Home London Weekend – Jumeirah Carlton Tower Hotel Tour, Luxurious Stores and Harrods

London Weekend – Jumeirah Carlton Tower Hotel Tour, Luxurious Stores and Harrods

written by Natálie Kotková 20.2.2015
Jaký byl náš první den v Londýně? Zde mám pro vás výběr z opravdu hodně móc fotek, a to je to teprve první várka! Každým dnem toho bylo totiž víc a víc! 
Z Cheltenhamu jsme s Carlin jely autobusem National Express na Victorii. Byl Valentýnský víkend, tak nás zpáteční jízdenka stála 25liber, což je více než obvykle, ale i tak jsme na cenu měly štěstí! Londýn nás přivítal v typickém stylu – krásným deštěm! Naštěstí byl hotel asi 15 minut pěšky. Bydlely jsme v Jumeirah Carlton Tower Hotelu, který mi byl doporučený od cestovní kanceláře. Od té jsem měla voucher, který jsem vyhrála v soutěži Supermiss a tohle byl poslední termín, kdy jsem ho mohla využít! Služby hotelu byly samozřejmě bez chybičky, personál byl přátelský a dokonce si s námi povídal o jejich osobních problémech, což bych od cizích lidí moc nečekala! Co jsem ještě nečekala? Zálohu 100liber na den! Naštěstí jsme je ujistily, že z minibaru Red Bull za 6liber kupovat nehodláme a extra služby požadovat také nebudeme. Nakonec jsem tedy zaplatila “jen” 100liber (taková menší čára přes rozpočet). Každopádně tohle byla taková mini nejpříjemnost na začátek a poté už bylo vše jako v pohádce! Pokoj byl luxusní, na televizi byl osobní vzkaz a měly jsme výhled z okna na ulici plnou designových obchodů a Harrods. Samozřejmě jsme si na pokoji neodpustily klasické skákání do postele. Naplánovaly jsme si večeři dle tipů od Sabči a TripAdvisoru a vydaly se na tour po hotelu. Od 19 patra jsme si prohlédly snad každé a z výhledu na Londýn jsme se nemohly odtrhnout! V hotelu je ještě bazén, spa a fitness. Cestou tam jdete kolem palem a golf simulátoru. Po “tour” jsme se vydaly na večeři a zjistily jsme, že za rohem jsou obchody typu Dior, Gucci, Prada, Jimmy Choo apod. Večer za tmy ty výlohy celou ulici krásně lemovaly! Na konci ulice za dalším rohem bylo hned Harrods – nádherně osvětlené Harrods (trochu jako v seriálu Mr Bean)! Obě jsme to viděly poprvé, tak jsme neodolaly a musely změnit směr naší cesty k restauraci na směr k Harrods! Stále ještě pršelo, lidí přibývalo, ale nám to vůbec nevadilo, protože celá ulice jen zářila a my se mohly jen radovat z toho, že jsme v Londýne a to hned takto v centru! Na večeři jsme si nakonec došly do nedalekého pubu, kde jsme dostaly “VIP” místo – hned blízko pánských toalet a zrovna tam měli pánové nějaký sraz, tak se dveře netrhly. Po pár minutách nás usadili ale na daleko lepší místo (jupí!). A burgery? Vynikající! V hotelu jsme si poté ještě oblékly stylové župánky, obuly si hotelové pantofle a šly si zaplavat do bazénu a zarelaxovat do výřivky! Před spaním jsme se ještě s Cadbury čokoládou uvelebily v měkké posteli, pustily si Šéfy na zabití 2 a plánovaly druhý den! 
✩✩✩
Me and my friend Carlin we went together to London last weekend! There’re pics from our first day and believe me these are only few of them because I’ve taken so many (and the next days even more)! So about our first day. London invited us very British way – with the rain – never ending rain! However we didn’t mind that much because our hotel we stayed in was about 15 mins from the Victoria Station. Jumeirah Carlton Tower Hotel was simply amazing! We felt like princesses because the service and personal was so professional, polite and friendly as well! Even thought they wanted me to pay 100pounds a cash advance a day we really enjoyed our stay after all. We jumped in our big comfy bad, did the hotel tour and we’re also amazed by the view of London from the hotel top floors as well as from our window! We also went for a walk to have a dinner and we found out we live on the street flanked by stores as Dior, Gucci, Prada, Jimmy Choo and more! Moreover we’re such a short way from Harrods! It was our first time we saw it in the night with all the lights! This street’s got the typical amazing atmosphere even thought it was still raining and there’re more and more people! WOW! We had the dinner in close pub and were seated in “VIP style” – just by the gents! Whoopee. But we’re given another table after a while so lucky us! It was fun actually! Than in the hotel we put the stylish bathrobe and slippers on and went for a swim in the amazing pool and to relax in the jacuzzi afterwards! So nice! As well as lying in the bed, eating our favorite Cadbury chocolate, watching Horrible Bosses 2 and planning our activities for the next day! 

8 comments

UltimateChic 20.2.2015 at 5:58

Večerní fotky jsou nádherné 😊

Reply
UltimateChic 20.2.2015 at 5:58

Večerní fotky jsou nádherné 😊

Reply
S. 20.2.2015 at 7:29

Ten hotel je opravdu luxusní. Krásný fotky. 🙂

Reply
Anonymní 20.2.2015 at 8:31

Fakt krásný fotky. Čím dál tím lepší. Ten foták od Olympusu je fakt super a navíc i krásnej. A když se k tomu přidá tvůj talent, tak je to dokonalý. Už se nemohu dočkat dalších zpráviček z Anglie.

Reply
Verča 20.2.2015 at 17:28

Fotky jsou opravdu nádherné a musel to být fakt zážitek 🙂 Těším se na další!

Reply
Zuzi 20.2.2015 at 17:29

Krásne fotky a ten hotel vyzerá fakt dokonalo. Poriadne si to tam uži ! ♥

http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

Reply
Jana Ž. 20.2.2015 at 18:28

Nádhera! 🙂

Reply
Terez (sweet melange) 20.2.2015 at 19:47

Krásné fotky! A skvělý styl psaní – takový radostný a vyprávěcí :). Měj se hezky!

Reply

Leave a Comment