Home Be Prepared For Rainy Days ☂ Look

Be Prepared For Rainy Days ☂ Look

written by Natálie Kotková 12.12.2014
Může přijít každý den. Někdo ho vidí rád, většina však ne. Mluvím samozřejmě o dešti (kdyby náhodou někdo tu záhadu nevyřešil). Nějak ten článek přeci uvést musím!  Mně osobně déšť nijak obzvlášť nevadí, když čas od času sprchne. Nejraději jdu pak do lesa nebo se jen tak kamkoliv projít. Mám ráda ten svěží vzduch. Když ale prší, tak jsem nejraději zalezlá uvnitř v teple a suchu, pod peřinou, s čajem v rukou a čtu si buď dobrou knihu nebo si pustím oblíbený seriál.

Většinou však ven do deště vyjít musíme, takže je tu otázka – co na sebe? Tento outfit mám pro vás jako inspiraci, že ne vždy musíte být v pochmurných dnech ve stejných tónech oblečené i vy. Černá je samozřejmě elegance, ale proč nezvolit veselejší barvy a rozzářit tak ulice města, ve kterém bydlíte? Když k tomu ještě přidáte úsměv, tak se možná rozzáří i počasí nebo se na vás usmějí i ostatní lidé venku. Je to zajímavé sledovat. Mnohdy se mi stane, že když se nevědomky na ulicí usmívám, tak jak myslíte, že lidé reagují? Místo oplacení úsměvu se na mě spíše koukají, jestli jsem v pořádku. To mi nevadí, je mi totiž krásně. “Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li na tváři úsměv”. A když už jsme u těch citátů, tak nezapomeňte, že déšť je potřeba – bez něj by totiž nebyla duha.

Na co rozhodně nesmíme v deštivých dnech zapomenout je samozřejmě deštník. Já mám s rozkvetlým vzorem. Deštěm vždy pomyslně zalévám květy na svém mini deštníku z H&M. Je nádherně skladný, tak ho můžu mít vždy při sobě. K němu jsem doladila celý outfit. Vše do odstínů růžové a v podstatě barev, které mají různé keře. Kdo se barev bojí, tak by tyto světlé měl určitě zkusit. Nevypadá to přehnaně, řvavě a vše tón v tónu působí klidným a pozitivním dojmem. Pokud neradi nosíte deštník, tak doporučuji parku s kapucou s kožíškem! Na Zootu mají tu mou stejnou, akorát s modrým kožíškem, takže to je něco pro vás odvážnější! Nicméně není nic lepšího, než se do té kapuce schovat, ať je jakkoliv barevná! Výhodou je teplo a schování vlasů před zmoknutím. 
Ještě mám pro vás jednu informaci! Na Facebooku jste si mohli všimnout, že v sobotu odlítám na pár dní do Lanzarote s Dreamsea Surf Campem, abychom vám ukázali novou lokalitu a také nafotili kousky od Trendsplant, tak doufám, že se vám příspěvky budou líbit! Nevím, jak budu stíhat psát příspěvky, protože se tam budu muset učit i do školy, ale stoprocentně budu přidávat na Instagram a Facebook, tak budu ráda, když budeme v kontaktu tam! Určitě bude spusta fotek a i nějaké to video!
☂ ☂ ☂
What to wear when it’s raining outside and you just need to go to work or school? I definitely recommend to choose bright colors! I know, nothing is better than black elegance but I still think when it’s dark outside we should bring the positive mood in the streets and also our minds. Therefore don’t be afraid to combine romantic pieces with trendy parka coat and cozy sweater. That’s my typical fashion tip. There isn’t better time to wear soft and cozy sweater! What I also love is my mini umbrella because I can have it with me all the time and to be hidden under the roses while raining is so nice! Well and to keep you in positive mood I would like to remind you “You are never fully dressed without a smile”. 
Photo by: Jana Benešová
Sweater: Bershka / Top: Zara / Scarf, Umbrella: H&M / Shoes: Janice shoes / Bag: Camaieu
Parka: ONLY ze Zoot  (už mají jen s modrým kožíškem, troufnete si?)

