Home MUŽ ROKU // vše ze soustředění po finále + LETNÍ OUTFITY

MUŽ ROKU // vše ze soustředění po finále + LETNÍ OUTFITY

written by Natálie Kotková 28.8.2016
Jistě jste zaznamenali, že jsem tohle léto polétávala kolem dvanáctky sympaťáků. Bylo to tím, že je Česká Miss tak trochu logicky propojená se soutěží Muž roku. Každý rok totiž vítězky ČM jedou na soustředění krasavců a poté i na samotné finále soutěže. Letos jsem si za umístění v soutěži zasloužila tento zážitek i já a tedy samozřejmě jsem s sebou měla PEN a vše pro vás dokumentovala. Fotky, co jste neviděli na Instagramu tak pěkně všechny (dobrá, většina z nich) jsou v tomto postu. Mimo to i outfity, takže na to jděme tak nějak postupně.

Vše se tedy odehrává v Náchodě – soustředění i finále. Udělala jsem si tam tak poprvé výlet a musím říct, že je to opravdu hezké město. Nevím, jestli za to mohlo to úžasný počasí nebo moje pohodový rozpoložení, ale hned se mi tam zalíbilo – hlavně díky této vyhlídce, kam mě Andy vzala, když mi centrum kolem hotelu ukazovala. Ona totiž z Náchoda pochází, takže jsem měla super-ultra fundovanýho průvodce.
Outfit
Kraťasy: ZARA // Triko: H&M // Boty: Footshop // Kabelka a brýle: ALDO
Když jsme dorazily na soustředění, tak nás čekaly takové ty milé povinnosti. Hned jako první byla lekce rétoriky s panem Přeučilem. To bylo nejen užitečné, ale i zábavné! Všichni jsme tam předváděli různé zvuky, které člověk dokáže vydat tak, aby si uvolnil rty, správně dýchal, nepospíchal při mluvení a nebo mluvil potichu. Bylo to poprvé, co jsme kluky viděly, tak to bylo hodně hodně vtipný poznávání se! 😀 Potom nás ale čekal takový kulturnější podvečer, kdy byli finalisti lidem představeni (bylo to veřejně přístupné). Pokračovalo to koncertem uznávaných českých zpěvaček, jako třeba Naďa Urbánková. No a skončilo naším tancem pod podiem. Já si dokonce zatančila s jedním speciálním tanečníkem, kterému jsem sotva stačila, což bych vzhledem k věku rozhodně měla – smekám před takovými čilými a stále energickými lidmi, pro které věk není překážkou! Při všech těchto aktivitách byli samozřejmě všichni novináři a fotografové ze všech hlavních médií u nás. Od Herminapress.cz mi kluci poslali fotky, takže jsem sem přidala i některé z nich, takže na těch, kde jsem vidět i já fotili oni. Zdokumentovaného je tak toho hned víc!

Další z programů, který pro nás byl připraven byla legendární jízda v lodičkách. Bylo mi řečeno, že to holky vždycky už tradičně baví a proto se to rok co rok opakuje a média to vlastně milují. Tak jsem si říkala, co na tom bude tak speciálního. Celé to mělo takový vývoj, že z úvodního poklidného focení, postupné přípravy na plavbu a rozdělování “týmů” na můj a Áji to dopadlo tak, že jsem otestovala voděodolnost klasického make-upu a parádně se osvěžila – kluci nás totiž jako odměnu na překlápěli do vody. Za cíl bylo zazvonit na zvoneček pověšený na laně, takže po zazvonění přišla koupel. Potom už jsme sotva vypluli a hned jsme bojovali s turbulencema na vodě a lítali přes palubu. Musím uznat, že i mě to teda dost bavilo a už chápu, že je to tak legendární. Na podobný špatnosti mě užije, kor když jsou spojený s vodou. A média? Ta to milují pro ty fotky samozřejmě, které se jim často povedlo pořídit opravdu v úžasných momentkách :). Hlavně jsme se díky těmhle lodičkám víc s klukama seznámili a tak nějak to prolomilo všechny bariéry a stala se z nás taková parta, protože kluci byli a jsou strašně moc fajn!

