošku ohřeju. Navíc, můžu se přiobléct a přitom ještě nemrzne, takže nechodím v péřovce a oblečení je vidět. Nosí se tmavší rty a celkově líčení a každý rok si před zimou ztmavuji vlasy. Takže pro mě je podzim obdobím změn.
Navíc mám úchylku na šály a šátky, takže chodím pořád zachumlaná..skoro až po čelo. 🙂 K tomu svetry nebo různé kardigany a jsem spokojená.
A co mi zůstalo jako takové podzimní tradice z dětství? Na podzim sbírám kaštany, a pak z nich vyrábím zvířátka a to, co dělá snad každý? Chození v listí…vymetené cesty jsou nuda!
Těším se na další články a krásný outfity.
Barča (slovakova.b@seznam.cz)

Reply
Ter 26.10.2015 at 14:15

Tak jsem si zase jednou našla cestu a hlavně čas na tvůj blog, který mám neskutečně ráda už jen proto jak je uvolněný a prostě svůj. Ten outfit je skvělý, hlavně kabát a šála, vážně paráda. No a když už jsem zrovna narazila na tento článek společně se soutěží, byla by škoda se nezapojit a nezkusit štěstí. Já podzim miluji už hlavně proto, že na léto prostě nemám oblečení. Můj šatník se skládá hlavně ze svetrů, mikin, šál a občas se tam objeví i nějaké to tílko, které ke mě do skříně náhodou zabloudilo. Takže jakmile se v září na teploměru objeví 19 a méně stupňů, tak jásám. Konečně si nepřipadám, že stále chodím v tom samém a můžu se pohodlně zabalit do svetru a šály. Jinak ty procházky venkem mi vždy zlepší náladu. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a člověk může najít tolik pozitiv v podobě barevnosti krajiny. Navíc jsem také milovník deště, takže i když ráno leje jako z konve, tak mě to nerozhází. No a tím jsem asi už popsala celou mou podzimní úchylku.

Vlastně, ještě ten email: terka177@seznam.cz

Reply
Vendulka 26.10.2015 at 14:52

Já mám podzim ráda, protože zbožňuji kombinaci delšího kabátu a balerínek nebo conversek. vendulkaplankova@gmail.com

Reply
Le Karolínka 26.10.2015 at 15:18

Natálko, jsi tak krásná..Už dlouho koukám na tvoje vlasy a přemýšlím jestli bych si je nechala nabarvit do odstínu jako ty..Já jsem přírodní blondýna a nikdy jsem si vlasy nebarvila, tak nevím jestli je to dobrý nápad, ještě o tom budu uvažovat 🙂
Podzim mám moc ráda a nejvíc když je počasí jako teď..Podzimní sluníčko mě naprosto nabíjí! Mám tolik míst kam bych ještě chtěla jít a pozorovat krajinu jak se mění! Zítra odjíždím do milovaného Brna (doufám že tě tam potkám!) a těším se na ty procházky po městě,parcích a v okolí. Miluju ty barevný stromy, podzimní ulice a všechno okolo podzimu..Jsem hrozně ráda, že tohle období zase přišlo..konečně můžu kombinovat moje oblíbené tmavší barvy s červenou nebo vínovou! Strašně ráda se v tomhle období oblíkám a ráda vstvím! Ale to asi jako každá slečna..
Jsi mojí inspirací a spoustu dalších blogerek taky..Takže moc děkuju za tipy na outfity!
Měj hezký den a užívej si poslední dny sluníčka!
(karol-u@seznam.cz)

Reply
Nela Procházková 26.10.2015 at 16:05

Páni, ten kabátek je dokonalý!
Podzim mám velmi ráda, jelikož je to všude barevné, nosím výrazní rtěnky, mohu pálit svíčky, zalezu si vždy pod deku a piji horký čaj či horké kakao a hlavně se blíží Vánoce 🙂
cumanelka@gmail.com

Nela z Beauty Charm

Reply
Alice H. 26.10.2015 at 16:17

Podzim jsem dřív v oblibě moc neměla, protože mi přišel smutný a nudný.. Čím jsem ale starší, tím více si všímám krásy přírody a naopak podzim letos považuji za poetický a strašně krásný! Jdu se kolikrát třeba projít do parku a všude litá krásně zbarvené listí a všechno kolem je takové klidné:)! V tomto obdobi se mi hrozně dobře o všem přemýšlí a jelikož ráda píšu jak úvahy tak básničky, tak je pro mě příroda v tento čas prostě jednou velikou inspirací:)
(aliciahf@seznam.cz)

