Home London Weekend – Magical Camden and Primrose Hill View // PHOTO TOUR

London Weekend – Magical Camden and Primrose Hill View // PHOTO TOUR

written by Natálie Kotková 20.3.2015
Před videem z “Valentýnského” víkendu v Londýně tu pro vás mám spoustu fotek z posledního dne stráveného v tomto kreativním městě! O kreativitě mluvím, protože jsme se vidaly do Camdenu! Z Cheltenhamu za námi přijela i Leonie, takže jsem Londýn měla obohacený o dvojitou holandskou kulturu! A jelikož je tu skutečně hodně fotek, tak vám budu náš den popisovat postupně! 
Do vysněného Camdenu jsme jely Double Deckerem. V metru i v autobuse lze lístek zaplatit kartou přímo u řidiče, ale holkám jejich nefungovala. Z toho důvodu jsme jim šly do metra koupit Oyster card. Tu si nabijete na určitou částku a zaplatíte zálohu. Pokud tu celou částku neprojedete, tak až budete Oyster card vracet, tak se vám se zálohou vrátí i zbytek peněz. Nakonec jsme úspěšně dojely přímo na Camden High Street. 
This time I have a lot – A LOT – of pictures. That’s why I describe the last day of our “Valentine’s” weekend stepwise. This day was full of creativity because our plan was to visit Camden! Moreover Leonie from Cheltenham came to visit us so for me it was London “slash” Dutch Sunday! Girls bought the Oyster Cards, I paid with card and we took a Double Decker to get to Camden High Street!
Všude bylo “překvapivě” plno lidí. Mně to po nějaké chvíli ani nepřišlo, protože jak jsem pozorovala barevné domečky a ty různě zajímavé instalace ve stylu obchodu, který se pod nimi nacházel. Každý byl jiný, originální, kreativní a svým způsobem i roztomilý. Co se týká obchodů, tak každý druhý byl skoro ten samý – s botama. Lišily se pouze ceny, ale sortiment byly trainers všech druhů, barev a značek. Vyhlídla jsem si tam nakonec Ted Baker slipony, ale jak jsem měla menší rozpočet, tak to vidím na online nákup někdy v budoucnu. Do Camden Lock jsme nahlédly jen na pár vteřin, jelikož tam už se hnout skutečně nedalo. Akorát všechna ta jídla v nás vyvolala akutní hlad. 
The streets were “surprisingly” crowded. However I didn’t care that much this time because I was absolutely overwhelmed by the colorful, original, unique houses with the little statues on them. Each second store was with shoes. We went almost to every single one and you wouldn’t recognize the difference but the prices. I fell in love with Ted Baker slip-ons so I’m still thinking to buy them online as I was a bit broke that day. 
Po menším obědu a za krásného slunečného počasí jsme zamířily do Stables Marketu. Tam lze snad nalézt vše, na co si vzpomenete. Každý obchůdek je jiný. V jednom se prodávají svítící kousky oblečení (tam bohužel bylo zakázáno fotit), v druhém vintage oblečení a v dalším zase trika ve stylu “koťátko na slanině”. Určitě stojí za to si tam zajít a najít skrytější obchůdky. V jednom jsem si koupila svou modrou kabelku. Potom už jsme měly obchodů dost a už jsem si došla jen pro cardigan do Urban Outfitters. Tam bych mimochodem kluk, který uměl pár vět česky! Tím náš den zdaleka nekončil! Už se pomalu stmívalo, nafotily jsme můj outfit a v plánu byla vyhlídka z Primrose Hill v Regent’s Parku! 
The Stables Market is crazy and amazing as well! Each store is different. One with vintage clothes, second with lighting apparel and products and others with vintage clothing! I recommend you to find those little hidden stores. I bought my navy blue bag in one of those and I love it! After that on the way to Primrose Hill View I bought a cardigan in Urban Outfitters. 
Primrose Hill je nejen vyhlídka, ale i oblast, kde jsou samé drahé vily a bydlí tam prý i celebrity. My nikoho nepotkaly, ale za to nám to naše načasování vyšlo nádherně! Jak můžete vidět na fotkách, tak je výhled při stmívání možná i kouzelnější než ve dne! To jsou ty momenty, které dělají život hodnotnějším a snažím se je vždy “vepsat” do paměti. Po troše rozjímání jsme měly ještě čas, tak jsme si na Foursquare našly nedalekou restauraci The Hill, kde měli mít vynikající “Ribs”. S Carlin jsme o nich mluvily už dlouho, tak jsme se konečně dočkaly. Moc doporučuji! Metrem jsme potom jely na Victorii na autobus, který nás přes večerní osvětlené centrum Londýna odvezl zpět Cheltenhamu.
Even thought we heard Primrose Hill is area where the celebrities live we didn’t meet any and we also wanted just to see the view everybody is always talking about! And it was such a view! These moments make my life more valuable and I just don’t want to forget it! It was so beautiful! After this “deep” while we went for dinner to The Hill to try their ribs we just needed that day! We were relaxing a while and than was the time to travel by tube to Victoria and by bus back to Cheltenham though the magically illuminated centre of the City of London.
 
I’m wearing || coat: ZARA // bag: Primark // shoes: Destroy 
similar pieces here:  bag: Zoot // coat on sale! : Zoot

6 comments

S. 20.3.2015 at 7:05

Jupííí, na tenhle článek jsem se moc těšila, až mi u něj ukápla slza. Camden a Primrose Hill jsou moje nejoblíbenější části města a u těch tvých nádherných fotek se mi zastesklo. Vážně moc pěkné fotky Natálko, ukládám si článek do oblíbených 🙂
xx

Reply
Blonďavá Potvora 20.3.2015 at 10:10

Vyzerá to tam úžasne. Je to také iné, pestré, žiadna nuda 🙂

Blonďavá Potvora

Reply
Time with Beauty 20.3.2015 at 17:02

Máš nádherné fotky 🙂

Reply
Dominika Lukášová 20.3.2015 at 19:25

Krásný fotky, Naty <3 ty bez rozostřenýho pozadí jsou focený na ten základní objektiv? Nastavuješ tam nějakej speciální režim? Vypadá to fakt krásně 🙂

Reply
Claudia Oleriny 21.3.2015 at 15:43

vypada to tam moc hezky 🙂 a prekvapuje me, jak ostry mas fotky, i kdyz jsou foceny v šeru nebo ve tmě, fakt super 🙂

ClaudiasNewLife

Reply

Leave a Comment