Koukejte, jak se ďáblíkovsky usmívá, i když padáme! 😀 Potom už jsme ve vodě vlastně jen blbli, probíhali rychlý kohoutí zápasy a nebo jsem skákala z ramen pro ten zvoneček :D.

 

 

Taková nejpohodovější část našich příjemných aktivit byla ta ve wellness – konkrétně ve vířivce. To rozhodně nikdy nebylo po celém dni na škodu. Hlavně jsme tam tedy zase fotili a natáčeli pro média, ale samozřejmě jsme tam byli i v off-duty čase, takže jsme relaxovali i “reálně” a u toho si povídali do aleluja! Z té vířivky byl hlavně krásný výhled, takže bylo příjemný tam jen tak i posedávat (umm, se sklenkou vína v ruce) a pozorovat tu přírodu (podobný výhled, jako na fotkách na začátku článku). No a v tom bazénu se zase blblo a my tam třeba zkoušeli na příklad zvedačku z Hříšného tance :D. No, prostě to tam žilo!

Samozřejmě jsme ve wellnessu nebyli “jen” večer, ale i přes den a to ale většinou kvůli natáčení/focení. Natáčeli jsme tam hlavně záběry do reportáže pro Topstar na Primu (vidět ji můžete ZDE), která byla ze soustředění.

Když kluci trénovali choreografie nebo nás nebylo potřeba, tak jsme (ehm, buď jedly nebo) se potulovaly po okolí hotelu. Ten byl strašně krásný! Byl to Hotel Rajská zahrada, který jako by byl vytesaný do té skály, aby z něj mohl být přesně tak úchvatný výhled do údolí, jaký tam teď můžete vidět. Všude je samá příroda a to je pro mě jedno z nejvýznamnějších plusů!

Outfit
šaty: Mango // podprsenka: Urban Outfitters // sandálky: River Island // brýle: Woodies.cz
No a samozřejmě jsme nefotily “jen” pro média, ale i sebe pro sebe 😀 A to nám zaplnilo čas před závěrečným večerem, kdy měli kluci přehlídku a opět byli koncerty (Nejvíc se mi líbil Marian Vojtko, zpíval písničky z Fantoma opery apod. a já z toho mám ještě teď husí kůži! A ještě ke všemu má naprosto dokonalá smysl pro humor!). Vyhlašoval se i Sympaťák soustředění – to vyhrál Pepa (č.7).
Chtěla jsem mít fotku s každým finalistou, ale nějak jsme skončili u č. 1 (Míry).

