Home Lanzarote Sunny Winter Time – Day No. 1 ✈

Lanzarote Sunny Winter Time – Day No. 1 ✈

written by Natálie Kotková 19.12.2014
První příspěvek o Lanzarote je tu! Nejprve bych se chtěla omluvit, že přidávám až teď. Neměla jsem tam internet a k dispozici byl jen hotspot z telefonu kamaráda, tak jsem video a článek nemohla nahrát. Stále jsem však alespoň přidávala na Instagram, tak pokud máte vždy přečtený blog, můžete se kouknout i tam! Nicméně zde už je vše o prvním dni mého výletu. 
Jak říkám na začátku a konci videa, tak vše začalo v sobotu v pět hodin ráno, kdy jsme vyrazili autem   z Prahy na let z Frankfurtu. Cestou jsem zjistila, s kým to vlastně jedu. Za zmínku rozhodně stojí naše složení. Byla jsem totiž jediná holka mezi čtyřma klukama. Jistě mi tedy věříte, že o zábavu rozhodně nouze nebylo! Postupně jsme se cestou poznávali. Jedním z nich byl třeba známý fotograf Lukáš Dvořák. Kluci se už samozřejmě navzájem znali. Já jsem předtím byla v kontaktu jen s Davidem a před odjezdem jsem ho viděla jen jednou, takže to byla i trochu výzva. Ta se vyplatila, protože jsme si skvěle sedli a mám plno zážitků. Ty samozřejmě uvidíte v dalších příspěvcích.
Proč jsem vlastně jela? Bylo to z důvodu focení oblečení Trendsplant. Na ty výsledné fotky se nepopsatelně moc těším, protože Lukáš je prostě nejprofesionálnější profík, plus k tomu ty lokace spolu s Trendsplant všemu dodají to “ono”. Focení bylo v rámci Dreamsea Surf Campu, který se již tradičně koná ve Francii, ale teď právě nově i v Lanzarote. Takže toto byl takový předtermín, kdy jsme si vše ozkoušeli na vlastní kůži a od ledna začínají oficiální termíny. Musím říct, že to rozhodně stojí za to. 
Potom, co jsme přistáli v Arrecife a dojeli autem do Famary, nás uvítali kluci právě od Dreamsea, z toho jeden lektor surfingu (ano – ten, co ve videu zpívá). Už to nebyl tedy poměr jedna holka ku čtyřem, ale ku osmi klukům! Večer se k nám ale připojila na chvíli jedna slečna. Ubytování bylo neskutečné! Vše vybavené do surf stylu a měli jsme i terasu s výhledem na moře! První večer jsme strávili všichni společně doma a celý si ho užili, myslím, že jsem se nepřestala smát! Na konci videa jsem se vám snažila den shrnout, ale přeci jen je na mě to celodenní cestování znát, ale vydala jsem ze sebe vše a poté už fakt do té postele doslova padla. 
Přemýšlela jsem, jestli na Lanzarote jet, protože to přeci jen bylo v termínu všech zápočtů. Nakonec jsem ráda, že to vyšlo a zápočty se mi podařilo posunout na jeden den, takže jsem musela letět domů dříve. Kluci pro mě ale připravili takových aktivit, že mám zážitků ještě na dlouho (a tak příspěvky pro vás!)
☀❤☀
This is the first post about my stay in Lanzarote! I was offered to shoot for Trendsplant in there. Moreover it was within the Dreamsea Surf Camp so I also had the opportunity to experience it all before all the official terms start in January and I have it here for you!

5 comments

Whatever 19.12.2014 at 13:53

Tak to muselo být vážně super!:)

Reply
Blonďavá Potvora 19.12.2014 at 16:58

Je to muselo byt fajn, a pan spevak ma riadny hlas 😀

Blonďavá Potvora

Reply
Anonymní 19.12.2014 at 17:05

Tak letěla jsi z Vídně, nebo z Hahnu??

Reply
the denise 19.12.2014 at 21:07

Já ti tak závidím, že furt cestuješ 🙂 já byla na Fuerteventuře a moc se mi tam líbilo!

Reply
katika 21.12.2014 at 8:28

tu fotku v lietadle mas krasnu, super bryle … a velmi stylovi kamosi 😉

Reply

Leave a Comment