Home PHUKET 1/4 | první velká dávka ráje a thajské kultury | THAJSKO S ČESKOU MISS

PHUKET 1/4 | první velká dávka ráje a thajské kultury | THAJSKO S ČESKOU MISS

written by Natálie Kotková 10.2.2016
Phuket bylo pro mě asi nejkrásnější místo, které jsme s Českou Miss navštívili. Je to těžké říct, protože každé mělo něco, ale tady jsme zažili vše dle mého gusta. První várka zážitků ze dvou dnů je dnes a další budou v příštím článku – do jednoho se to totiž nevejde! Dnes tedy o novém hotelu, natáčení spotu, medailonku a parku Fantasea, kde jsme měly tu čest nosit tradiční thajské kostýmy i s korunama, zajít do největší restaurace a na thajské divadelní představení!
V Phuketu jsme byli ubytováni v Cassia Hotel. Je to nový design hotel, který má opravdu styl. Všude jsou samé barvy, různé tvary a celkově je architektonicky hezky vyřešený. Je pro mladé lidi ideální. Pro mě bylo ideální to, že měli u recepce hned smoothie. Snídaně totiž byly podávané v balíčku ráno do pokoje do skříně a většina z nás jim moc nepřišla na chuť. Nebo třeba k nám do 4. patra už nedošly banány a ve 3. už byly hnědé. Ale to bylo opravdu jediné, co by se dalo vytknout. Jinak servis, čistota, okolí a obědy byly dokonalé. Pokoj bude ve videu zítra – jsou to takové menší apartmánky s patrem pro dva lidi. My si z obýváku udělaly takovou šatnu, kde vybouchly naše kufry a do horního patra jsem si zašla jednou. Na odpočinek, jako takový, nebyl čas, ani to nebyl důvod, proč jsme do Thajska jeli, že?! Red Bull, který je prý tradiční thajský, mi tam pomáhal. Jsem ho totiž zase po letech začala pít. Ale!  Pro mě ten program ale určitým odpočinkem byl, protože mě to bavilo ! Což je důležité. Hned první den jsme jeli natáčet do Portugalské uličky!
Natáčely se záběry do spotů, který poběží na Tv Prima. Co jsem viděla fotky a jen nějaké ústřižky, tak se těším na finální edit, protože to je scéna skoro jako z videoklipu Beyoncé. A ta ulička byla dokonalá – plná barev!
Odpoledne jsem potom měla chvilku času a fotili jsme nějaké promo fotky a videa. Čekala jsem až si mě odvezou na natáčení mého medailnku. Měla jsem původně natáčet na Koh Samae-San (viz tento článek), ale jak pršelo, tak to padlo. Tento den se na mě nakonec také dostalo na řadu později, že jsem měla opravdu jen chvilku na natočení, tak doufám, že ty záběry budou hezké. To místo bylo s těmi loďkami jak z plakátu, ale už se stmívalo, tak nevím, jak to bude v porovnání s medailonkami ostatních vypadat. Někdo třeba natáčel o hodně delší dobu na pláži, ve vodě a já jsem v podstatě na souši – a to pro mě není charakteristické. Věřím ale, že jsou to všechno profíci a zeditují ten můj medailonek hezky a tak, že z něj moje osobnost bude znát, o to by mělo jít. Každopádně koukněte, jak ta pláž byla nádherná! Byl to opravdu ten kousek ráje, který všichni na Thajsku zbožňují!

