Home It’s never too cold for a skirt – Outfit and News

It’s never too cold for a skirt – Outfit and News

written by Natálie Kotková 10.1.2015

Jsem zpět! Moc se omlouvám, že jsem několik dní nic nepřidala! Vy nejvěrnější podle Facebooku, Instagramu a Asku víte, že jsem měla zkouškové a já doufám, že mi to prominete! Zkoušky tři dny za sebou mi daly zabrat, ale je to za mnou a já jsem tu opět pro vás!
S tímto článkem vám přináším i jednu super novinku.  Brzy se totiž můžete těšit na příspěvky z Anglie! Vyšel mi totiž vysněný Erasmus, na který jsem si přála a těšila jet už od prváku. Dokonce tam letíme spolu opět s Lucí! Takže naše California Adventure bude pokračovat! Více vám o tom napíši v jednom z dalších článků, ale letím už 14. ledna, tak mi trochu začíná cestovní horečka. Dnes se budu vystěhovávat z bytu v Praze a vše postupně připravovat. Hlavně se budu loučit se všemi kamarády a rodinou. Anglie ale není daleko, tak se případně sejdeme tam! Co vy, zajeli byste si tam?
V tomto outfitu vám chci ukázat hlavně bundičku (opět)! V obchodě jsem totiž těm vzorovaným rukávům nemohla odolat. Vždy, když jsem šla do Lindexu, tak jsem se odolat snažila, ale pak měli mou velikost poslední, tak to už jsem riskovat nemohla – je moje. Nosím ji pod kabát místo svetru a po sundání kabátu, když někam příjdu, tento bomber vypadá jednoduše stylověji než svetr. I když na ně běžně nedám dopustit, tak to čas od času chce změnu. Outfit jsem sladila do černa. Ke sportovnějšímu bomberu jsem si po dlouhé době vzala koženou sukni. Mohli jste ji vidět třeba v tomto outfitu z New York Fashion Weeku. Jednoduše se mi po sukních zastesklo a k bomberu se mi teď hodila. A kožená sukně je stále trendem. Jo a triko, které mám na sobě je dokonalé! Nosím ho moc ráda, protože nápis “passion” mi vždy připomene, že se život má žít s vášní a jeho jednoduchost celý look doplňuje. A s tématikou splněného snu jet na Erasmus se mi to krásně hodí. Také má ještě ještě jeden nápis na zádech, který se s “passion” rýmuje. Uhádnete jaké to je?
✌ ❤ ✌

I’m back! I’m sorry my last post was a few days ago! I had a lot of exams so I was only into it those days. I hope you understand it and now I’m here again only for you! Moreover with one special newie! I’m leaving to England next week so the posts will be from there! The most exciting think about that is I’ll be there almost five months! It’s within the Erasmus program I’ve almost dreamed of and here we go my flight is on the 14th of January! And what about the outfit? Well, the t-shirt with “passion” on it is kind of connected with this topic. However I’d like to show you this bomber I absolutely fell in love with. Especially the sleeves! I combined it with the leather skirt I wore in New York for last time. And don’t forget it’s cold outside so wear with it black long coat. I took it off just fort this photoshoot for you. I hope it was worth it and you like the look!

Photo by the nicest – Janča
Bomber:Lindex // T-shirt:Sinsay // Shoes: Mohito // Purse: H&M // Random bracelets
 

13 comments

Andrea Mokrejšová 10.1.2015 at 7:49

Vážně moc Ti to tu sluší a užij si Anglii!! :)))
Dobroty od A

Reply
Martina Bechyňová 10.1.2015 at 8:01

Krásný outfit, jsi takový sluníčko :)) a na posty z Anglie se těším! <3

Reply
S. 10.1.2015 at 8:03

Jééé, vy tam jedete zase spolu, to jsem nevěděla. To mám radost, moc vám přeju, aby jste si to tam užily a hlavně se těším na fotky, vlogy, zážitky a tak! Já Anglii miluju.
xx

Reply
Berenice 10.1.2015 at 8:10

Užite si to tam! Super si zvládla tie skúšky! Mňa ešte len 5 čaká, už mám 3 za sebou 😀

Reply
Svět Kosmetiky 10.1.2015 at 9:56

Gratuluji, že se ti tak dařilo a máš všechny zkoušky hotové 🙂 Těším se na další článečky 🙂
http://www.svetkossmetiky.blogspot.cz

Reply
Veru 10.1.2015 at 10:13

Natálko, seš krásný 🙂 Moc se mi líbí boty, náramky
Tak to je super, že Ti vyšel vysněný Erasmus, já se budu určitě těšit na články 🙂
Blog by Veru

Reply
Klaudi Ďuranová 10.1.2015 at 10:29

Naozaj krásny outfit Natálka ♥

Reply
Anonymní 10.1.2015 at 10:52

Perfektní!:)))))

Reply
Yoko Nguyen 10.1.2015 at 11:19

Ta bunda je skvělá a tu sukni ti záávidím ♥

Visit my blog YOKO NGUYEN BLOG

Reply
Anonymní 10.1.2015 at 12:50

Moc gratuluji k Erasmu :). Taky se chystám na vysoké do zahraničí, ale nejdřív musím odmaturovat.

Reply
Smiling M 10.1.2015 at 14:30

Passion . . . fashion
Užij si to 🙂

Reply
Šárka 10.1.2015 at 14:38

Asi na Erasmus nemám dost odvahy, ale vám dvěma to nesmírně přeju a už se nemůžu dočkat fotek! 🙂

Reply
Natty 11.1.2015 at 14:45

Krásný outfit :). Tak si v tom Londýně užijte!

Reply

Leave a Comment