…a poté uběhl nějaký ten pátek a bylo tu finále – a to ( řečeno stručně, jasně, výstižně) probíhalo následovně…
Ráno jsem šla do Franck Provost k Míšovi na úpravu odstínu barvy vlasů po té době u oceánu a potom k Nikče na účes. Kuba Poner mi tam donesl šaty pro mě a Andy. Potom jsem se autobusem (kde bylo snad milion stupňů a sluníčko svítilo snad jen na mě jedinou v celém buse :D) opět ocitla v Náchodě. Hotel u Beránka už byl v jednom kole. Kluky jsem potkala jen náhodou, ale zdáli se mi naprosto vyklidnění a žádný tlak, bláznivý pobíhání po hotelu nebo zmatení lidé se v hotelu neobjevovali 😀 Já sama jsem se šla ještě projít kolem náměstí (potřeba jídla, pití, koktejlek a kulmy to vynutila :D) a potom se začala chystat. Nakonec z toho byly rychlo-přípravy, protože se mi venku docela líbilo a zpět jsem se dostala o poněkud déle. Andy byla se mnou na pokoji a chodila k profíkům na make-up a vlasy, takže jsme se také docela míjely. Poté jsem se ani nenadála a už stojím před hlavním vchodem, povídám si s lidmi, které jsem dlouho neviděla a najednou bylo osm hodin a večer začínal.
Měla jsem tam tedy roli porotkyně, tak jsem byla docela nervózní, protože to prostě je určitý tlak, komu to ten život takhle obohatí. Hlavně jsem neměla určeného favorita, tak pro mě hrálo roli to, jak zazáří ten večer ve volné disciplíně a pohotovosti a vtipu. Bylo to opravdu náročné, různě jsem porovnávala, vzpomínala, jak se kluci chovali na soustředění a k tomu hodně také přihlížela. Nakonec tedy můj výběr v superfinalistech byl. Oni mají totiž takový postup, že z 12 kluků, postoupí 4 do superfinále a z nich se hned vyhlašují vítězové. Někdo mi tam samozřejmě chyběl, protože mě někteří opravdu, opravdu mile překvapili a měla jsem za to, že si zaslouží nějaký titul (dávalo se jich víc, i mimo ty tři vítězné). To se z velké části povedlo a já jsem spokojená. Hlavně se ten večer opravdu povedl – ať už výkonem kluků, moderátorů nebo celkovou atmosférou v sále.
Šaty: PONER // Psaníčko: C&A // Pásek: Asos
Jsem hrozně moc ráda, že se to každému z kluků/mužů/finalistů povedlo! Nikdo se neztrapnil a všichni mohou být více než spokojeni s tím, jak se předvedli. Zajímavé bylo, že ti více sebevědomí na soustředění měli ze začátku největší míru nervozity než ty “tiché vody”. To je ale lidské a vůbec to nevadí, určitě se tím vším ostříleli a je to pro ně obrovská zkušenost. Prý to tak i berou, co mi bylo několika z nich řečeno :). Jejich osobnost se mohla nejvíce projevit v rozhovoru s patronem nebo ve volné disciplíně. Mně třeba neskutečně rozesmál, rozbrečel (až se mi vyplavila jedna čočka 😀 ale to až na konci této disciplíny :D) Tomáš (č.4), který měl volnou disciplínu v tomto stylu (ale v tom balonu prostě tancoval :D). Postupně mě kluci překvapovali a bylo vidět, že se na to nevykašlali a zapojili sebe samotné a to jsem oceňovala! Jsou to prostě i talenti, dámy! A já jim chci i tady pogratulovat, vedli si úžasně! Jo a … opět jsem chtěla fotku s každým z nich a opět jsem skončila s jedničkou – Mírou!:D
Víte vůbec, jak soutěž dopadla? Ve vítězné trojce je 1. Josef Kůrka, 2. Tomáš Dvořák, 3. Miroslav Dubovický a poté se rozdávali ještě ceny vedlejší a speciální cena ředitele soutěže, díky které pojede Jan Caha na světovou soutěž také. Myslím, že celkově pět kluků pojede na světovou soutěž, což je docela dobrá reprezentace naší krásné země, co myslíte? Tipovali jste vítěze podobně?

6 comments

Sandra Slušná 28.8.2016 at 6:12

Skvely clanek Nati, to mohla byt zajimava skusenost, videt to vse zase z jineho pohledu nez finalisty, vtvem pripade finalistky! ;D Outfity jsou krasny, ale jak jsem videla ten na finale, cucela jsem s otevrenou pusou do pocitace, wowwwwww, vazne ti to neskutecne seklo, ty vlasy, ty saty, proste vsechno super! Tak doufam, ze sis to uzila! 😀
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
►Nadush 28.8.2016 at 13:44

Tak to muselo byť skvelé!
NEW POST : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
téra 28.8.2016 at 16:26

Jsem ráda, že se Ti i v Novém Městě, i u nás v Náchodě líbilo 🙂

Reply
Aďulik Sun 29.8.2016 at 11:43

Milujem tieto tvoje dlhé články a fotky 🙂
Aďulik Sun

Reply
Péťa 30.8.2016 at 17:11

Moc se mi líbí ty šaty, co jsi měla na finále, škoda, že v nich nemáš nějaké hezčí fotky 🙂 Jinak se přiznám, že jsem soutěž zaznamenala až ve chvíli, kdy se vyrojily ty zprávy v médiích. Ale teď jsem psala reportáž o finále do práce a musím říct, že vítěz je tedy opravdu fešák 🙂

Reply
Anetlovesiceland 2.9.2016 at 8:56

ty jsi tak krásná Natálko a tak pozitivní to snad není ani možný .)) vždycky když mám pochmurnou náladu, tak tvůj blog mě vždycky nabije 🙂 děkuju !!!

Reply

Leave a Comment