17 comments

Darina Gešková 12.12.2014 at 7:00

Si krásne nalíčená. Veľmi sa mi páči tvoj dáždnik, no a ten outfit! Ten je skvelý. Mám rada takéto svetlé farby. Bohužiaľ, aj keď neviem prečo, väčšinou nosím tie tmavé. Niekedy si prídem dosť nevýrazná, ale to sa tebe nemôže stať. Fotky sú tiež dokonalé. Tak ako stále :)). Inak, chcela by som vás pozvať na bohatú Vianočnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu. Môžete tam nájsť veľa zaujímavých vecí. 🙂
Stronger2gether Giveaway

Reply
Dominika Lukášová 12.12.2014 at 8:03

Tyjo, to jsou naprosto úžasný fotky! Šikovná fotografka a moc příjemný outfit, zlepšuje náladu 🙂
(btw, jen si oprav to zprchne -> sprchne :))

Reply
Aneta 12.12.2014 at 8:25

Strašně ti to sluší! Fotky jsou úplně plné energie!! :))
EJNETS

Reply
Kateřina Just live and share happiness 12.12.2014 at 8:38

Deštník je překrásný!

staywithkaterina.blogspot.cz

Reply
Anonymní 12.12.2014 at 9:28

To jsou krásné fotky, moc Ti to sluší Natálko!:))))

Reply
Jana Dvořáková 12.12.2014 at 12:28

Tak tyhle fotky mají neuvěřitelnou atmosféru! Naprostá paráda Natálko! Nádherné fotky, nádherný outfit, úsměv, nádherná Natálka :))

Reply
Claudia Oleriny 12.12.2014 at 13:24

Ty fotky jsou vazne nadherny! A destnik je skvely, ja destnik nikdy nenosim s sebou, protoze jsem lina ho tahat a pak nekde susit.. Ale tenhle je vazne super!:) http://www.claudiasnewlife.blogspot.cz

Reply
S. 12.12.2014 at 15:09

Super outfit! Fotky jsou báječné. Ty nejkrásnější blondýnka jakou jsem kdy viděla! 🙂 ♥

Reply
Michaela B 12.12.2014 at 15:24

Ten destnik je vazne super!Stejne jako zbytek outfitu:)

Travel notes

Reply
Adéla K. 12.12.2014 at 18:22

Krásné fotky, krásný outfit a krásně napsaný článek! 🙂 ♥

Reply
the denise 12.12.2014 at 20:50

To jsou tak úžasně fotky :)) jsi moc krásná!

Reply
Natálie Kotková 13.12.2014 at 3:24

Děkuji vám všem za krásné komentáře! Udělali jste mi moc velkou radost! :)) <3

Reply
Nathalie Swan 13.12.2014 at 20:06

Strašně ti to sluší.. 😀 Ten deštník je božský 😀

Reply
Aneta Drobná 14.12.2014 at 10:05

Ahoj Natálko! Fotky jsou ohromující!! Nádhera, krásná osoba, osobnost, fotky!

Reply
Hanka 15.12.2014 at 18:55

Páni, z těch fotek srší radost! Ostatně z tebe vždycky 🙂 a ten deštník je super, kolik asi tak stál, prosím?

fashion-lists.blogspot.cz

Reply
Anonymní 17.12.2014 at 20:07

Naty, nepřemýšlelas nad změnou barvy nebo kratšími vlasy? Samozřejmě jsi moc krásná, ale nějak mi nesedí ten Barbie forever look:D Zrovna třeba ta předposlední fotka, klidně bych řekla, že bys takových 20 čísel dolů snesla nebo nějakou tlumenější barvu? To ale vůbec nemyslím jako rýpání, fotky jsou krásné, úsměv ti sluší a je super vidět, že ne všichni se tváří jak umučení v tomhle počasí:)

Reply
nicoolka 17.12.2014 at 20:16

Strašně krásný fotky!! A nejdokonalejší deštík 🙂

Reply

Leave a Comment