Home LOOK jen tak – nebo ne?

LOOK jen tak – nebo ne?

written by Natálie Kotková 13.12.2017

Jen tak. Není úplně jen tak. Já jsem totiž nedávno měla takovou tu přemýšlející dumací chvilku a říkala jsem si – život je hustej! Vím, zní to vtipně, ale já si prostě promítala, co vše se za poslední dobu událo. Jak jsem si splnila hodně věcí, poučila se z jiných a hlavně jsem se koukla, co bylo rok zpět!

#TheNattinessLook

#Bunda: Pull&Bear // triko a košile a jeany: Reserved // boty: ASOS

Strašně to všechno letí! Jsem si tak říkala, tyjo, co já dělala minulý rok v prosinci vlastně? No a uvědomila jsem si, že jsem byla na Miss World 😀 Nechápu, že je to už rok. Jak dělám vlogmas, tak se pomalu ale jistě nalaďuju na tu Xmas mood. Já to miluju. No a mnulý rok už jsem jí měla vlastně od konce listopadu. V Americe tam bylo všechno neskutečně nazdobené, že tomu nešlo uniknout. Bylo to kouzelný. Ale je fakt, že to pravý jsem cítila až po návratu 20.12., kdy jsem šla na Staromák a pak jela domů k rodince. To je prostě to pravý, co mám od malička v sobě zakořeněný. Proto se na to letos strááášně těším na ty domácí Vánoce a jak si budu zdobit byteček, což jsem nikdy vlastně nedělala :D. Prostě to na mě jde. Vlogmas mě hrozně baví a prosinec je zkrátka fajn! Máte to taky tak? Je vtipný, jak pár takových vzpomínek vás nadopuje energií a dobrou náladu. Amerika byla skvělá a vážím si toho a bylo to úžasné!! Ale to bylo, bylo to skvělý a letošek si užívám tady a pořádně! Co vy, už to na vás taky jde?

(ale advetní kalendářek ještě nemám 🙁 😀 )

Tenhle outfit je můj oblíbený, když není sníh a nijak nemrzne. Ty boty miluju a hodlám je nosit, jak jen to půjde! 😀 A věřte tomu nemohu nebo ne, ale je v tom fakt teplo :). S šálou a čepicí ještě větší :).

Tak se mějte krásně a doufám, že se fakt krásně máte! 🙂

4 comments

Cialis 28.8.2021 at 17:38

cialis tmax

Reply
stromectol msd 1.9.2021 at 4:24

Amoxicillin Get High

Reply
Plaquenil 15.9.2021 at 20:13

who takes 50mg cialis

Reply
Zithromax 23.9.2021 at 11:29

Vendite Kamagra In Belgio

Reply

Leave a Comment