Home únor/březen- v čem jsou pro mě výzvou a focení mé osobnosti sedmkrát jinak

únor/březen- v čem jsou pro mě výzvou a focení mé osobnosti sedmkrát jinak

written by Natálie Kotková 10.3.2016

 

 

Znáte také ten pocit, že čím více toho zažíváte a tím pádem je nekonečně mnoho materiálu na blog – tak už zkrátka nemáte čas, aby jste nějaký ten článek dali dohromady? Ano / Ne ?! No, každopádně, přesně  “to” totiž teď prožívám já! Je to jedinečné období, kdy vznikly třeba i tyto fotky pro The Book magazine. Nejdříve vám ale něco o tom období povím.

 

Utvořila se kolem mě totiž taková smršť událostí, nejspíš za účelem vyzkoušet, co vše vydržím. Netýká se to jen Miss. Přijde mi, že vše, co mohlo přijíti a nebo se stát – tak TEĎ je ta “nejlepší” doba,  kdy to tomu “všemu” přišlo vhodné mě navštívit. Ok, děkuji za návštěvu, ale nevítané hosty já si k tělu většinou nepouštím. TAKŽE si to období po všech soustředěních s Miss obohacuji těmi nej aktivitami a užívám si, jak jen můžu. Nenechám si to narušit, takže na mě si jen tak něco nepřijde (představte si vele-bojovný výraz v obličeji). Plus se samozřejmě pečlivě připravuji na finále, vše kolem a na natáčení medailonku (to mám zrovna dnes). Celkově si tohle “čekací” období chci užít tak, abych na něj vzpomínala hezky a mohla si říct, že jsem za té mé účasti v soutěži skoro nic nepodcenila a udělala pro to opravdu vše, co je v mých silách. Docela to odnáší bakalářka, ale o tom se radši zmiňovat nebudu :D. Musím také říct, že výzvou je i to, že poznávám sama sebe ještě hlouběji než doposud. I přes to, že jsem zvyklá být sama, cestovat sama a tak nějak si sama i v situácích vystačit, tak tohle je trochu jiné. Jsem za to ráda a čím dál více se utrvzuji v určitých hodnotách, které jsem před určitou dobou přehodnotila. A hlavně, dokud nejsi schopný být sám se sebou, tak v životě nepůjdeš tam, kam máš skutečně mířit (dle touhy tvého srdce, že? – ok, končím se sluníčkařením, ale pravdu tam snad někdo vidíte).

 

 

 

Říkala jsem si tedy, že bych vám mohla napsat článek o tom mezičase od soustředění po finále – co říkáte? Všechny ty zážitky vám dávám denně na Instagram, tak kdo sledujete, určitě víte, co podnikám! Nejaktuálnější posty jsou samozřejmě na snapchatu – natali_kot – tam pořád něco přidávám, třeba se i pobavíte (mám totiž často takovou rejpavou náladičku).
Jedna z těch mých aktivit v tomto měsíci bylo focení pro The BOOK magazine, kde brzy vyjde rozhovor s mou maličkostí. Určitě se TBM vyplatí sledovat i bez čekání na rozhovor, je to totiž přeplněné fashion světem. Fotky fotil Marek Jarkovský, který je (nejen) dle mého názoru talent s velkým “T”! Focení bylo hrozně moc příjemné. Chodili jsme v centru Prahy, povídali si a Marek na mě vždycky zvolal, já se otočila a “cvak” – byla to fotka. Někdy jsme zase chvilku postáli a já hodila nějakou tu pózu. Mělo to být ale tak, že to nejsou žádné přeumělkované fotky – naopak přirozené, abych z nich byla poznat já nejen vzhledem. Myslím si, že to vyšlo perfektně, protože každý z těch fotek tak nějak představuje mojí osobu, náladu nebo rozpoložení. V tu dobu jsem si to neuvědomovala, takže tyhle fotky je sedmkrát Natalí a doufám, že se vám líbí (a není znát to, že “malinko” mrzlo) :D.
Kabát: ZARA | kabelka: ASOS | boty: ALDO | triko: H&M 
Mějte se krásně!

7 comments

Daniela P 10.3.2016 at 6:52

Mám rada black&white fotky a tá posledná je top!

Daniela

Reply
Rozi Anne 10.3.2016 at 7:56

Moc pěkný blog.

Reply
Kateřina Nadymáčková 10.3.2016 at 8:23

Ty fotky jsou BOMBA❤❤ Jsi opravdu nejlepší blogerka na světě❤

Reply
Péťa 10.3.2016 at 9:25

Prožívám teď podivně podobné období, tedy hlavně co se týče toho, že vše co se mi mohlo přihodit se přihodilo 🙂 stále teď zkouším nové věci, posouvám hranice svého tvoření a jediné co stagnuje, je bakalářka 🙂 Snad to zvládneme obě a budu ti držet palce v Miss.
Jinak Praha je tak krásné město, že mě někdy fakt mrzí, že tam nežiju. Každá fotka má takovou atmosféru, jakou jen ta něčím nenavodíš.

Reply
Ad Gundová 10.3.2016 at 10:06

Veľmi pekné fotky 🙂

Reply
►Nadush 10.3.2016 at 10:23

Tie fotky sú krásne a tá prvá naj ! ♥

My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Michaela Kofroňová 10.3.2016 at 18:46

nádherné fotky! jsi tak neskutečně nádherná:)
http://of-goldbook.blogspot.cz

Reply

Leave a Comment