Home Tipy na dárky s TOUS

Tipy na dárky s TOUS

written by Natálie Kotková 16.12.2017

Elite Bloggers – Content Marketing

Už se to blíží. A mě zajímá – máte už všechny dárky? Nechci vás stresovat, nebojte, já je taky nemám. Teda, už jen pár a dneškem začínám nějaké už balit. Já všude mluvím o tom, jak Vánoce nejsou o dárcích, ale o té atmosféře, rodině, pohodě apod. A co se týká dárků, tak podle mě jich nemusí být hodně, ale za to třeba promyšlené a fakt ideální pro daného člověka. Je hodně typů dárků a dneska vám chci ukázat tyhle klenoty od Tous. Už jsem vám o naší spolupráci psala, tak vám chci ukázat, co si myslím, že by se vašim blízkým mohlo líbit. Co jsem sama vybrala :). Je super, že tam najdete všechno pro všechny věkové kategorie – našeho věku, maminky, babičky. Roztomilé kousky s medvídkem, elegantnější designy, extravagatnejší či s dalším hlubším významem (třeba ten medailonek níže). Záleží na vás. Líbilo by se vám něco z tohoto výběru?

Tahle kabelka je super, že ta vnitřníje výměnná, takže takhle na Vánoce můžete mít tuto červenou a na Nový rok si vzít třeba stříbrnou a běžně nosit vnitřek černý. Přijde mi to jako zajímavý nápad! A peněženka níže je zase super velikostí, vejde se všude.

Tento design je můj oblíbený! Je to jednoduché a zároveň nápadité. Délku náhrdelníku si můžete přzpůsobovat sobě, jak chcete. Pokud jste tip, co má rád jednoduché šperky, tak je to fakt ideál. Tous rád ale inspiruje lidi ke kombinování různých barev (stříbrná, zlatá, růžová) či délek a druhů šperků. Tento náhrdelník je možný mít ještě s delšími výraznějšími kousky. Záleží na vás. 

Tady je výběr mých oblíbených náramečků. Ve mně tyhle provázkové navozují letní atmosféru a surfu :D. Mám to prostě tak. Jak v léte moc šperky nenosím, tak mám vždy plnou ruku takových náramků a miluju to. Takže volba byla jasná :D. A roztomilý medvídek nemůže chybět. Mají ale víc typů.

Co určitě potěší každého jsou hodinky! Je to věčný a vhodný dárek. Nikdy není hodinek dost a můžete to spojit třeba s nějakou zprávou s tím jaký oblíbený čas jste s obdarovaným strávili, zážitek apod. Je to o nápaditosti :). Mně se hrozně líbí tenhle typ pánských hodinek (ty černé) ! Hlavně vám to v obchodě zabalí tak hezky, že už to nijak zvlášť nemusíte balit vy 😀 (i když je vidět značka, ale tak třeba taštička, pro tu chvíli překvapení 🙂 ).

Tak co? Líbí, že? Pokud máte nějaké tipy, neváhejte je napsat, myslím, že můžou někomu pomoci 😀

FOCENO Olympus OM-D E-M10 MARK III

1 comment

Adéla 17.12.2017 at 8:30

Díky za pomoc

Reply

Leave a Comment