Home London – Carnaby Street Lights // Outfit | en+ cz|

London – Carnaby Street Lights // Outfit | en+ cz|

written by Natálie Kotková 22.2.2015
Minulou sobotu jsem trávila objevováním Londýna a touláním se po různých uličkách. Nejsem Londýna nějak obzvláště znalá, ale už můžu říct, že Carnaby Street patří mezi moje top místa! Celý den jsme byly venku, tak jsem při volbě outfitu opět sázela na vrstvení! Samozřejmě také na pohodlí. Poslední dny jsem na tuto zelenomodrou košili nemohla dopustit! Delší střih z ní dělá originálnější kousek, než jsou klasické košile, a zalíbilo se mi ji zkombinovat s bílým volným sportovnějším trikem s výrazným nápisem “90”. I když mám barvy většinou ráda, tak jsem je tentokrát chtěla trochu ztlumit, a to novým šedým svetrem z Topshopu. Díky němu celý look vypadá nenuceně. Legíny s vysokým pasem zase outfitu dodají špetku elegance, stejně jako zlaté detaily na doplňcích.
Číslo na triku může pro každého znamenat něco jiného – stejně, jako móda celkově. Anna Wintour v rozhovoru na NYFW řekla, že trend je pro ni neslušné slovo, že móda je o individualitě. Já to beru tak, že je to vše o osobnosti. Z trendů se inspiruji a vždy si je vyložím tak trochu po svém.
When I was in London last Saturday I was just walking around in the city and trying to find those secret magical streets. But what I found was the famous Carnaby Street I absolutely fell in love with! That’s why I chose it to be my location for this outfit post! We’re outside all day and it was chilly so I had to apply layering as well! With all the comfy pieces of course. I was sure I want to wear this blue and green shirt because I just love how long it is. I combined it with sporty t-shirt and even thought I usually like colors I wore grey sweater over it to calm down the colors. To add a bit of elegance I chose to wear high wasted leggings and accessories with golden details. The number on the t-shirt could mean something difference for each of us as the whole fashion. Anna Winter said in the interview at NYFW that trend is dirty word for her and fashion is about individuality. That’s how I understand it everything is about your personality. I’m inspired by trends but I always use them kind of my own way.
.
Coat: ZARA // Scarf: H&M // Sweater: Topshop // Shirt: Bershka // T-shirt: Lindex // Leggins: Ann Christine // Bag: Primark // Shoes: Destroy // Watch: American Apparel (Casio)

 

7 comments

Aneta 23.2.2015 at 6:55

Hrozně ti to sekne, hned bych jela do Londýna taky :))

Reply
Zuzi 23.2.2015 at 10:30

Veľmi ti to pristane Natálka. Pobyt v Londýne by som si hneď s tebou vymenila! ♥ Pekný svetrík 🙂

http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

Reply
Blonďavá Potvora 23.2.2015 at 12:56

Hned by som sla do Londyna, uz dlho po tom tuzim, tak mozno raz 🙂
Velmi sa mi paci tvoj sal a kabat, pristane ti to 🙂

Blonďavá Potvora

Reply
Klaudi Ďuranová 23.2.2015 at 15:23

Mňa najviac zaujala tá šála, ale fotky sú super! 🙂

Reply
Claudia Oleriny 24.2.2015 at 18:34

Kabat a leginy se mi moc libi, delaji ti hezky stihle nohy-i kdyz ty mas i tak :)) hlavne jsou ty fotky hezky vyfocene, ja to tak dobre po tme neumim :))

ClaudiasNewLife

Reply
BIELA MAČKA 24.2.2015 at 20:24

Velmi pekna praca so zaostrovanim. Paci sa mi rozmazane pozadie.
Kaviareň u mačky

Reply
Laurelin 25.2.2015 at 12:36

Krásné fotky Natálko 🙂 Podle mě je tahle kombinace stylů super.

Reply

Leave a Comment