Home CFDA’s Fashion Awards

CFDA’s Fashion Awards

written by Natálie Kotková 3.6.2014
Americké CFDA ocenění můžeme nazvat za “módní Oscary”. Misí udělování módních cen je posílit a podpořit návrháře v Americe a jejich povědomí ve světě. A jak to celé probíhá? :))
To  vše díky Eleanor Lambert, která organizaci založila! Momentálně od roku 2006 zasedá v čele Diane von Furstenberg a viceprezidentem je Michael Kors. V rámci CFDA se uděluje nespočet ocenění. To nejvíce veřejnosti blízké je však ocenění módní ikony roku. Pro tento rok se jí stala Rihanna!
Co si o tom myslíte? Zvolili byste někoho jiného nebo jste spokojeni? Rihanna říkala, že porušuje módní pravidla, která nastolí právě Anna Wintour, ale že právě to je jejím stylem a takovou obranou. Rihanna měla na sobě velice extravagantní róbu. Byla “téměř” průhledná a posetá 216,000 krystaly od Swarovski, který byl hlavním partnerem letošního ročníku CFDA. Rihanna je ikonou právoplatně, však kdo by si troufl nosit podobné šaty? :))
Další pro vás zajímavé ocenění je jistě to za doplňky, které získaly sestry Ashley a Mary-Kate Olsen a jejich značka The Row, se kterou mají ohromný úspěch! Letos poprvé se také udělilo ocenění “Fashion Instragrammer of The Year“! CFDA’s Awards jsou velkou událostí ve světě módy a pro všechny vítěze či nominované je to velká čest :)).
Událost si nenechala ujítt třeba Blake Lively či Coco Rocha!
The CFDA’s Awards could be recalled as the “Oscars of Fashion! The mission is to strengthen the influence and success of American Designers in the global economy! It all started thanks to Eleanor Lambert! But since 2006 is the president Diane von Furstenberg and vicepresident is Michael Kors. There are plenty of CFDA’s Awards! The most discussed is the Fashion Icon Award! For the year 2014 is Rihanna our icon! She said she breaks the fashion rules Anna Wintour makes! Rihanna came to Lincoln’s Center in  almost transparent mesh gown covered in 216,000 Swarovski crystals! Well, Rihanna has to be the fashion icon because not many people would come like this! The next interesting award is the Accessories Designer Of The Year! The winners are Ashley and Mary-Kate Olsen and their The Row! For the first time there was also the Fashion Instagrammer Of The Year award for @AGuyNamedPatrick ! The CFDA’s Awards is very luxurious event and for all the winners and nominees it is such an honour to be the part of it! 

1 comment

Kateřina Morávková 5.6.2014 at 15:45

Ashley a Mary-Kate Olsen vyhrály zcela oprávněně 🙂
La Simplicité

Reply

Leave a Comment