Home Jaký byl můj SILVESTR na sjezdovce v Tatrách // foto

Jaký byl můj SILVESTR na sjezdovce v Tatrách // foto

written by Natálie Kotková 14.1.2017
Nedalo mi to – prostě vám musím ukázat místo, kde jsem byla na Silvestra! Řekla bych, že to bylo i nejlepší místo, kdy jsem kdy kde byla na snowboardu!

No, není to nádhera? Je! Vím, že vám slibuji příspěvky z Miss World, ale tohle je prostě škoda nechat  v počítači. Jedná se o “hromadu” fotek z hor, kdy už většina z vás určitě tuší, že jde o…? Tadá, představuji vám Tatry – konkrétně středisko Bachledka. Tam vyšlo všechno tak perfektně, že jsem tomu nechtěla ani uvěřit. Počasí, západy slunce, sníh, jídlo, atmosféra – všechno!
Bydlení bylo v kouzelném penzionu Strachan. Kouzelné hlavně kvůli tomu, že to je takový typický horský penzion. Úplně ta atmosféra z něj sršela. Vše bylo dřevěné a dokonce tam měli i několik takových skřítků 😀 (mluvila jsem o tom ve vlogu). Takový rodinný pěkně všechno. Musím hlavně ale hlavně pochválit servis – tak přátelský a v pohodě lidi v penzionu jsem snad nikdy nezažila. Fakt ideální místo na pohodový Silvestr a poježdění :). A ty výhledy z okna nebo balkonu? Na tom mohl člověk oči nechat.  Hned z postele člověk viděl výhled (hned na první fotce níže) a z balkonu vždy krásný východy slunce a kousek vesničky. Ve vlogu jste taky mohli vidět, že ten kopec je trošku náročnější vyjet a k autu na pomoc hned přiběhlo několik pánů (již mírně a o den dříve slavící Nový rok) a pomohli tlačit auto po té ledárně. Takže poznámka “redaktora” – na hory příště se čtyřkolkou. Ale určitě to byl hned dobrodružnější start celého toho výletíku.
Co si budeme povídat, snídaně a jídlo patří ke každému pobytu – když je dobrý jídlo, tak je dobrá celá dovolená! Tady to byla tím pádem i z tohoto pohledu perfektní dovča. Hned první večer jsem ozkoušela místní tataráček, další den prav slovenský halušky (tyto byly se zelím a uzeným) a radost mi na snídani udělala krupicová kaše (tu jsem neměla už snad od 9 let 😀 ). Bože, jak já se přejedla :D.
Moje nejoblíbenější místo v pokoji a na celém penzionu (mimo tu restauraci samozřejmě). Ždiar je také takové malebné místečko! Důležité ale bylo místo na snowboardování! Poblíž bylo hned několik sjezdovek. Hned vedle penzionu je jedna sjezdovka s pomou. Nejvíc zajímavá ale pro nás byla Bachledka.
#TheNattinessLook
>> mikina: Femi Pleasure // boty: Adidas Footshop // Legíny: Ann Christine <<
Na Bachledce to bylo boží! Auto jsme raději nechali u penzionu a tak jsme byli odkázáni na shuffle bus. Ten jezdí asi tak 4 minutky chůze od penzionu (jen sejdete kopec k parkovišti). Na ten jsme přišli přesně v ten moment, když skibus odjížděl. Takže následovala půlhodinová čekačka na parkovišti. Ale vyplatilo se!
Každý den vyšlo nádherné počasí, sníh byl pro mě nejlepší, co jsem když jezdila a sjezdovky byly ultra prázdné! První den u
hlavního vleku byla delší fronta, ale to byla jediná. Poté už jste hned dojeli dolů a šli na sedačkovku. Cenově to vyjde na den ježdění na 23,30euro a 3 dny ježdění 60euro – víc tady. A je tam záloha 2 eura na kartu, kterou pak vracíte.
Ty helmounský selfiečka z vleku jsou prostě klasiku, ale já si nemohu pomoci. Co vy?:D Jinak v areálu byly i docela prázdné restaurace. Jen jeden tam byla dlouhá fronta. Jídlo nic moc zdravé, ale já to v to období nechtěla moc řešit – dovolená :). Kor po Americe :D. Není nad to si dát teplou vafli na svahu! Ale výjimečně :P.
Před odjezdem jsem si koupila i nový snowboard a vázání (se super názvem :DD )!
