Home Tak já jsem se opravdu stala tváří značky ?!

Tak já jsem se opravdu stala tváří značky ?!

written by Natálie Kotková 31.10.2016
Mám pro vás jednu takovou novinku. Trošku odejdeme od článků o cestování a jdeme zpátky do modelkovsky/missího obsahu. Pro mě je ta novinka absolutně úžasná a doufám, že pro vás alespoň zajímavá. Na Instagramu jsem vám nejdřív psala, že se něco chystá, potom dala fotku s Leošem Marešem a nakonec video, kde jsem to tak nějak vše, řekněme, odhalila! Vám jsem tu ale ještě vědět nedala, tak to dělám teď. O co se teda jedná?
Myslím, že vám to všem došlo. Ale tamtadadááá – jsem tváří značky Remington! Konkrétně tedy řady Pro Luxe, která šla teď na trh. Nějak mi to do posledního dne a tiskovky nedocházelo. Nejdřív bylo totiž klasické focení, u toho natáčení backstage videa, nějakého toho mého povídání o péči o vlasy. Potom se ale za několik dní jelo na konferenci a tam jsem si řekla, ok, tak já jsem fakt něčeho tváří. Tak nějak se mi teda splnil jeden ze snů, takže jsem fakt moc ráda. Kor když jde o Remington, který sama používám už od své první žehličky na vlasy. Ta nabídka nešla odmítnout. Vybrali si mě kvůli tomu všemu co dělám. Nebylo to jen díky Miss, díky blogu, Instagramu, modelingu. Všechno se to spojilo a přišla jsem jim tak nejvhodnější osobou pro ztělesnění toho všeho co Remington hlásí. Hlavně ten tým lidí byl strašně pohodový, takže to je jedna báseň s nimi spolupracovat.
Co bylo ale třešinkou? Ty tváře jsme totiž dvě/dva. Já za ženskou řadu a za pánskou řady holících strojků je to Leoš Mareš! Proto ta fotka s ním na Instagramu. To bylo právě z konference, kde jsme vystupovali na podiu. Nás dva byste měli po celý rok vídat na internetu a nejspíš i v obchodu u těch produktů.
Věřím, třeba produkty i ozkoušíte a budete spokojené. Já nejvíc zbožňuju tu kulmu. Novou jsem přesně takovou potřebovala, takže vám ji opravdu doporučuji. Píše se to na těch sloganech, ale není to jen tak, opravdu jsem to ozkoušela, nebojte :). K tomu všemu je ta Pro Luxe řada vyloženě nádherná a v koupelně vypadá moc hezky 😀 Na Instagram jsem dávala i video – TADY – kde ještě máte dnešek na to se zapojit do soutěže o produkty právě z této řady. Takže určitě zkuste štěstí 🙂
Fotky fotil Jan Tůma a já jsem nevěřila svým očím, když jsem je viděla. Líbí se vám?
Kampaň vlastně už běží a tohle na mě vybaflo na Blogerky.cz . Proto jsem si i řekla, že to stojí za to, abych vám nějaký ten článek napsala. Ten jejich je ZDE.
Mějte se krásně a brzy se ozvu zase s něčím cestovatelským!

6 comments

Aďulik Sun 1.11.2016 at 9:32

Skvelá správa 🙂

Reply
Sandra Slušná 1.11.2016 at 12:54

Tak to velka gralutace, nikdo jinej by si tohle nezaslouzil vic jako ty a praci si odvelda skvelou, vysledek se mi moc libi!!! 😉
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Teri Evans 1.11.2016 at 16:32

Jsi užasná.. Na těch fotkách ti to strašně sluší.. ráda bych si nechala udělat profesionální fotky ale uvidíme 😀
http://www.bigredevil.blogspot.cz

Reply
Pavlína Látalová 1.11.2016 at 16:41

Natálko super fotky, jsi neskuečně krásná! 🙂

MagicBeautyLife

Reply
Lalu 2.11.2016 at 15:42

(y)

Reply
Lalu 3.11.2016 at 19:14

Ahoj Natalko,zapocitavas do souteze i prispevky na fb? Nemam instagram. Dekuji 🙂

Reply

Leave a Comment