Reply
Júlia Iľková 26.10.2015 at 16:30

Ja milujem farebnú jeseň. Prechádzky po lese, ktorý je plny žltého, hnedého lístia a samozrejme vsetko pekne dokumentovat a fotiť 🙂 aj keď moc nemusím ten studený vietor. Potom sa vždy tesim domov na deku, teple vlnene ponožky a kávičku alebo čaj. Ale ma to nieco do seba 🙂 😛 a inak si skvela Natalka 🙂 julia1ilkova2@gmail.com

Reply
Terez Pimple 26.10.2015 at 17:23

podzim jsem nemela rada,ale uz me unavovalo se kazdy rano probouzet s tim,ze je podzim a klasickou vetou- to zas bude den,takze jsem hledala malickosti ktere se mi libi a ktere me rozesmeji,treba kdyz nekdo zameta listi pred domem,jen se otoci a vytr to listi zase rozfouka a dotycny muze zase zameta.Od ty doby co jsem tech malickosti nasla vic,me podzim nekazi naladu,uz si ji kazim jen ja nebo me okoli :D.porad ho nemam rada,ale uz spolu dokazeme zit.
terezka.uhrova@email.cz
http://www.pimpleworld.blogspot.cz

Reply
Vendula Novotná 26.10.2015 at 17:35

Nádherný kabát a šála! 🙂
A ty vlasy! Krásný Naty!
Podzim je pro mě nejlepším obdobím, nevím, jestli to bylo školou, ale vždy mi přijde, že se dá na podzim začít jaksi nanovo… 🙂 Je naprosto nádherné, jak jsou zbarvené listy a to babí léto? To je asi úplně nejlepší… další bezva věcí je móda, ve které se dá právě na podzim nejvíce vyřádit… (škoda, že taky nemám nějaký dokonalý kabát <3 :D) Měj se hezky, užívej krásného podzimu a Brna! :)) A budu se těšit na další článek!
Vendy.

http://www.vendulanovotna.blogspot.cz

Reply
►Nadush 26.10.2015 at 18:09

Krásny outfit ! 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Saja Frey 26.10.2015 at 19:49

Milujem na jeseni "babie leto", keď je slnečne počasie, ešte celkom teplo a svieti slnko, všetky listy naokolo sa začínajú sfarbovať do červenej, oranžovej a žltej. Vtedy je všetko okolo neskutočne nádherne (aj keď nie ako na jar, haha). Naopak nemám moc rada upršané počasie, hlavne keď chcem ísť von alebo idem do školy, jedine ho tolerujem keď mám sama alebo s priateľom lazy day alebo keď spím, zvuk dažďu ma zakaždým uspáva.:)
ssajus@azet.sk
http://sajafrey.blogspot.sk/

Reply
Karoliina 26.10.2015 at 20:16

Ahoooj, krasny outfit ! 🙂
Na podzimu nemam rada sychravo a to, ze se dela brzo tma..ale zas mam rada, ze zacina skola a clovek se dostane do nejakych koleji, ty dny maji nejaky rad, po dloouhych vysokoskolskych prazdninach to clovek oceni :)) + mam rada, kdyz se jednou za cas udela teplo a vyleze slunicko a cloveku to uplne zkrasni den a muze si koupit kafe a vypit ho venku a vlastne je mu jeste porad teplo !! 🙂

karolinajjankova@gmail.com

Reply
Michaela Vavrinova 27.10.2015 at 6:28

Na podzimu miluju tu ruznorodost. At uz barevnost v prirode ci v mode, denne se menici pocasi, ze jde jednou clovek ven pomalu jeste v tricku a jindy se chumla do svetru, nebo taky ruznorodst v jidle – po lete, kdy mel clovek ve vedrech chut tak akorat na ovoce, si ted vsichni uz zase poradne ppnime bricha (jen jestli to i neskodi :D). 🙂

Reply
Jana Dvořáková 27.10.2015 at 9:01

Ahoj Naty 🙂 Tenhle outfit je super! A třeba zrovna tohle na podzimu miluju! Sestavování outfitů! Přichází vrstvení, huňaté šály a boží kabáty. To já můžu :). Taky s podzimem a blížící se zimou začínám nosit víc, než jindy výrazné rtěnky a přijde mi, že to zkrátka k podzimu patří :). Mám ráda, jak je venku všude barevno a popadané listí. Mám ráda, když přijdu domů trochu vymrzlá, zachumlám se do peřiny a pyžámka a jen relaxuju 🙂
e-mail: janadvorakova02@seznam.cz

