Home Outfit | My Top 3 Favorites & Super Plans for This Week

Outfit | My Top 3 Favorites & Super Plans for This Week

written by Natálie Kotková 24.11.2015

 

Každý den, šťastný den! To si říkám a říkejme, přesně, každým dnem! A třeba ten dnešní článek napomůže vašim šťastným dnům! Chci vám totiž sdělit hned několik informací! Nejzajímavější pro vás možná budou fotky nového outfitu (protože ten tu dlouho na blogu nebyl) a tím ukázka mých momentálně nejoblíbenějších kousků, ze kterých je složený. Nicméně to tu není jen o fotkách, ale opět vám píši pár slov, co mám na srdci. Tentokrát – chvilka napětí – o mých plánech na tento týden! Přeju vám krásný den a jako první jděme na outfit, potom favorites a post ukončíme všemi těmi super-plány!
Vansky – Footshop | Batoh Pinkypop.cz | Kabát MANGO | Kalhoty Topshop | Triko H&M
Začněme tedy outfitem a mými oblíbenci – Vansky, Batoh, Kabát! Ono se totiž nějakou náhodou stalo to, že mám nějak moc oblečení! Správně bych to asi neměla psát, ale už si snad nemůžu nic kupovat, protože vám to nestíhám ani postovat – snažím se tak alespoň dávat fotky looks na Instagram. Ale znáte to, stále platí ta klasika, že stojím před skříní a tupě zírám – #NothingToWearThough! Proto jsem si oblíbila několik kousků, které nosím nejčastěji a různě je kombinuji. Já když si něco oblíbím, tak se toho nepustím. Ať už se to týká věcí nebo i odhodlání k nějaké výzvě.

Zůstaňme ale u oblečení – to ty favorites nosím jak jen dlouho to lze! Co mám na prvním místě teď? Vansky – Vansky – VANSKY!

