Home 3 LOOKS & speciální týden v Tatrách a vyjádření k nové České Miss

3 LOOKS & speciální týden v Tatrách a vyjádření k nové České Miss

written by Natálie Kotková 2.4.2017
Videa už je venku (zde), tak si neodpustím ani článek a fotky. Bylo totiž co fotit! Zde jest report z prvního soustředění finalistek České Miss 2017! My jsme letěli do tropů a holky do hor! Každé má své!

První na řadě vám musím ukázat místo, kde jsme bydleli! Byl to hotel Lomnica v Tatrách! O tom hotelu už jsem slyšela díky Fashion Tv (natáčel se tam Lifestyle pořad) a hrozně mi ho všichni doporučovali. Jela jsem tam už tedy natěšená. Hotel ale výrazně předčil mé očekávání! Je to historická budova z roku ? 1893,  která je zrekonstruovaná a zmodernizovaná interierovým designem. Je tam stará a nová budova. Já bydlela v té nové. Všude jsou ale ty klasické prvky, takže na vás ta jedinečnost hotelu působí. Nejvíc hodně lidí zaujal nepřehlédnutelný lustr. No a mě? Samozřejmě také, ale nejvíce GASTRONOMIE!

Jídlo je totiž kapitola sama o sobě. Vše je tam domácí! Na přání bylo i menu upravené a zdravé! Co vím, tak si i zeleninu pěstovali atd., takže už nic lepšího býti nemohlo!

Dobře, ještě tam byla další super věc – a to wellness! Byla jsem na jedné proceduře – masáži. Většinou, když někde cestuji po akcích, tak bydlím v nějakém wellness hotelu s ostatními. Nikdy jsem to snad ani nevyužila, až teď! Musím říct, že bych si to klidně zopákla! Jen to byl masér a ne masérka, tak jsem z toho měla takový zvláštní pocit. Jak to máte vy? Raději masér muž či žena?
Outfit: bunda Zara, kalhoty H&M, boty Diesel
Hotel fajn, ale jak jsme se na Slovensko vlastně dostali? Byla to taková luxusně-pohodlná jízda vlakem. Měli jsme pro sebe vlastní vagon, hrála tam hudba, Petr Říbal moderoval a já pila kávu, protože jsem spala asi hodinku :D. Uteklo to ale rychle, že jsem ani neschrupla. Holky si třeba zahráli na průvodčí. Myslím, že ostatním cestujícím zpříjemnily cestu. Možná byli lidi trochu překvapení 😀

A co všechno se tedy na tomto soustředění dělo? Program byl udělaný tak, aby si holky něco odnesly, i když třeba nepostoupí. Letos je vyřazování totiž jinak – je to reality a hlavní je pro ně hrát na emoce :). Zde bylo 16 finalistek, různě se během týdne, social media atd. hodnotili. Koukalo se opravdu na vše. No a koncem týdne 6 dostaly takovou výhružku, že nepostují a musí na sobě makat. Z těch se na základě hlasování lidí totiž 4 vrátí zpět a postupují tak do druhého kola (na další soustředění).V programu mi tedy opravdu užitečnými přišly workshopy. Ty byly snad ze všech možných oblastí. Radila jim Simona Krainová, Filip Vaněk, Benedikt Renč, Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová, Terezka Fajksová, Eliška Bučková, profík na sociální média, dále na mediální svět Tom Kruchina a několik hodin s nimi seděli specialistky na výživu. Jo a i má maličkost si s nimi udělala sedánek. Každý jim řekl nějaký pohled na svět, dal nějakou radu a tip a holky si z toho mohly odnést opravdu hodně. To my jsme třeba neměly a přicházely (a stále přicházíme) si na to vše samy postupně.