Reply
Young girl Of fashion 27.10.2015 at 15:06

Ahoj☺ moja cesta k tomu, aby som si obľúbila jeseň bola veľmi dlhá. Veľmi som nemala rána, keď som sa zobudila a videla ako prší a mráz po chrbte mi prebehol aj keď som ležala v teplej posteli. Ale z druhej strany milujem, keď niekde cestujem napríklad aj vlakom ale stačí len prechádzka a vidím tú prírodu, krásnu, pestrú ako sa ukazuje v najväčšej kráse a všetky tie farby..jedných slovom NÁDHERA a potešenie nie len pre jedny oči. Alebo keď sa budem pozerať na tie malé detaily ako napríklad keď sa môźem zabaliť do teplého šálu alebo keď lístie pomaly padá zo stromov a vy hráte hru nestupiť na zem ale len po lístkoch😊 vážne sa toho nájde veľmi moc a jeseň je vážne pre mňa dosť obľúbeným aj keď som aj milovník tepla!
barbora.jurkulakova@gmail.com

Reply
Young girl Of fashion 27.10.2015 at 15:07

Ahoj☺ moja cesta k tomu, aby som si obľúbila jeseň bola veľmi dlhá. Veľmi som nemala rána, keď som sa zobudila a videla ako prší a mráz po chrbte mi prebehol aj keď som ležala v teplej posteli. Ale z druhej strany milujem, keď niekde cestujem napríklad aj vlakom ale stačí len prechádzka a vidím tú prírodu, krásnu, pestrú ako sa ukazuje v najväčšej kráse a všetky tie farby..jedných slovom NÁDHERA a potešenie nie len pre jedny oči. Alebo keď sa budem pozerať na tie malé detaily ako napríklad keď sa môźem zabaliť do teplého šálu alebo keď lístie pomaly padá zo stromov a vy hráte hru nestupiť na zem ale len po lístkoch😊 vážne sa toho nájde veľmi moc a jeseň je vážne pre mňa dosť obľúbeným aj keď som aj milovník tepla!
barbora.jurkulakova@gmail.com

Reply
Vendy Zelinková 27.10.2015 at 17:02

Natalko, ty vlasy mas nadherne. Popravde se mi nelibi, kdyz ma nekdo ostrihane vlasy na jednu delku, ale u tebe je to uplne krasne! A nemuzu si pomoct, ale ta sala je naprosto dokonala!
Ja podzim nemam rada kvuli takovemu spatnemu pocasi, jake je skoro porad. Jsem z toho unavena, podrazdena apod, ale pak najednou vykoukne slunicko, udela se teplo a ja se muzu jeste dostat do takove te 'letni' nalady a hlavne rada vzpominam, jak jsem podzim milovala, jako mala. Strasne rada jsem shrabovala listi. Nahrabala jsem si ho od vsech nasich stromu pod tresni, na kterou mi slo nejlepe vylezt a skakala jsem porad dokola a znovu si delala hromadku. Mamka me musela uz za setmeni nahanet domu. 🙂
vendula.zelinkova@seznam.cz

Reply
Unknown 28.10.2015 at 6:36

Musím říct, že Ti to na fotkách moc slusi a ty vlasy se taky povedly. 🙂 Jsem blondýnka a porad bojuju s ideální barvou, je to peklo. 😀 Jinak jsem si podzim také za poslední roky velmi oblíbila, možná je to i tim, že bylo trochu tepleji. Každopádně jsem se už v létě těšila, jak zase budu na podzim vrstvit a nebude to takova nuda jako v létě. 😀 terezasolarova@seznam.cz

Reply
Anonymní 28.10.2015 at 18:01

Ahoj, tu sa píše, že táto súťaž o epilátor prebieha i na fb a instagrame, nevieš, mi povedať ale kde? neviem to nejako nájsť http://mybraunworld.jenprozeny.cz/

Reply
Klára Vomočilová 29.10.2015 at 8:59

Ahoj 🙂 kdyz tak přemýšlím, co bych napsala k tomu jak vnímám podzim, tak me napadne jedno slovo : barvy. Je skvělý jit ven a procházet se tim listím a nemuzu si odpustit tu nádheru ani vyfotit. Podzim na fotky je fakt skvělý. Nejen proto, ze neni ani teplo, ani zima, takze si muzu vzít teplý svetr a šálu a jit, ale taky proto, protoze kdo by nechtěl fotit tu kombinaci barev? Tohle na jaře, v létě, nebo v zimě proste neni 🙂 proto ma podzim svou jedinečnost. Jako další me napadne asi slovo "relax". Přijde mi, ze lidé v mem okolí jsou více odpočatí, klidní, sice nevím, jestli je to nějaká příprava na zimu, ale je to tak 😀 Pro mě relax i v tom, že tolik svíček, jakých zapálím na podzim, tolik snad nezapálím v žádném ročním období. A co delam kdyz ty vsechny svíčky zapálím? No..peču cupcaky například s příchutí dýně. Rekla bych, ze jsem proste podzimní typ 🙂 kontaktovat mě muzes zde: vomocilova.k@seznam.cz

Reply

Leave a Comment