Home Must have blazer | promoce | LOOK

Must have blazer | promoce | LOOK

written by Natálie Kotková 3.3.2018

#TheNattinessLook

blazer: Boohoo (ASOS) // belt: ASOS Design//  dress, boots: ZARA

Ahoj! Mám pro vás outfit, který rozhodně není míněný jako inspirace do toho holomrazu venku :D. Jen vám chci ukázat mé nové kousky v šatníku a jak jsem je nastylovala dokupy. Tenhle look jsem si oblékla na promoci a nafocené to bylo za pár sekund. Byl to takový boj s větrem a mrazem, ale chtěla jsem vám to prostě vyfotit! PS: Ten pán v odraze je můj tatínek 🙂 .

Hey! I’ve got this outfit post for you today! Firstly, it’s definitely not supposed to be an inspirational look for this freezing weather outside. I just want to show these new pieces I recently bought and how I styled it. Hope you like it! In my opinion, the purchase of similar long style blazer it good step for your wardrobe! I am sure I will wear this blazer a lot! And yes, it was really quick photoshoots as it was freezing so much! PS: The man in the mirror is father! 😀  

To sako je naprosto boží a když jsem ho na Asosu viděla, tak jsem věděla, že ho musím mít. Já to tak s moc věcmi nemám. Mám totiž pár svých oblíbenců a ty nosím dokola a pak je čas od času něčím vystřídám. Teď už vím, že tohle sako budu nosit často. Hodí se i k roztrhaným jeanům, sukni a nebo takhle na šaty. Hned jsem i věděla, že si ho vezmu na promoci. Říkala jsem si, že půjdu do barevnějších šatů, ale nakonec jsem nechtěla být terčem na oko a spíš to nakombinovat materiály. Šaty jsou totiž takové volnější, s dlouhým širokým rukávem, takže se mi líbilo, jak to byl kontrast k tomu střihu saka. Délku šatů jsem řešila, aby nebyly moc krátké. Tato je akorát, hlavně je i vzadu delší. Myslím, že takové prodloužené sako v šatníku určitě neomrzí, zkuste po něm v nějakém obchodě určitě kouknout!

Dnes je od 18 hodin vlog z promoce na mém YouTube, tak tam skočte 🙂 Přeji krásný víkend! A nevím, jak vy, ale já se těším, až budou zase normální teploty! 😀

3 comments

Simona Adamcova 4.3.2018 at 23:27

To sako vyzerá krásne veľmi ti pristane a aj k topánkam, ja som si ich práve objednala 🙂

http://www.sinnamona.blogspot.com

Reply
Majka 7.3.2018 at 11:39

Ahoj Natálka, skvelý outfit 🙂 Pozerala som sako na oficiálnej stránke a vyzerá super 🙂 Akú veľkosť si si objednávala?

Ďakujem.

Reply
cialis tablets for sale 6.2.2022 at 15:11

We’re a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your site provided us with valuable information to work on. You’ve done an impressive job and our whole community will be thankful to you.

Reply

Leave a Comment