Home Pojďme na burgera!

Pojďme na burgera!

written by Natálie Kotková 16.6.2016
Ahoj, ahoj! Hlásím se z Chorvatska, kde s Misskama prožíváme úplné námořnické dobrodružství. Brzy o tom bude článek a vše vám už teď přidávám na Instagram (natali_kot) i Snapchat (natali_kot).   Dnes se ale hlásím s trochu jiným článkem. Jsem si jistá, že vás potěší! Určitě jste už totiž slyšeli o bloggerských burgerech! A já mám také svůj! Jsem tedy přešťastná, že vám můžu oznámit, že na něj už teď můžeme všichni zajít! Kam a kdy? 
Burger si můžete dát v Le Burger až do 26.6. ! Vždy od 14 do 18 hodin.
Pokud to nestihnete v tomto termínu, tak si na něj budete moci skočit i koncem července – přesně tedy od 25.7. do 7.8.! Třeba se tam potkáme, ja tam totiž také půjdu ještě koštovat! Jaký jsem vymyslela burger já? Cestovatelský, bezlaktozový a prostě delikátní (dobrá, zase tak moc si nebudu. fandit 😀 )
Konkrétně v něm je hovězí maso, bezlaktozový sýr, švestková omáčka, slanina, římský salát a trocha curry omáčky! Doufám, že vám tedy chutnat bude! 🙂
Pokud si na burger zajdete a budete příspěvek/ fotku s ním sdílet s hastagem #EliteBurgers, tak budete zařazeni do losování o 10 karet s kreditem na další konzumaci v Le Burger ! Což je více nežli příjemné, zajít si pak na další jídlo zadarmo!
Přeji vám teda dobrou chuť, ať už si dáte můj burger, Mii nebo kterékoliv další bloggerky v jiných termínech. Bon Apetit a já už jdu pozorovat moře z té naší missí jachty :).

 

3 comments

klara benova 16.6.2016 at 13:10

Jee Natálka! Burger vyzerá veľmi chutne. A ak máš čas a chceš, môžeš si pozrieť môj blog: http://blofoflifeklara.blogspot.sk/. A keby aj nie aj tak dakujem!

Reply
►Nadush 16.6.2016 at 17:13

Jéé to je skvelé ! Veľmi rada by som ochutnala 🙂
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Péťa 16.6.2016 at 20:44

Vypadá fakt hezky, škoda že to mám z ruky. Dost se mi líbí i ten nápad zapojit do toho blogerky 🙂
A moc se těším na nějaké info o plavbě. Četla jsem na netu, že máte vlny a stojíte na místě, tak snad se to umoudří a vy si to užijete 🙂

Reply

Leave a Comment