Mimo workshopy tu byly i menší výlety! První byl hned první den, kdy holky fotily plavky. No a nebylo to focení u bazénu ve
wellness, ale na Skalnatém plese na sněhu! Nebylo to ale pro holky trestem, byla to taková zkouška. Nebylo to tak, že by holky čekaly venku ve sněhu v plavkách. Měly zázemí v teple v chatce, s jídlem, teplým pitím a týmem lidí. Každá pak vycházela ven na její focení. Tam byl zase tým lidí a šlo to docela rychle. Vždy přes danou modelínu někdo hodil pak kožich/kabát. Jako ano, foukal vítr, takže slzení očí, nějaká ta husí kůže tam určitě byla. Normálně to tak ale chodí – zimní věci se fotí ve vedru (takže se paříte) a letní v zimě (= mrznete). Holky jsem ale moc neviděla si stěžovat, byla tam super atmosféra, taková klidná a holky mají krásné a jedinečné fotky! Ono každé má něco. Jak si vzpomínám na naše focení v Thajsku, tak já jsem třeba bylo doličovaná pořád, protože mi slzely oči ze slunce, seděla jsem v plavkách na špičatých kamenech, málem mě sejmula vlna ( tzn. vlasy pryč a vše může začít znovu :D) a vlastně jsem šla vždy brzy ráno nebo poslední večer na řadu – a být celý den v tuně makeupu a načesaných vlasech je super 😀 Tady vlastně začala ty mé problémy s pletí… To focení vypadalo asi následovně.
No není to krása?!
Skalnaté pleso nebylo jediné, kam jsme jeli. Jiný den, nás nějakých 11 styčných důstojníků mohlo vyjet nahoru na druhou nejvyšší horu Slovenska – na Lomnický štít! Je to 2634 m.n.m. Vyjeli jsme tedy lanovkou, ale je možné tam jít i s horským průvodcem, což by mohlo být určitě ještě zajímavější!
Myslím, že ty fotky nepotřebují víc popisku. Měli jsme nesmírné štěstí, že se vydařilo takové počasí. Ten pocit, že jsme nad mraky a koukáme vlastně úplně do neznáma ve mně zanechal krásnou vzpomínku. Těchto chvil si je třeba vážit.
Ze zimy do tepla? Možná malinko. Další výlet byl totiž do Tatralandie. Tam jsem, upřímně, moc nechtěla jet. Nic proti Tarralandii, ta je super. Ale já potřebovala dělat nějakou prácičku a hlavně mě celý týden neskutečně bolely moudráky, že jsem na “ejchuchu” ve vodě moc pomyšlení neměla :D. Nakonec jsme ale teda jela, kvůli focení. Takže jsem se nekoupala a fotila. Alespoň jsem si udělala takovou obhlídku a příště bych tam jela se opravdu vyblbnout :). Je tam SurfArena, která stojí za ozkoušení! Hlavně tam je ale takové allá tropické ovzduší. Jak jsem s Péťou Odrazilovou fotily, tak nám bylo neskutečné vedro! Fakt jako v tropech, tak snad ty fotky budou stát za to 😀 . Je to tam hezký a upravený do takového oceánského prostředí.
Jinak holky fotily vlastně neustále, nějaké wellness procedury, v bazénu, po hotelu v šatech atd. Ten týden hrozně moc utekl. Vím, že se hodně vše řeší – ať už v médiích, na facebooku nebo Instragramu. Berte to tak, že tento ročník je jiný, není to klasický formát České Miss, není to soustředění, focení a finále. Snaží se vám ukázat průběh celé soutěže a to jiným způsobem. Sledovanost se hodně zvýšila, což je vlastně i úspěch. Každý si o tom můžete myslet něco jiného, já mám také nějaké názory, ale stále v soutěž věřím a chtěla bych, aby na to lidé měli jiný názor. Uvidíme, jak to letos dopadne, jak to bude veřejnost brát. Já, pokud budu mít čas, pojedu na další soustředění a budu vám odtamtud dělat posty a ukazovat vám, jak to vypadá a jak to chodí. Jsem takový nestranný médium, takže se na to zkuste koukat tak :). Není jednoduché takový projekt přijmout a já si myslím, že nové vedení se snaží, jak může :).
PS: teď ještě nějaké fotky z procházky, kdy bylo úplně nádherně!
PPS: brýle jsou z Footshopu, mikina a batůžek z Beltissima – Chiara Ferragni kolekce, stříbrné boty a černá bunda z Dieselu
Mějte se krásně!

 

8 comments

Anonymní 2.4.2017 at 10:26

Česká Miss už dlouhodobě postrádá smysl a hlavně vkus a nynější majitelé tu zkázu jen podporují a spolu s nimi všichni kdo se na tom podílejí/podílíte… a tak to klesá hluboko dolů. Congrats

Reply
Anonymní 2.4.2017 at 14:25

Natálko, je rozdíl zda se zvýšila sledovanost v kladném nebo záporném slova smyslu. A já bych řekla, že zde bohužel v tom záporném. Je vidět, že se majitelé hodně snaží, ale přijde mi, že na české publikum tahle "nová forma" soutěže moc nezabírá. :/

Reply
Anonymní 2.4.2017 at 19:15

Já mám velikou radost, že celou Miss takhle dokumentuješ a tím přibližuješ nám lidem, kteří by se do Miss nezapojily nebo nemůžou.. 🙂 .. Už loňský ročník jsem si moc užila – díky Tobě a držela palce! (a posílala hlasy :D) .. Celou tuhle akci sleduju každoročně už od malička a ani nepřestanu, ale je pravda, že se mi tenhle formát líbí míň… Vůbec si nemyslím, že by se nové vedení nesnažilo a věřím, že není sranda takovou akci zorganizovat. Co se mi ale nelíbí je ten formát alá reality show.. Myslím si, že krása se skrývá mimojiné i v důstojnosti a ta je podle mě tímhle věčným "nucením" honu na počet sledovatelů na fb, vyřazováním a vracením do "hry" trochu ubíjena. A ještě jsem si všimla jedné věci, u které se vždycky zasměju.. Že první věc, jak na castignu v Praze, tak tady na Slovensku byla, že se holky hned musely svléknout do plavek a udělat "show" pro bulvární pořad/tisk.. Nejsem sama do modelingu nijak zasvěcena, takže se Tě naprosto v dobrém ptám, jestli je tohle při focení obvyklé – že se plavky fotí jako první? 🙂 … Co by mě ještě zajímalo je, co se probírá na těch workshopech.. Na mě z pohledu běžného diváka právě i ta forma reality show působí tak, že se vedení snaží naučit dívky co nejvíc tomu, aby se zalíbily veřejnosti.. A to právě moc nechápu – Osobností se nenarodíš, osobností se stáváš? … Vždyť nebylo to tak dávno, co měla být královnou ta dívka, která byla krásná, ale musela mít krásnou i osobnost – zkrátka něco navíc.. Teď to působí jak když stačí průměrně hezká holka, hlavně že je ochotná podřídit se vedení.. Toť můj názor na Ćeskou Miss 2017 🙂 …