Na to jsem se odhodlávala už několik let. Moc jsem ale nejezdila (třeba když jsem byla na Erasmu atd.). Minulý rok jsem si koupila bundu a jiný potřebné věci a letos bylo na řadě prkýnko. Och! Jak je dokonalý! Má trochu jiný shape – je to od Burton Deja Vu snowboard . To poježdění je takový větší “mejdlíčko” a nesekají se tolik hrany. Bála jsem se toho – že to bude podjíždět. Není to zase TAK moc znát, ale od toho posledního je značně měkčí a jezdí se mi s ním lépe. Starému Burtonu jsem dala pápá, ale třeba na něj ještě vlítnu. Měla jsem ho opravdu dlouho. A vlastně i helmu jsem si koupila novou, s takovými bílými hippie vzory!
Super bylo i to, že u sjezdovky byly lesíky a místa, kam si trochu zvednout hladinku adrenalinu (adrenalínku u mě) v krvi. Však jste to viděli ve vlogu. Prašan se povedl! A v cestách pro kola jsem si párkrát kecla na zadek no :D. Do stromu jsem naštěstí nenalítla. Snad ještě tuhle sezonu půjdu jezdit!
Kdo mě tu sledujete déle tak víte – já MILUJU ZÁPADY SLUNCE! Hned první den, před poslední jízdou se před námi vytvořila tato nádhera! Ty barvy! To snad není možný. Západ slunce opravdu je vždy jedinečný. A jet v tomto na snowboardu je prostě “epic”!:D.  Naprostá blaženost!
>> čelenka (letošní kolekce),bunda (kolekce minulý rok): Burton // mikina: Footshop <<
Tohle mám třeba za to, že mám úchylku pořád házet sněhem 😀 Ale ten měsíček? – boží!
Na sjezdovce jsme strávili většinu dne a dokonce i Silvestr samotný, když se odpočítávaly sekundy. Na penzionu byl takový speciální večer pro hosty, za který si každý zaplatil. Přes den si nepamatuji, co tam bylo za program, tuším, že nějaký bufet. Večer to byla slavnostnější večeře, noční lyžovačka (snowboardovačka) na svahu u penzionu, ohňostroj na sjezdovce a raut s vyhlašováním tomboly. Večeře moc nebyla dle mého gusta – což je fakt výjimka, ale alespoň mi zbylo místo na raut :D. Ale kachna s takovým speciálním pyré a dezert byly fajn :). Na rautu jsem vlastně jedla pořád halušky – mňam! Samozřejmě jsme využili to noční ježdění.
To jsem měla malinko respekt z pomy (byla to fakt doba, co jsem naposledy jela na pomě) – ale juchů, zvládla jsem to :D. Ty ohňostroje na sjezdovce vypadaly famózně. Byl krásný výhled na veškerou tu parádu ve Ždiaru a možná ještě dál. Pufalo to ze všech stran!:D A ano, outfit jsem si obohatila stříbrnou parukou – to nemůže chybět. Pamatujete minulý rok? Jak jsme jeli s bráchou do Špindlu? Jestli ne, tak koukněte na vlog u článku – čepičky v hlavní roli :D.
První i druhý den nového roku byl ve znamení snowboardingu, kdy ten poslední den byl opravdu nejlepší! To už byly kufry naložený v autě a šlo se na svah! Kdo by odjel domů ráno, když může ještě celý den jezdit? Kor když si po Silvestru přeci je trochu přispí :D.
>> čepice: Proud Beanies (PS: chrání lesy a dělá jí kamarádka z Asturias!)// brýle: Asos <<
Co vy? Jaký byl váš konec/ začátek roku 2017?
PS: Slibuji ještě sestřih best of 2016! Jen to bude asi až v únoru, teď stále někde poletuji 🙁 Snad to chápete, děkuji!

 

5 comments

Kristýna Davidová 14.1.2017 at 10:32

krásný fotky, musela sis to pořádně užít. 🙂

Reply
Michaela Šorelová 14.1.2017 at 11:46

Nádherné fotky až mě mrzí, že neumím lyžovat ani na snowboardu! 😀 🙁
Mr. Kev

Reply
Lenka Koubová 14.1.2017 at 18:15

Viděla jsem vlog, musela to být úplná krása. A ty fotky taky vypovídají o příjemně stráveným času a hlavně pohodě a bez povinností! 🙂

eLblog

Reply
Marketa Frank 14.1.2017 at 21:13

Překrásný fotky! <3

http://marketafrank.com

Reply
Klára Straškrabová 18.1.2017 at 9:51

Ahoj Natálko, vždy máš nádherné fotky a teď úplně koukám, jak pěkně jsi vyfotila ohňostroj. Můžu se zeptat čím fotíš? 🙂

Reply

Leave a Comment