Home PHUKET 4/4 | létání v pralese jak opice, Banana Beach a lampionky na rozlučenou | ČESKÁ MISS, THAJSKO

PHUKET 4/4 | létání v pralese jak opice, Banana Beach a lampionky na rozlučenou | ČESKÁ MISS, THAJSKO

written by Natálie Kotková 16.2.2016
Poslední den na Phuketu? Tyhle dny utekly opravdu nejrychleji, to mi věřte! Celkově soustředění bylo jako jeden takový půlrok – tím, jak jsme nespaly, se vše zdálo “jakoby” na jeden zátah! Hlavně tedy, když máte přísun zážitku za zážitkem, tak to chce obzvlášť vnímat každou sekundu! Poslední den na Phuketu “jak by smet” – zažila jsem totiž trochu adrenalinu! ZIPLINE! Záběry uvidíte zítra ve videu! Mimo létání v pralesu jsme byli na odlehlém ostrůvku na Banana Beach a na pláži večer pouštěli medailonky!
Před Zipline jsme ještě zajeli na skok k největšímu budhistickému chrámu, ale potom hned “mezi opice” – to mají na logu mimochodem! 😀
Kdo mě sledujete, tak víte, že to pro mě byla paráda. Byla jsem nedočkavá, jak na Ježíška v 5ti letech (ok i letos… no, anyways…)! Na hlavu nám nejdřív dali šátky, kdy jsme pár sekund vypadali jako skřítci, na to dali helmu, oblékli nás do postrojů, dali flaštičku s vodou (mám ji na památku doma) a šlo se na věc.

Nejdřív se muselo vyjít “pár” krůčku do kopce v lese, ale to jsem si užívala, protože ta příroda a zeleň byla úžasná. Hned to člověku dodá energii! První jízda byla taková spíše zkušební a postupně to gradovalo až do mého oblíbeného “supermana”.

Dokázala bych tam létat celý den! Stejně, jako den předtím na lodi na vodě, když se potápím, tancuji, učím se na surfu, apod… tak to jsou ty momenty, kdy se mi naplňuje motto “Go where you feel drawn”… Nádhera.
Toto je ten “superman” – tzn. že letíte břichem domů a v tomto případě nejdelší trasu celé Zipline. Hádejte, kdo se hlásil jako první, když se zeptali, kdo chce takto letět? Ano, Kotková! Pamatujete, jak jsem takto letěla i v Las Vegas (připomenout si to můžete ZDE ) . Každopádně, tenkrát jsem nedoletěla do konce, že jsem byla prý moc lehká. Tady jsem doletěla – ehm, takže moc thajského jídla říkáte?! 😀
uííí

Obídek byl opět delikátní a jarní závitky – ty nikdy neuškodí!

Dál jsme tedy pluli na speedboat na Banana Beach na Koh Hey ostrov! To byl opět zážitek a když bych si neudělala culík, tak to rozčesávám ještě teď ( a nebo mám mikádo 😀 ). Tam se prý jezdí jen  na pozvání, ale myslím, že se tam lze normálně dostat. Každopádně mi bylo docela líto, že jsem s sebou jednou neměla potápěčské brýle a tady byla voda opravdu průzračná, jak ta studánka!
Natáčely se tam různé záběry do spotů, které uvidíte ve videích České Miss, na TV Prima a i o finále (2.4.2016). Ostrov je opravdu upravený, čistý, poklidný a není tam moc lidí.
Večeře nás opět čekala ve formě “private party” v zahradách hotelu a já se opět přejedla. Potom jsme se šli rozloučit s Phuketem a to v pořádném stylu. Pouštěli jsme totiž medailonky štěstí, nebo jak se jim říká. Každá jsme měla svůj a přáli si dle vlastní fantazie.
Musím říct, a vy jste to určitě poznali, že Phuket bylo místo, které mě okouzlilo nejvíc. Tam bych určitě jela znovu a objevovala okolní ostrůvky a tu celou exotiku. Odtud z tropického ráje jsme druhý den letěli do Bangkoku na poslední dny našeho soustředění – tam to byla zase jiná story. O té budou další články!

3 comments

Dominika Makarova 16.2.2016 at 7:17

wow veľmi pekné fotky 🙂 musel to byť fakt zážitok 🙂 🙂 pozývam teba aj tvoje čitateľky na moju giveaway o kabelku Michael Kors, budem sa tešiť účasti 😉

Dominika Makarová fashion blog

Reply
►Nadush 16.2.2016 at 14:24

Nádherné fotky 🙂
My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Anonymní 18.2.2016 at 18:03

Ahoj Natálko! Dneska jsem tě potkala v metru, ale už sis povídala s jinou slečnou. 🙂 Asi si zapíšu do deníčku: 'Jela jsem v metru s budoucí Miss.' ^-^ Jsi skvělá, Naty!

Reply

Leave a Comment