Home Ve vodním království na Tenerife – Siam Park + all you can eat

Ve vodním království na Tenerife – Siam Park + all you can eat

written by Natálie Kotková 9.10.2016
Uíí, tak kdo z vás by si zajel někam do aquaparku? Já doufám, že hodně z vás je na tom stejně jako já – jela bych hned! Hlavně po upravení videa, které jsem s vámi sdílela včera. A celkově – jak asi víte, jsem do všeho, co se vody a “vodních radovánek” týká prostě náááprostý blázen! A jelikož vám dlužím ještě dost fotek z Tenerife, tak ta dnešní dávka bude ze Siam Parku, což je největší aquapark, myslím, že dokonce na světě, ale ruku do ohně za to nedám. A pak ještě přidám jednu mou, no, závislost :P.

V Siam Parku jsem byla podruhé, je to jedno z míst, které musíš každý dovolenkář na Tenerife navštívit. Vím, že na Instagramu jste mi psali, že jste tam taky byli a líbilo se vám tam, takže to mám vlastně i potrvzené od vás! My to letos pojmuli ale trochu jinak, kdy nám taťka (teda hlavně mně) připravil překvápko.
Pozór, měli jsme totiž VIP vstupy, takže v ceně byl Fast Pass, kdy jsme nemuseli stát jedinou frontu. Minule jsme totiž Siam Park navštívili v té nejhlavnější sezoně a jeli jsme jen několik jízd. Pořád to byla paráda, ale víte jak – tohle bylo prostě boží! Fronty teda nějaké stále byly, ale o dost kratší a naše oblíbené atrakce jsme si užili klidně víckrát. Hlavně Dragon a Kinnaree! Jaké byly vaše oblíbené?
Mimo ty fronty, ručníky a nějaké další benefity k tomu dražšímu vstupu (který se podle mě fakt vyplatí si zaplatit) byla hlavně možnost ALL YOU CAN EAT ! A to nešlo neochutnat vše, v tom thajském koutku. Člověku pořádně vyhládne, když běhá nahoru dolů a jezdí o sto šest. Dolů jsem běhala kvůli tomu, že jsem si já hlupák nepřečetla, jestli povolují Gopro. Na Mallorce minulý rok jsem v aquaparku normálně měla Gopro na ruce zavázané a nikomu nic nevadilo. Tady je povolený ho mít jen na hlavě nebo kolem hrudi. Takže menší fail, a tak jsem ho nahoře vždy nechala a pak si to vyběhla celé znovu nahoru a dolů culící se nad těmi výrazy lidí, kteří se mi v podstatě jen smáli 😀 No, ale stejně jsme se přejedli tak moc, že jsme hned šli na “divokou řeku”, kde jen ležíte v kruzích a necháváte se unášet proudem. Ideální :D.
Vše je tam domyšlené do posledního detailu, co se tyká rostlin, staveb, milé obsluhy a všeho okolo. Smekám.  Myslím, že vy, co jste v Siam taky byli se mnou budete souhlasit – je to senzační park!
… a když jsme u toho jídla, tak vám zkusím ještě udělat chutě! Následují fotky nějakých těch pochutin, které jsem na Tenerife za ten týden okoštovala (ale je fakt, že jsem to radši zredukovala, ať neříkáte, že jsem fakt obžérka :D).
A na závěr jeden zdravý pan ananas. Vám teď tedy přeji dobrou chuť u vašich dnešních chodů a brzy se zase ozvu! Mějte se krásně!

 

2 comments

Martina 9.10.2016 at 11:38

Jako to jidlo 😱To jste si museli pochutnat teda, jeste kfyz na fotkach neni vsechno! Z tech fotek na me jde tak super a pohodova atmosfera, ze to nedokazu ani popsat 😀 proste parada:))

Reply
Sandra Slušná 9.10.2016 at 14:28

Jako vzdy krasny fotky a to jidlo vypada taky bozsky!!! 😉 Vypada to, ze sis to uzila, hned bych tam jela misto toho abych chodila do skoly! 😉 Doufam, ze to vyjde pristi prazdniny, protoze jsi me na to pekne nalakala! 😉
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply

Leave a Comment