Další den jsme natáčeli ráno rozhovory pro TopStar, které už v televizi běží každý týden v pondělí. Bylo to tuším kolem 30ti otázek, které nám Andy Košťálová položila a měly co nejrychleji odpovědět, aby byla vidět naše přirozená reakce. No, byla to docela zábavička a některé ty odpovědi jsou opravdu vtipné! Kdyby na to měl člověk pár sekund déle, tak by odpověděl samozřejmě něco rozumnějšího, ale v tom bylo prý to kouzlo. Nejlepší bylo, jak nám všem sluníčko přímo pálilo do očí, tak se prosím nezlobte, jestli to vypadá, že se na vás mračím, ale snažila jsem se ta očka otevřít!
Potom jsme jeli do FantaSea!
Tam hned u brány hrála typická thajská hudba a nás to s Míšou tak chytlo, že jsme si dávaly takové ty rádoby thajské tanečky. Je to i vidět ve videu od České Miss – všechna jsou tady. To ale nebyl důvod proč jsme tam jeli. Byli jsme pozváni za jiným účelem.
Tím nejhlavnějším důvodem bylo, dle mého názoru, ozkoušení a natáčení v tradičním thajském oblečení. Ujala se nás skupina Thajek. Ty se neustále usmívaly a klanily se nám při každém gestu. Podaly nám sukni, uklonily se, zašpendlily nám sukni, uklonily se, nasadily nám šperky, uklonily se. Nám to bylo samozřejmě příjemné, ale cítily jsme se s holkama divně, protože přeci nejsme nic víc než ony. To samé totiž bylo i v restauracích. Oni to mají ale ve své kultuře a berou to jako samozřejmost a v jednom z dalším článků vám napíšu jednu úplně doslova “královskou” záležitost, co se toho našeho přijímání v různých destinacích týká. A zpět ke krojům a korunám – co na ně říkáte? Dokonce nám dali i ty náprstky! V kostýmech jsme natáčely něco přes hodinku v místě, kde se prý normálně fotit nesmí. Honosné je slovo, které tu místnost snad vystihnou, ale umocněte to třeba ještě na čtvrtou! Nádhera prostě!
V minulém článku jsem psala o travesti show Tiffany, že? V Thajsku jsou tyto plastické chirurgie opravdu běžná záležitost – poznáte, kdo je žena ve svém “novějším já”?
Vše na na našem soustředění se točilo kolem focení, natáčení a jídlo. To jsou takové základní tři body. Tentokrát jsme povečeřeli přímo ve Fantasea v Golden Kinnaree. To je největší bufet restaurace svého druhu, stejně jako samotný park. Takové bufety by se mi mít v Praze opravdu líbily!
Moje tradiční tři talíře. Jeden zkrátka nestačí – to se musí všechno ochutnat!

Po večeři jsme už beželi na tradiční thajské představení. Tam se opět nemohlo natáčet, ale bylo to opravdu velkolepé. Věřím, že na internetu nějaké záběry najdete. Je to show na poctu historie a dědictví Thajka. Některým motivům jsem samozřejmě nerozuměla, no, většině. Ale to my všichni. Dokonce jsem si trochu zdřímla. Opět to nebylo tím, že by mě to nebavilo – ale neměla jsem čočky, ani brýle (moje nové od ZEW – jukněte sem) a nějak to na mě v té tmě padlo. Ale většinu období jsem viděla a bylo to opravdu origiální – tance, kostýmy, hudba, kulisy – všechno!

 

Po show se s námi ještě vedení parku rozloučilo krásným dárkem – vytiskli nám každé fotky v těch kostýmech – kde jsme každá sama a společně. To je přeci nádherná památka, že? Nezapomenutelná – stejně, jako tyhle dva dny ze článku a i ty z toho dalšího článku.

 

4 comments

Lena Ness 10.2.2016 at 8:54

Natálko jsi neuvěřitelně krásná a v tom kostýmu? Přímo neuvěřitelná. Je skvělé, že sis to užila, dokonce i s dřímnutím 😀
Sweet Life with Lena

Reply
Mart1ina 10.2.2016 at 11:07

Teda, vypadá to, že jste si to moc užily 🙂 super fotky a už ted se tešim na finále Miss v TV

Reply
Anonymní 10.2.2016 at 11:50

Natálko a kde jsou prosím ty rozhovory? ja nic nenašla 🙁 A.

Reply
Ad Gundová 10.2.2016 at 15:06

super fotky už sa teším na VLOG 🙂
Aďulik Sun

Reply

Leave a Comment