Home Lanzarote Sunny Winter Time – Day No. 2 ♫ Food Festival, Dance, Bars and Friends

Lanzarote Sunny Winter Time – Day No. 2 ♫ Food Festival, Dance, Bars and Friends

written by Natálie Kotková 21.12.2014
Co mě čekalo druhý den na Lanzarote? Kluci toho naplánovali dost! Ostatně to můžete vidět ve videu. Myslím si, že to je snad nejdelší a nejupovídanější moje video! Hlavně tedy konec, kde vás Leandro oficiálně zve na DreamSea Surf Camp a s fotografem Lukášem Dvořákem s nadsázkou ukončujeme video, tak trochu v bláznivém duchu, no prostě se podívejte sami… Mimo jiné jsem si protancovala “Conversky”. A také můžete vidět, jak mi neustále někdo skáče do řeči, když se k vám snažím mluvit – oni jsou zkrátka ve videobombingu nejlepší! Vezměme to ale popořádku…
Den začal pohádkově. Sluníčko svítilo, tak jsme šli na pláž, ale jen se projít, protože vlny nebyly moc ideální na naše surfařské dovednosti. To vůbec nevadilo, protože se konal vyhlášený Taste Lanzarote Food Festival. Takže místo sportu – jídlo! Koupili jsme si po jednom euru deset lístečků a vždy jsme za jeden z nich dostali jedno tapas. S Davidem jsme ochutnali snad vše!  Bylo to výborné a většina z místních surovin a receptů! Já si nemohla vynachválit vše sladké a nakonec jsme skončili samozřejmě naprosto přejezení. Relaxovat jsme šli na vystoupení lokální skupiny. Nakonec jsem však skončila pod tanečním vedením několika pánů. V menší hospůdce byla úžasná veselá atmosféra a všichni tančili a zpívali. Mě tedy nakonec kluci vytáhli a tanečně jsem si “zablbla”. Ve videu můžete vidět, jak jsem se stále mému tanečníkovi smála, protože ty jeho pohyby byly jednoznačně unikátní! Lidi tleskali, usmívali se a já na to jistě nikdy nezapomenu! Hlavně po tom jídle to byl docela výkon! 
Byla neděle, což je na Lanzarote prý party den, tak nás místní vzali do vyhlášených podniků, kam se večer takhle chodí. Znovu musí zdůraznit tu atmosféru! Lidi se tam prostě umí bavit! S Lukášem jsme předváděli takové taneční kreace, že se k nám vždy ostatní lidi připojili a tak jsme se bavili ještě víc! Teguise je v noci úplně kouzelné! Líbí se mi ta vánoční světla na palmách, to mě nikdy neomrzí! 
Na konci videa jsem se s vámi chtěla rozloučit, ale několikrát jsem byla přerušená, což bylo docela vtipné a bylo z toho skoro hodinové video. Do videa jsem vám dala povídání s Leandrem a Lukášem, tak snad vás to pobaví, protože já si je všechny ty “moje” kluky hrozně moc oblíbila a nepřestala se celý večer smát – zážitky záleží vždy na lidech, se kterými to dobrodružství podnikáte a na Lanzarote jsem byla s těmi nejlepšími dobrodruhy!

The second was all about food and the greatest time you could ever spend with your friends! It was sunny day but we didn’t surf because the waves were so big of us. However there was Taste Lanzarote Festival held in Teguise so we headed there for sure! Just switched sport for food! I just love tapas! Everything was so delicious and also local! Especially I fell in with all the sweets. After that we went to relax and listen to the local band. Well, in the end I ended with a few boys dancing around that bar. It was amazing! All the people made unbelievable atmosphere I appreciated so much! Moreover the guy in the video was so funny so I was laughing all the time during our “professional” dance. Then we just went from one bar to another dancing and having so much fun! In the end of the video I wanted to conclude everything but I was disturbed so many times that I stopped trying and just had a few talks with my friends. It is in English also so you could enjoy the video, I hope! 

5 comments

the denise 21.12.2014 at 16:27

Máš tak bílé zuby! a pěkně si tančila 😀

Reply
Kateřina Just live and share happiness 21.12.2014 at 17:32

Krásná kvalita fotek! Jsou foceny novým foťáčkem nebo iPhonem? 🙂

staywithkaterina.blogspot.cz

Reply
Kvetoslava Pilátiková 21.12.2014 at 17:37

waaau 😀 :3 užite si to tam 🙂

http://novybloggg.blogspot.sk/

Reply
Daniela88P 21.12.2014 at 21:48

Paráda! Obdivuju tě za to tančení přede všema. Ti kluci tam z tebe museli být všichni paf :))

Reply
Mária Hanzalíková 22.12.2014 at 8:41

Úžasné. Videá som videla a musela si sa mať moc dobre. 🙂

http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

Reply

Leave a Comment