Nejsou to ale ledajaký Vansky. Jsou to Sk8-Hi, které mají speciální zůžený tvar, aby vypadaly ženštěji.  Další vychytávkou je i zadní zip, takže je nemusíte rozvazovat kdykoliv se obouváte/zouváte. Ideál! Akorát pozor. Já ho někdy zapomenu zapnout – třeba jako na následující fotce. Pro usmátí nad mou roztržitostí minulého týdne, vám ji tu ale nechám. (Hlavně, že mám ten kulišácký výraz!)
Líbí se mi hlavně ten hadí vzor je neokoukaný a můžete ho kombinovat s několika styly. Nejdůležitější poznámka je ale ta, že v nich je teplo! Nosím je v tomto nešťastným počasí a osvědčily se! Pokud sháníte ještě nějaký boty na podzimní změny teplot, tak určitě skočte sem nebo přímo do FOOTSHOPU. Tam vám rádi pomůžou i s výběrem jiných, pokud by se vám zrovna tyto nelíbily. Víte, že mám ráda pohodlí, kor tyhle dny, kdy jdu hlavně jen do školy. Tam nosím nejraději i batohu, kdy mě závislost na nich ještě nepřešla. Proto vám představuji nováčka v baťůžkové crew – Natwee batoh z nového eshopu Pinkypop!
Batoh nosím ráda kvůli tomu, že má dokonale vyztužená záda a oproti tomu černému z ALDA je takový měkčí a dokážu do něj nacpat víc věcí. Dlouho jsem také chtěla něco maskáčovitého. Líbí se mi to jako taková nadsázka nad tím, že člověk by měl bojovat a nemaskovat či skrývat se před tím. Možná proto jsem ho poslední dobou hodně nosila, protože mi přišlo, že jsem svou dávku štěstí dala někomu, kdo ji asi potřeboval více.
Snad jste měli uplynulý týden perfektní! Můj minulý týden byl totiž dokonalý v tom smyslu, že se dokonale kazilo, co se dalo. Potom už jsem se jenom smála a vždy psala rodičům zprávy o tom, co se zrovna stalo za náhodičku. Takový seriál jsem jim předvedla a oni se mi taky smáli. Zabojovala jsem teda a třeba tomu i ten batoh pomohl – myslet si to můžu!
Třetím “miláčkem” je teď tento šedý kabát! Je z Manga (a mají ho i na Answear – tady!), má dokonalý střih a velkou kapucu, která zahřeje! Nechci se o nem moc rozepisovat, protože si myslím, že ho ještě uvidíte na hodně fotkách! Každopádně ale ať byl minulý týden jakýkoliv, tak tento bude epic! Co mě čeká? A tím samozřejmě i vás!
Tohle je totiž super-week! A začalo to už včera, kdy jsme byli na super-přednášce o social media, potom jsem se sešla s Evou na vymyšlení stylingu na dnešní akci! A také mi brácha z Liberce přivezl maminčino domácí jídlo – bezlepkové muffinky, žebírka a curry na mangu! Mňam! Samozřejmě tušíte, co to je ta “dnešní akce”!
Je to Blogerka roku nebo chcete-li Czech Blog Awards. Tam se hrozně těším, protože minulý rok to byl opravdu příjemný večer, kde se sešly všichni se stejnou vášní. Tentokrát to má být ještě větší! Scházíme se taková partička s Love Fashion, takže to určitě nebude nuda a já vám z toho celého večera, samozřejmě, budu natáčet vlog!
Ve středu budu mimo jiné přijedou rodiče a uděláme si rodinný den, kdy půjdeme do divadla! To jsme byli naposledy v lednu! V lednu! Takovou dobu jsem nebyla v divadle! Já tam chodím ráda a nebo i na operu, balet apod. Takhle se mi to líbí, jako taková příležitostná rodinná tradice! Jdeme do Divadla Kalich na představení “Každý den, šťastný den”! Tak to mi nikdo nevymluví, že to prostě musí být a bude superpředstavení! Po pohodovější středě mě ve čtvrtek čeká něco naprosto opačného!
Jedu do Bratislavy! Gabika mě pozvala na Fashion TV Charity Sparkling Gala, tak to je tripple-super-událost! Koná se každý rok a vždy se vytěží krásná částka na charitu. Což je hlavní důvod pořádání toho večera. Nicméně, co si budeme povídat, je to také o tom, aby se všichni z té skupiny lidí kolem Fashion TV opět sešli a ukázali ty nejkrásnější róby.
Někdo může namítat, že vybírání peněz na charitu na takové akci může být nemístné, ale mně to přijde v pořádku. Alespoň lidé přijdou s ušlechtilým důvodem a ne se jen najíst na raut, jak tomu často bývá. Já teda nemám moc peněz na rozdávání, ale přidám se samozřejmě a prostě se těším, až holky a všechny z FTV uvidím, protože jsem v Bratislavě byla už dááávno!
A co mě čeká v pátek?
Hned dvě akce! A na jednu z nich se můžete přijít i podívat! S holkama blogerkama budeme totiž na Prague Fashion Marketu! Vybereme tam ty nejlepší kousky z celého marketu dle našich stylů, půjdeme přehlídku a poté se budeme na podiu o módě a všem kolem ní bavit. Takže budu moc ráda, když tak někoho z vás potkám! Akorát budu večer hned utíkat, po tom našem “talku”, protože máme s Asturias partou WildHouse party!
S Jančou někam chodíme pořád – na různé snowboard, surf, skate movies, přednášky nebo jídla :D. Vždy někoho z WildHouse potkáme – ty lidi jsou všude! Nikdy jsme se ale nesešli úplně všichni, tak to nastane v pátek. Takže pozor – bude to super-divoký pátek! Kdy mně ale v sobotu zase bude zvonit v 5 ráno budík na vstáváčku do Brna na Digisemestr! No, je to prostě super-týden!
Mimochodem, pořád mě nepřešla ta ranní yoga, takže ráno to nebylo výjimkou. A když už se bavím o těch aktivitách, tak mě ještě dneska čeká test z práva a ve čtvrtek prezentace z psychologie, jako část zápočtu.
Co čeká vás tento týden? Uvidím se s vámi někde? 

 

8 comments

Sasha 24.11.2015 at 7:31

Outfit je super a hlavně se mi líbí boty :). Vansky jsem nikdy neměla, ale tyhle se mi vážně líbí. Jinak týdrn máš opravdu nabitý, ale takové dny jsou nejlepší!
Vždycky si je užiju a je to mnohem lepší, než sedět doma a nudit se :P. A hodně štěstí v blogerce roku <3

Reply
Ad Gundová 24.11.2015 at 8:56

Tie fotky sú super a kabát je TOP ! 🙂 Pfú .. To máš plný týždeň. Nevidíme sa nikde, no ja sa budem iba učiť, učiť a zas učiť na sociológiu 🙂 😀 😀 Takže veľmi zábavný týždeň 😀
http://www.aduliksun.blogspot.sk

Reply
Kytka Bart 24.11.2015 at 9:56

Kabát je super, ale co se mi líbí moc je batoh… perfekt! 🙂

Reply
Janka Šipková 24.11.2015 at 14:17

máš krásny kabát :3 🙂
Jane´s World

Reply
Anna Catchy 24.11.2015 at 15:04

Ten baťoh je boží !

Reply
Meet My Lovely World 24.11.2015 at 20:08

Krásný outfit! Kabát je topka, taky po něm pokukuji 🙂

Reply
Aďa G. 27.11.2015 at 18:41

Super outfit 😀 ty máš nohy ako paličky, ale nič v zlom 😀 😀
Girl with pink nails

Reply
Lucka 6.12.2015 at 19:07

Gratuluji k postupu do finálové desítky Miss 🙂 moc ti to sluší na fotkách 🙂

Reply

Leave a Comment