Home Z Miss World na Olympiádu, skoro… // Sport Days

Z Miss World na Olympiádu, skoro… // Sport Days

written by Natálie Kotková 27.4.2017
Sportovní disciplína je netypická pro soutěže krásy, ale pro Miss World teda typická je. Pro mě ale byla hlavně disciplínou, na kterou jsem se těšila neskutečně! Podle toho, jak to potom probíhalo vlastně i oprávněně.
Jak víte, tak Miss World moc nehledí na “hubenost” holek, nejde jim tam o modelky a většina soutěžících jsou prostě holky, které k hezké postavě dodržují zdravý životní styl a cvičí. Některé míň, některé víc. No a sportovní disciplína byla ale povinná pro všechny (na rozdíl třeba od Talentu, charity,…). Já jsem si nijak nefandila a spíš jsem byla zvědavá, co si na nás připraví a alespoň se trochu zahýbu. Nakonec nám to ale dali do programu neplánovaně po té ranní mrznoucí tour po Washingtonu (článek ZDE a VLOG zde ), takže jsem byla v takové té – radši budu celý den ležet v posteli náladě :D. Vytáhli mě z ní a nakonec to bylo fajn.
První den byl tedy jen kvalifikační.  Dělaly jsme sklapovačky, běhaly na páse na čas a ve vodě závod :D. Musím vám říct, že mě to nebavilo nejen kvůli tomu, že to bylo oživení programu. Ale hlavně kvůli tomu, že nějaký holky asi moc teda k mému překvapení necvičí a chudáci se bortily z toho, že moc sklapovaček neudělají. Celkově tam ale byla atmosféra naprosto opačná od nějaké soutěžní. Každý tým měl make-up dle barev týmu a tak to vypadalo i roztomile. My měly nějaké mašličky z ubrousků na pokoji a bílý vojenský čáry na obličeji s kamínkama. Nakonec to dopadlo k mojí z překvapení spadnutý bradě, že jsem se dostala do výběru holek s nejlepšíma výsledkama 😀 Takže se mě týkalo to finále, kde už to nakonec nebylo o fyzičce, ale o atletických schopnostech. A to Natálka moc po mamince bohužel nezdědila :D.
Jeden z dalších dnů bylo tedy to finále, kde z každého týmu vybrali, myslím, 8 holek podle bodů v kvalifikaci. Od rána probíhaly velké přípravy – ehm, líčení, česání 😀 a potom už se šlo na věc. Nakonec jsem zjistila, že vlastně v této disciplíně nehodnotí extra sportovní talent. Spíš ale o týmovýho ducha. Chtěli vidět “team spirit” a ve vlogu jsem se vám to snažila zachytit a myslím, že je to znát. Jsem ráda, že jsem byla ta co tam skákala do dálky, běhala a snažila se házet do dálky. Já totiž nejsem extra typ, kdo by tam vypustil duši za fandění týmu :D. Jako jo, zajásám, zatleskám, podpořím, ale chci druhý den mluvit a neztratit hlas – takže asi tak :D.  Ta hala se otřásala veškerým tím podporováním a takovou atmošku jsem fakt ještě moc nikde nezažila. Hlavně mi přišlo, že jsme se tento den hodne s holkama zkamarádily víc a stavěly jsme na tom ve zbytku času do finále, takže to určitě byla největší výhoda tohoto sports day :).
Takový to, když vidíte, jak vypadáte, když se snažíte sportovat… Nakonec jsem ale nebyl úplně nejhorší a vždy nějaký ten průměr, takže jsem se nemusela jít zahrabat pod zem :D.
… a takových selfiešek jsem našla ve PENu několik 😀 Toto je Ashley a moje spolubydlící Selina. Ona měla u sebe foťák a natáčela a fotila, co se jí chtělo :).
Jo a toto je ten supr make-up, co nám vytvořily. Musím říct, že to byl jeden z nejpohodovějších dnů na Miss World. Zvítězila Miss Cook Islands, která byla prostě neskutečná střela! To je taková ta typická holka, co byla stvořená pro sport a už jako malá běhala jak gepard. Z naší skupiny byla nejlepší Croatia. Ta holka byla talent – nááádherně zpívá, byla i ve výběru top10 v talentu a tady byla třetí. Nechápala jsem, proč nebyla celkově v top20. Asi to bylo angličtinou, protože tu měla na začátečnické úrovni. Byla ale strašně milá a i tak se s ní dobře povídalo. Bylo to tam prostě mezi námi holkama fajn :).

2 comments

Izabella M. 28.4.2017 at 20:26

Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

Izabell zo sydneysleek♥

Reply
Péťa (Čtení pod lavicí) 4.5.2017 at 9:47

Ach jo, jak to, že vám to takhle sluší i při sportování? 😀 😀 Nicméně vypadá to na opravdu pohodovou aktivitu a jsem ráda, že jsi měla úspěch. Myslím, že i v minulém roce Andrea Kalousová ve sportovní disciplíně bodovala.

Reply

Leave a Comment