Home Edge Of (Pink) Tomorrow

Edge Of (Pink) Tomorrow

written by Natálie Kotková 7.6.2014
Nádherná to sobota! Venku jsou tropy a všichni jste určitě byli někde venku, u vody a čerpali energii od svítícího sluníčka! Já jsem si řekla, že jak je krásně, tak vám nafotím outfit a podvečer jsem pojala ještě trochu jinak 😉
I’m sure you had an amazing sunny saturday! I got one sweet pink ouftit for you and also tip what to see at cinema!
Mimo mojí cestovní horečku a nepřetržitého přemýšlení “co s sebou” jsem si nemohla nechat ujít premiéru Edge Of Tomorrow v kině! Samozřejmě jsme měli sál skoro pro sebe :)). Moc vám ten film doporučuji! Tom Cruise předvedl (jako vždy) neskutečný výkon a Emily Blunt nemluvě. Dlouho jsem takhle povedený film neviděla, není o čem diskutovat, vše mi v ději sedí do posledního detailu a chtěla bych ho vidět ještě několikrát, abych si všimla těch všech promyšlených detailů. Nechci vám toho moc prozrazovat, ale aspoň si níže pusťte pustit trailer. A soundtrack také stojí za poslechnutí :)). Určitě na něj do kina v léta zajděte!
Outfit je samozřejmě vyletněný. Naprosto jsem propadla těmto botkám na klínku z Humanicu. Už jen jak se na ně podívám, tak mi je veseleji a ta kombinace barev jednoduše nemá chybu! K nim jsem doladila výraznou sukni z H&M. K tomu jednoduchý top je z Bershky a náhrdelník (věřte, nevěřte) z Gatu! Jen sluneční brýle jsem si zapomněla! (proto spíš koukám do země :D)
Shoes Humanic, Skirt H&M, Top Bershka, Necklace Gate, Purse Lindex
There’s trailer to the movie you should really see and I also recommend you the breathtaking soundtrack :))

1 comment

Kamila 8.6.2014 at 21:45

Máš krásnou postavu, Natálko 🙂 Užijte si to s Luckou v Californii 🙂

Reply

Leave a Comment