Home Z Washingtonu o Czech Blog Awards a hlasování

Z Washingtonu o Czech Blog Awards a hlasování

written by Natálie Kotková 7.12.2016
Ahoj! Tak vás tu poprvé na blogu zdravím z Washingtonu ! Pro ty z vás, kdo si říká, co tu dělám, tak přidávám informaci, že jsem tu na Miss World. Ale snad to všichni podle Instagramu tušíte. Články vám odtud určitě (snad) brzy přidám, ale chci trochu udržet posloupnost a vrátit se trochu k Czech Blog Awards aneb Blogerce roku.
Budu stručná – chci vám totiž jen takhle tady nesmírně moc z celého svého bytí PODĚKOVAT! Přeci jen je to BLOGerka roku, tak jsem vám chtěla poděkovat i tady a ne “jen” na Instagramu :). Ještě teď, když to tady v Americe píšu, tak se tu culím o sto šest! To jen díky vám, protože jste zkrátka úžasný! Letos jsem anketu moc ven nedávala, při nominacích jsem se si říkala, že jsem možná, ale nějak jsem nic klasicky nestíhala a tak jsem to vše nechávala jen na vás, že uvidím, jak to dopadne takhle bez mého zásahu. Když mi mamča psala, že jsem mezi nominovanými blogy, tak jsem byla nadšená, že jste si mě přihlásili. No, ale potom už byl největší frmol a nějak kolem uzavírky hlasování jsem rychle hodila Instastories a příšpěvek na Facebook o hlasování. Najednou si volám s jednou kamarádkou, co má v CBA trošku ruce a ona mi v telefonu jen tak řekne “jo a gratuluji k top výběru!”  a já Kotková jen zakoktala, jakože cože?:D To už byl pro mě vrchol nadšení. Takže si umíte představit, když jsem potom seděla na galavečeru před pódiem a začaly ty nominace. Péťa mi při tom řekl “A uvědomuješ si, že je velká pravděpodobnost, že to můžeš vyhrát?!”. Tak jsem mu úplně tohle si nepřipouštějící odpověděla, že to nepřipadá v úvahu, byla tam Terezka in Oslo, další Elite Bloggers holky a prostě Life je neskutečně různorodý!
Na Blogerku jsem si zašla užít večer, vyrazit společně někam takhle mezi lidi, pozdravit se s nimi a to hlavně takhle před odletem. Bylo to dva dny před ním a já byla celá ulítaná, nevyspaná z příprav a shánění všeho potřebného. Hodila jsem se do takového relax módu. No a tak jsem při vyhlášení mého blogu měla trochu zpomalenou reakci a jen mě nabudila Péťova reakce, kdy jsem nevěděla co dělat. “Mám jít nahoru, mám si vzít foťák 😀 je to fakt pravda… a co sakra povííím?:D” To se mi honilo v hlavě a potom jsem na podiu ze sebě něco naprosto nepřipraveně pověděla, celá rozklepaná. To jsem si myslela, že jsem na vystupování před lidmi, mluvení do mikrofonu apod. zvyklá! 😀

Večer jsem si potom užívala ještě víc, pořád jsem tomu nějak nedokázala uvěřit. Byla jsem v takové svojí dimenzi. Ten večer jsem nevlogovala ani moc nefotila, protože mi bylo jasné, že fotky budou všude a hlavně bych to ani nestíhala upravit. Takže vlastní i tím, byl tenhle večer speciální. Odehrálo se toho tolik, že to pro mě bude opravdu asi nejnezapomenutelnější akce (nejen) podzimu! Akce samotná se povedla na jedničku a strašně rychle stoupá její úroveň a já jsem strašně šťastná, že už toho můžu být nějaký ten pátek součástí – sledovat to, přispívat do něj a spolu s vámi ho nějak utvářet!
Outfit:
boty s kameny Swarowski: Beltissimo // košile: Asos // bunda: Mango // choker: Berhska // 
Jen bych chtěla znovu a znovu a znovu podotknouti, že bych byla ráda, abyste Blogerku roku nebrali jako porovnání blogů, který je lepší. Jde o to, že se všichni tihle blázni sejdeme na jednom místě, na hezké akci, v hezkých prostorách a společně se vidíme a užijeme si to. A to,že váš blog vyhraje vám dá neskutečný pocit zadostiučinění. Není to o tom, “Ha a jsem lepší než ty”… Každý blog je originální, tvoří se kolem něj určitá komunita lidí a fanoušků s podobnými názory, zájmy – sdružuje lidi a inspiruje je. Tohle nejde hodnotit. Jde o popularitu daný rok. Ale blog je skvělý svým způsobem  každý a tak tady smekám klobouček! Gratuluju všem, co si letos podobně roztřesený odnesli domů cenu ( a tu krásnou kytici) a také všem, co blog píšete, tvoříte nějaký zajímavý obsah – a to nezištně, jen zkrátka protože to máte rádi a baví vás to! Díky vám nám ta blogosféra takhle roste a určitě bude i dál! Moc vám za všechno děkuju! Dokonce jsem natáčela ultra dlouhý děkovací video na afterparty, ale je fakt dlouhý, tak je lepší tento článek 🙂 MOC DĚKUJI, VÁŽÍM SI TOHO A JSEM ŠŤASTNÁ, ŽE TU SE MNOU ZŮSTÁVÁTE!
Co se týká Miss World, tak zde probíhá hned několik hlasování lidí, které je pro mě důležité, protože mě může rovnou poslat (jako fast track) do top20! Brzy podám info, ale pro vás, co mě chcete podpořit mám jednu rychlo informaci o hlasování v rámci Miss Multimedia! Oni to stále mění, ale dnes nám představili aplikaci, kde se hlasuje. Je to taková hra na styl Tinderu. Aplikace se jmenuje “MobStar”. Stačí si ji ZDARMA stáhnout, zaregistrovat a najít můj profil Natálie Kotková nejspíš a dávat mi likes, komentáře u fotek, které budeu sdílet. Čím více tím lépe, počítá se každá aktivita v této aplikaci (a potom na facebook Miss World – Czech Republic).
Děkuju moc za podporu!
PS: Omlouvám se za případné překlepy, píšu to tady v noci, vynechává mi klávesnice a usínám 😀 Takže snad tobude v pořádku.
Mějte se krásně, brzy se ozvu, my dnes máme před sebou úžasný výlet, který je zatím tajný, nemůžeme z něj snapovat, takže to na Instagram dám hned jak to bude možné!

 

4 comments

Lenka Koubová 7.12.2016 at 7:57

Jsi úžasná Natálko, taky jsem pro tebe hlasovala, protože si to zasloužíš 🙂

eLblog

Reply
Michaela Kofroňová 7.12.2016 at 8:26

<3 moc si to zasloužíš!

http://of-goldbook.blogspot.cz

Reply
Sandra Slušná 7.12.2016 at 17:42

Jeste jednou moc velka Gratulace! Uprimne receno bych to necekala, ale moc sis to zaslouzila a ja ti drzela palce!!! Jinak ti to silene moc sluselo, ty saty a uces jsou naprosto bozi a ja se nemuzu dockat na vysledky miss world a na clanky z washingtonu!!! 😉
Sandra / http://shineoffashion.com

Reply
Karolína 8.12.2016 at 8:39

Gratuluji jak k blogerce, tak i Miss World. Budu držet palce! 🙂 A moc se mi líbí tvůj účes.

Reply

Leave a Comment