Fotky jsou ale opravdu nádherné. Na Slovensko se chystáme už docela dlouho a vždycky nakonec zvítězí jiná země. Tak snad letos :o) … Měj se hezky Natálko ♥

P.S.: Slyšela jsem nějaké zvěsti, že by snad nemělo být finále v TV, nevíš jak to bude? 🙂

Reply
Kristýna Davidová 3.4.2017 at 11:40

Mně se ten nový koncept teda nelíbí, ale každý má právo na svůj názor. Jinak moc hezké fotky 🙂

Reply
►Nadush 12.4.2017 at 9:18

Skvelé fotky!
my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
Anonymní 22.4.2017 at 12:00

Mě tahle nahlédnutí do zákulisí Miss moc baví, a díky za to, Natálko, ale ten nový koncept se mi nelíbí ani trochu. Pokud by ten ročník byl jen "jiný", tak si řeknu, oukej, proč nezkusit něco nového. Novým věcem se nebráním a naopak je vítám 🙂 Ale spíš mi to celé přijde jako pěkný trapas. Jasně, že se sledovanost zvýšila, lidi baví reality show. Ale od toho je tu třeba Robinsonův ostrov nebo kdysi Vyvolení, ale ne Česká Miss. Pro mě byla Miss vždycky něco prestižního, na co by každá holka mohla být pyšná. Ale tento koncept, furt sbírání nějakých lajků, vyřazování a vracení se zpět, bože… na tohle má být někdo pyšný? A kdyby byla tahle soutěž natolik košer, ani Nikol Švantnerová, ani Simona Krainová by neodešly a televize by se nebránily přímému přenosu. Já se nedivím Primě, že to nechce vysílat. A když jsem se dočetla, že odstupují i samotné finalistky, tak to už je fakt ostuda. O té záležitosti, že holky nesmí mít po dobu tří let děti, radši ani nemluvím… na druhou stranu, ty workshopy, soustředění, a tak dále, jsou fajn, a kdo chce, tak mu to určitě něco dá. Ale bohužel jenom tohle nestačí…

Reply
Barbora Váňová 24.4.2017 at 19:59

Ahoj Naty,

fotky jsou krásné a já bych byla moc ráda, kdybych měla také takové štěstí na počasí, jaké jste měli vy.
Jsem ráda že celou Miss dokumentuješ, je super vidět "zákulisí", ale naprosto upřímně říkám, že se mi formát nové Miss nelíbí. Vadí mi že je to reality show. Na Českou Miss jsem koukala už od malička, hltala každé fotky co vyšly a všechny články. Ale proč? Protože to, co se děje v soutěži bylo tajné a proto to všichni chtěli vědět.
Neříkám, že nechápu tenhle pokus. Jen se totálně nepovedl.
Píšeš že se zvedla sledovanost – jenže proč? Upřímně si myslím že jen proto, že všichni doufají že se Česká Miss vrátí do původních kolejí, nebo se s ní definitivně rozloučíme.

Když jsem teď někdě četla, že přenos v televizi nebude, odstupují mentorky i samotné finalistky.. přijde mi to smutné, a hlavně ostudné. Česká Miss měla prestiž, holky mohly být pyšné, že v té soutěži jsou. Ale teď? Nejvíc ostudné mi přijde neustálé vyřazování holek a braní jich zpět…

Je to jen námět k zamyšlení..

Tobě samozřejmě držím palce ve všem co děláš a uvítám každé video i článek, který vydáš..

Reply
Péťa (Čtení pod lavicí) 4.5.2017 at 10:26

Na počasí jste měli očividně opravdu štěstí, já si vzpomínám, že když jsme s přítelem šli na Sněžku, tak jsem myslela, že vypustím duši, jaká tam byla zima. Místo vlasů jsem měla brzy jen rampouchy 😀 😀 ale je pravda, že Sněžka je o dost níž, vlastně jsme zůstali v mraku a proto jsme si výhledu moc neužili.
Nová Česká Miss mi přijde někdy fajn, jindy ne. Třeba tohle soustředění si myslím, že bylo pro holky určitě přínosné, otázkou je, co měly z toho kurzu přežití. Jako na rovinu, nemyslím, že by to byl až tak špatný nápad, spíš mi přišlo, že to bylo špatně prezentované – kdyby se řeklo, že holky měly wokshopy a nějaké škole + jak bonus pokud chtěly, mohly si zkusit kurz přežití, hned by to vyznělo jinak. Ale to je už o něčem jiném. Doufám, že jim vše dopadne dobře.

Reply

Leave a Comment