Home NAKOUKNUTÍ DO PODZIMNÍHO ŠATNÍKU NO. 2 | + BUDĚJCKÝ TIPY

NAKOUKNUTÍ DO PODZIMNÍHO ŠATNÍKU NO. 2 | + BUDĚJCKÝ TIPY

written by Natálie Kotková 26.9.2018

Ahoj,

mám tu pro vás další outfit v rámci spolupráce s ORSAY. Přišlo to o trochu dříve, než jsem čekala, ale tomu podzimu se po nás nějak stýskalo – a tak takto rychle přiklusal! Já jsem tedy další outfit od ORSAY vynesla brzy, po tom minulém (tady). Jeli jsme na den na otočku do Budějc a tak jsem to krásné město využila na fotky :).

Je to takový příjemný přechodový outfit, kdy ještě není úplná zim a vám se s tím teplem moc nechce loučit! Plus jsem vám napsala i pár tipů z Budějc, když už jsem ty fotky fotila tam!

 

 

#THENATTINESSlook : boty: ANSWEAR , zbytek vše ORSAY (až na brýle, ty jsou  z Manga)

 

 

Outfit je přesně na tohle období, které je idální na vrstvení. Můžete tak stále nosit šaty (pokud nejste teda úplné zmrzlinky, což se chápe :D), přes to svetr a vysoké boty a je to. Můžete přes šaty přehodit i koženou bundu, šálu a čepici a je to super kombinace. Květinové vzory nemusíme nosit jen v létě! Tyto šaty mi připomínaly takovou britskou zahrádku ! Jo a to, že boots jsou mou úchylkou už víte – vedle tenisek a žabek 😀 . Tím tedy také nic nezkazíte!

 

 

Jinak Budějce mám čím dál raději! Jako malá jsem tam jezdila na dovolenou s rodiči a teď se tam sem tam stavím také. Má to takovou zvláštní atmosféru. Nevím. Asi tím, jak jsem tam jezdila jako malá. Nebo prostě tím, že je to tam TAK malebné! Jo! a mají tam nejlepší indickou restauraci! 😀 Dál, když jsme u tipů na místa, tak zajděte do Born in London, Modrých dveří nebo Paluby! No, je tam toho více, ale tyto mám nejraději :).

Mějte se krásně,

Natty

3 comments

Little Dreamer 30.9.2018 at 10:27

Ty šaty jsou fakt nádherné! 🙂
A souhlasím, Budějce jsou krásné. Sice jsem tam taky jezdila v dětství, tak mohu mít názor stejně ovlivněn jako ty, ale i tak se mi tam vždy líbí! 🙂

Reply
Džejný 21.12.2018 at 12:47

Fotky jsou úžasné! 🙂 To mě nenapadlo, že kombinace šatů a takovýchto bot bude vypadat tak hezky. 🙂 Já jsem v Budějcích ještě nikdy nebyla, tak to tedy musím někdy napravit. 🙂

Reply
where can i buy stromectol ivermectin online 13.9.2021 at 10:58

Doxycycline 100mg For Sale

Reply

Leave a Comment